Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Login / Subscribe   
Spar - Omloop van het Hageland - Tielt-Winge 2018 (1.1)
(Omloop van het Hageland - Tielt-Winge)
Belgium  /  25 February

Edition: 10 (133.5 Km)
Winner: VAN DIJK Ellen

2017    
2019



Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. VAN DIJK Ellen SUN 03:36:14
2. HOSKING Chloe ALE 00:00:12
3. D'HOORE Jolien MTS 00:00:12
4. CONFALONIERI Maria Giulia VAL 00:00:12
5. BRONZINI Giorgia CPC 00:00:12
6. FOURNIER Roxane FDJ 00:00:12
7. LETH Julie WHT 00:00:12
8. MALLING SIGGAARD Christina TVC 00:00:12
9. DEMEY Valerie LSL 00:00:12
10. HANNES Kaat EFLF 00:00:12
11. WIEBES Lorena PHV 00:00:12
12. JEULAND Pascale DVE 00:00:12
13. PEETOOM Kristen EFLF 00:00:12
14. KOSTER Anouska Helena WAD 00:00:12
15. KOSTER Claudia TVC 00:00:12
16. MAJERUS Christine DLT 00:00:12
17. KESSLER Nina HPU 00:00:12
18. ENSING Janneke ALE 00:00:12
19. BORGLI Stine Andersen EAWC 00:00:12
20. BUJAK Eugenia BTC 00:00:12
21. ROWE Danielle WAD 00:00:12
22. RITTER Martina WHT 00:00:12
23. VAN GOGH Natalie PHV 00:00:12
24. BATAGELJ Polona BTC 00:00:12
25. BLAAK Chantal DLT 00:00:12
26. YONAMINE Eri WHT 00:00:12
27. MARKUS Riejanne WAD 00:00:12
28. VAN DEN BOS Jip DLT 00:00:19
29. CANUEL Karol-Ann DLT 00:00:19
30. LIPPERT Liane SUN 00:00:19
31. KOREVAAR Jeanne WAD 00:00:19
32. CAVALLI Marta VAL 00:00:19
33. WILLIAMS Georgia MTS 00:00:19
34. ROY Sarah MTS 00:00:19
35. PALADIN Soraya ALE 00:00:19
36. GUTIERREZ RUIZ Sheyla CPC 00:00:25
37. KRÍGER Mieke TVC 00:00:29
38. SPRATT Amanda MTS 00:00:49
39. VAN WITZENBURG Marieke HCT 00:01:27
40. VAN DE REE Monique WAD 00:01:27
41. MOBERG Emilie TVC 00:01:27
42. BECKERS Isabelle LSL 00:01:27
43. KIRCHMANN Leah SUN 00:01:27
44. DYBWAD Vibeke EKRE 00:01:29
45. WATERREUS Kylie EJVA 00:01:29
46. HEINE Vita HPU 00:01:29
47. STOUGJE Chanella PHV 00:01:29
48. TENNIGLO Moniek FDJ 00:01:29
49. GARNER Lucy WHT 00:01:32
50. RICHIOUD GrÚta FDJ 00:01:32
51. RIJKES Sarah EXP 00:01:32
52. POLLICINI Silvia VAL 00:01:35
53. PINTAR Ursa BTC 00:01:35
54. MUSTONEN LICHAN Sara EXP 00:01:35
55. BRAAM Danique EJVA 00:02:13
56. VAN 'T GELOOF Marjolein LSL 00:02:13
57. EHRLER Desiree EMVC 00:02:13
58. VAN DER LUGT Marlies ESWA 00:02:13
59. PLICHTA Anna DLT 00:02:13
60. GULLIKSEN Line Marie HPU 00:02:13
61. SANGUINETI Ilaria VAL 00:02:13
62. PERSICO Silvia VAL 00:02:13
63. TAGLIAFERRO Marta CPC 00:02:13
64. SCHNEIDER Skylar DLT 00:02:13
65. THORSEN Thea HPU 00:02:13
66. ALLEN Jessica MTS 00:02:13
67. MATHIESEN Pernille SUN 00:02:13
68. WINDER Ruth SUN 00:02:13
69. GEERIS Femke EMVC 00:02:13
70. HOFFMANN Chantal LSL 00:02:23
71. KUIJPERS Evy EJVA 00:02:27
72. SWINKELS Karlijn ALE 00:04:18







--- advertisement ---