Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español
Login / Subscribe   
Spar - Omloop van het Hageland - Tielt-Winge 2019 (1.1)
(Omloop van het Hageland - Tielt-Winge)
Belgium  /  3 March

Edition: 11 (132.2 Km)
Winner: BASTIANELLI Marta

2018    



Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. BASTIANELLI Marta TVC 03:32:50
2. LEPISTÖ Lotta TRE 00:00:00
3. KIRCHMANN Leah SUN 00:00:00
4. FOURNIER Roxane MOV 00:00:00
5. ELVIN Gracie MTS 00:00:00
6. DUVAL Eugénie FDJ 00:00:00
7. MACKAIJ Floortje SUN 00:00:00
8. DE VUYST Sofie PHV 00:00:00
9. MALLING SIGGAARD Christina TVC 00:00:00
10. VAN GOGH Natalie BPC 00:00:00
11. DE JONG Demi LSL 00:00:00
12. YONAMINE Eri ALE 00:00:00
13. KOREVAAR Jeanne CCC 00:00:00
14. BIANNIC Aude MOV 00:00:00
15. BORGLI Stine Andersen EKRC 00:00:05
16. VAN DIJK Ellen TRE 00:00:10
17. DEMEY Valerie CCC 00:00:18
18. WIEBES Lorena PHV 00:00:24
19. GASS Daniela EEQU 00:00:24
20. ROY Sarah MTS 00:00:24
21. ERAUD Séverine DVE 00:00:24
22. SANGUINETI Ilaria VAL 00:00:24
23. TAGLIAFERRO Marta HPU 00:00:24
24. HOSKING Chloe ALE 00:00:24
25. BUJAK Eugenia BTC 00:00:24
26. RAGUSA Katia BPK 00:00:24
27. PATINO BEDOYA Paula Andrea MOV 00:00:24
28. CORDON-RAGOT Audrey TRE 00:00:29
29. JASINSKA Malgorzta MOV 00:00:29
30. KOSTER Anouska Helena TVC 00:00:38
31. SCHWEINBERGER Kathrin HMT 00:00:38
32. GARNER Lucy HPU 00:00:38
33. KUIJPERS Evy CCC 00:00:48
34. BROWN Grace MTS 00:00:52
35. STEIGENGA Nicole BPK 00:00:52
36. KASPER Romy ALE 00:00:58
37. QUAGLIOTTO Nadia ALE 00:00:58
38. LIPPERT Liane SUN 00:01:01
39. BRAVARD Charlotte FDJ 00:01:25
40. WATERREUS Kylie HMT 00:01:25
41. KENNEDY Lucy MTS 00:01:25
42. JUNIPER Nicola EMVC 00:02:05
43. DESSART Marie LSL 00:02:07
44. LACH Marta CCC 00:02:07
45. VAN 'T GELOOF Marjolein ALE 00:02:07
46. RICHIOUD Gréta FDJ 00:02:07
47. BUYSMAN Nina PHV 00:02:09
48. WILES Tayler TRE 00:02:09
49. TOMASI Laura TOP 00:02:09
50. GONZALEZ BLANCO Alicia MOV 00:02:09
51. GUDERZO Tatiana BPK 00:02:09
52. POLLICINI Silvia VAL 00:02:09
53. MATHIESEN Pernille SUN 00:02:09
54. KOCH Franziska EMVC 00:02:33
55. CHRISTMAS Dani LSL 00:02:35
56. PENTON Sara TVC 00:02:35
57. DELBAERE Fien HMT 00:02:35
58. PLICHTA Anna TRE 00:02:35
59. WILLIAMS Georgia MTS 00:02:35
60. RAAIJMAKERS Marit PHV 00:02:35
61. HOFFMANN Chantal LSL 00:02:53
62. HANSON Lauretta TRE 00:03:24
63. PEREKITKO Karolina EEQU 00:03:40
64. ANDERSEN Susanne SUN 00:03:53
65. WIEL Jade FDJ 00:04:35
66. SKALNIAK Agnieszka CCC 00:05:54
67. MEDVEDOVA Tereza BPK 00:05:57
68. GROSSETETE Maëlle FDJ 00:06:40
69. VAN VEEN Esther PHV 00:06:40
70. GEORGI Pfeiffer SUN 00:06:40
71. SOEK Julia SUN 00:06:40
72. ALLEN Jessica MTS 00:06:40
73. GUARISCHI Barbara TVC 00:06:40
74. CREAMER Lauren EMAL 00:10:09
75. LUTRO Amalie HPU 00:10:12
76. INGHELBRECHT Sarah EMVC 00:12:00
77. BERTEAU Victoire DVE 00:12:00
78. PEÑUELA Diana Carolina ALE 00:12:00
79. SOLVANG Julie Meyer HPU 00:12:00
80. TURBLIN Chloé EMAL 00:12:00
81. SWINKELS Karlijn ALE 00:12:00
82. COLBORNE Henrietta BPC 00:12:00
83. RAVNDAL Birgitte EKRC 00:12:00
84. MARKUS Kelly DVE 00:12:00
85. GRINCZER Natalie BDU 00:12:00
86. CROKET Gilke EILL 00:12:00
87. MARTURANO Greta TOP 00:12:00
88. ZANARDI Silvia BPK 00:12:00
89. ARMEE Nele EILL 00:12:00
90. CONSONNI Chiara VAL 00:12:00
91. PERINI Chiara BPK 00:12:00
92. NGUYEN Thi That LSL 00:12:06
93. SCHWEINBERGER Christina HMT 00:12:14
94. VAN HAAFTEN Kirstie HMT 00:12:14
95. UNEKEN Lonneke HPU 00:13:14








--- advertisement ---