Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Login / Subscribe   
Spar - Omloop van het Hageland - Tielt-Winge 2017 (1.1)
(Omloop van het Hageland - Tielt-Winge)
Belgium  /  26 February

Edition: 9 (126.6 Km)
Winner: D'HOORE Jolien

2016    


Videos (1)
Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. D'HOORE Jolien WHT 03:17:41
2. HOSKING Chloe ALE 00:00:00
3. ROY Sarah ORS 00:00:00
4. LEPISTÍ Lotta CBT 00:00:00
5. KOPECKY Lotte LBL 00:00:00
6. FOURNIER Roxane FDJ 00:00:00
7. WILD Kirsten CPC 00:00:00
8. VAN DIJK Ellen SUN 00:00:00
9. DIDERIKSEN Amalie DLT 00:00:00
10. KITCHEN Lauren RBW 00:00:00
11. BARNES Hannah LPR 00:00:00
12. BASTIANELLI Marta ALE 00:00:00
13. HANNES Kaat LWK 00:00:00
14. SIGGAARD Christina TVW 00:00:00
15. KASPER Romy ALE 00:00:00
16. BLAAK Chantal DLT 00:00:00
17. SANGUINETI Ilaria BPK 00:00:00
18. DEMEY Valerie SVE 00:00:00
19. ELVIN Gracie ORS 00:00:00
20. PIETERS Amy DLT 00:00:00
21. CANUEL Karol-Ann DLT 00:00:00
22. KING Danielle CPC 00:00:00
23. GUDERZO Tatiana LWK 00:00:00
24. VAN VLEUTEN Annemiek ORS 00:00:00
25. TUSLAITE Daiva ALE 00:00:05
26. JASINSKA Malgorzta CPC 00:00:05
27. SPRATT Amanda ORS 00:00:05
28. ENSING Janneke ALE 00:00:07
29. GILLOW Shara FDJ 00:00:07
30. ZORZI Susanna DRP 00:00:07
31. KNETEMANN Roxane FDJ 00:00:07
32. ELLSAY Gillian COL 00:00:07
33. MAJERUS Christine DLT 00:00:07
34. LONGO BORGHINI Elisa WHT 00:00:10
35. WILLIAMS Georgia ORS 00:00:15
37. HAGIWARA Mayuko WHT 00:00:40
38. VAN DEN STEEN Kelly SVE 00:00:40
39. PEETOOM Kristen EMVC 00:00:54
40. CHRISTMAS Dani EFLF 00:00:54
41. LETH Julie WHT 00:00:54
42. BUURMAN Eva PVD 00:00:54
43. BUYSMAN Nina PVD 00:00:54
44. DE JONG Demi PVD 00:00:54
45. TENNIGLO Moniek RBW 00:00:54
46. BRAVARD Charlotte FDJ 00:00:54
47. BRENNAUER Lisa LPR 00:01:06
48. KESSLER Nina HPU 00:01:06
49. DRAGOO Allie CBT 00:01:06
50. RODIECK Wiebke NGER 00:01:06
51. YONAMINE Eri FDJ 00:01:06
52. UTTRUP LUDWIG Cecilie CBT 00:01:06
53. CROOKS Jenelle ORS 00:01:06
54. GUTIERREZ RUIZ Sheyla CPC 00:01:06
55. DRUYTS Jessy SVE 00:01:06
56. MERINO CORTAZAR Eider LTK 00:01:49
57. KRÍGER Mieke LPR 00:04:47
58. GUARISCHI Barbara LPR 00:05:29
59. INGELBRECHT Sarah LWD 00:06:13
60. BRAAM Danique EJVA 00:06:13
61. DEBBOUDT Lensy EKRE 00:06:13
62. WATERREUS Kylie EMVC 00:06:13
63. MEIJER Rixt EJVA 00:06:13
64. PENTON Sara TVW 00:06:13
65. TREVISI Anna ALE 00:06:13
66. TERUEL RIBES Alba LTK 00:06:13
67. EHRLER Desiree EMVC 00:06:13
68. SPEROTTO Maria Vittoria BPK 00:06:13
69. THORSEN Thea HPU 00:06:13
70. RAGUSA Katia BPK 00:06:13
71. TAGLIAFERRO Marta CPC 00:06:13
72. KOPPENBURG Clara CBT 00:06:13
73. KLEIN Lisa CBT 00:06:13
74. LABOUS Juliette SUN 00:06:13
75. SPOOR Winanda LWK 00:06:13
76. STULTIENS Sabrina SUN 00:06:13
77. GAFINOVITZ Rotem RBW 00:06:13
78. BECKER Charlotte HPU 00:06:13
79. GAUMNITZ - POHL Stephanie CBT 00:06:13
80. ROBERTS Amy WHT 00:06:13






--- advertisement ---