Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Login / Subscribe   
Spar - Omloop van het Hageland - Tielt-Winge 2018 (1.1)
(Omloop van het Hageland - Tielt-Winge)
Belgium  /  25 February

Edition: 10 (133.5 Km)
Winner: VAN DIJK Ellen

2017    



Winners of the Race


Last Winners







25 February / 133.50 kilometer
Stagewinner:03:36:14 VAN DIJK Ellen

Description
Result
Stage results
1. VAN DIJK Ellen SUN 03:36:14
2. HOSKING Chloe ALE 00:00:12
3. D'HOORE Jolien MTS 00:00:12
4. CONFALONIERI Maria Giulia VAL 00:00:12
5. BRONZINI Giorgia CPC 00:00:12
6. FOURNIER Roxane FDJ 00:00:12
7. LETH Julie WHT 00:00:12
8. MALLING SIGGAARD Christina TVW 00:00:12
9. DEMEY Valerie LBL 00:00:12
10. HANNES Kaat EFLF 00:00:12
11. WIEBES Lorena PHV 00:00:12
12. JEULAND Pascale DVE 00:00:12
13. PEETOOM Kristen EFLF 00:00:12
14. KOSTER Anouska Helena RBW 00:00:12
15. KOSTER Claudia TVW 00:00:12
16. MAJERUS Christine DLT 00:00:12
17. KESSLER Nina HPU 00:00:12
18. ENSING Janneke ALE 00:00:12
19. BORGLI Stine Andersen EAWC 00:00:12
20. BUJAK Eugenia BTC 00:00:12
21. ROWE Danielle RBW 00:00:12
22. RITTER Martina WHT 00:00:12
23. VAN GOGH Natalie PHV 00:00:12
24. BATAGELJ Polona BTC 00:00:12
25. BLAAK Chantal DLT 00:00:12
26. YONAMINE Eri WHT 00:00:12
27. MARKUS Riejanne RBW 00:00:12
28. VAN DEN BOS Jip DLT 00:00:19
29. CANUEL Karol-Ann DLT 00:00:19
30. LIPPERT Liane SUN 00:00:19
31. KOREVAAR Jeanne RBW 00:00:19
32. CAVALLI Marta VAL 00:00:19
33. WILLIAMS Georgia MTS 00:00:19
34. ROY Sarah MTS 00:00:19
35. PALADIN Soraya ALE 00:00:19
36. GUTIERREZ RUIZ Sheyla CPC 00:00:25
37. KRÍGER Mieke TVW 00:00:29
38. SPRATT Amanda MTS 00:00:49
39. VAN WITZENBURG Marieke HCT 00:01:27
40. VAN DE REE Monique RBW 00:01:27
41. MOBERG Emilie TVW 00:01:27
42. BECKERS Isabelle LBL 00:01:27
43. KIRCHMANN Leah SUN 00:01:27
44. DYBWAD Vibeke EKRE 00:01:29
45. WATERREUS Kylie EJVA 00:01:29
46. HEINE Vita HPU 00:01:29
47. STOUGJE Chanella PHV 00:01:29
48. TENNIGLO Moniek FDJ 00:01:29
49. GARNER Lucy WHT 00:01:32
50. RICHIOUD GrÚta FDJ 00:01:32
51. RIJKES Sarah EXP 00:01:32
52. POLLICINI Silvia VAL 00:01:35
53. PINTAR Ursa BTC 00:01:35
54. MUSTONEN LICHAN Sara EXP 00:01:35
55. BRAAM Danique EJVA 00:02:13
56. VAN 'T GELOOF Marjolein LBL 00:02:13
57. EHRLER Desiree EMVC 00:02:13
58. VAN DER LUGT Marlies ESWA 00:02:13
59. PLICHTA Anna DLT 00:02:13
60. GULLIKSEN Line Marie HPU 00:02:13
61. SANGUINETI Ilaria VAL 00:02:13
62. PERSICO Silvia VAL 00:02:13
63. TAGLIAFERRO Marta CPC 00:02:13
64. SCHNEIDER Skylar DLT 00:02:13
65. THORSEN Thea HPU 00:02:13
66. ALLEN Jessica MTS 00:02:13
67. MATHIESEN Pernille SUN 00:02:13
68. WINDER Ruth SUN 00:02:13
69. GEERIS Femke EMVC 00:02:13
70. HOFFMANN Chantal LBL 00:02:23
71. KUIJPERS Evy EJVA 00:02:27
72. SWINKELS Karlijn ALE 00:04:18

91 Abandoned
3. ELVIN Gracie MTS DNF
7. GINS Tara HCT DNF
8. VAINIONP── Laura HCT DNF
10. TURBLIN ChloÚ HCT DNF
11. DE PAEPE Fien HCT DNF
12. LIEGEOIS Desiree HCT DNF
16. STEPHENS Lauren CPC DNF
17. ERIC Jelena CPC DNF
18. BRECK Holly CPC DNF
20. HULL Anna-Leeza EMVC DNF
23. HILL Amy EMVC DNF
24. HOFLAND Gina EMVC DNF
28. DRUYTS Lenny EXP DNF
29. HOLMSGAARD Trine EXP DNF
34. LECHNER Corinna BTC DNF
35. PAVLUKHINA Olena BTC DNF
36. BOOGAARD Maaike BTC DNF
39. SCHUITEMAKER Lily EJVA DNF
41. DE ZOETE Mylene EJVA DNF
42. KOOL Charlotte EJVA DNF
44. KASPER Romy ALE DNF
48. VEKEMANS Anisha ALE DNF
49. BELLFORS Therese EEQU DNF
50. TORTOLINA Gaia EEQU DNF
52. TEN HARTOG Sarah EEQU DNF
53. FON Martine EEQU DNF
54. WITTOCK Nancy EEQU DNF
55. VAN HORIK Sofie ESWA DNF
56. HOFMAN Merel ESWA DNF
58. VAN DER DRAAIJ Lieke ESWA DNF
59. FLANNERY Holly ESWA DNF
60. VAN DER HULST Amber ESWA DNF
61. MARI╦N Lynn ESPM DNF
62. MICHIELSEN-STEVENS Sarah ESPM DNF
63. STERCKX Kathleen ESPM DNF
64. ANDERSSON Emmy ESPM DNF
65. LAMBRECHTS Kelly ESPM DNF
66. PEREKITKO Karolina ESPM DNF
72. GARNER Grace WHT DNF
73. DEBBOUDT Evelien EKRE DNF
74. DEBBOUDT Lensy EKRE DNF
75. VAN GEYTE Katie EKRE DNF
78. ERIKSEN Malin EKRE DNF
79. PETIT Lana EICT DNF
80. SCHEPERS Yana EICT DNF
81. LEENKNEGT Liliane EICT DNF
82. GRÍNDAHL Antonia EICT DNF
83. D'HONT Silke EICT DNF
84. VAN BELLINGHEN Emilie EICT DNF
86. KITCHEN Lauren FDJ DNF
91. ACCOE Joyce EHOZ DNF
92. COUDEVILLE Herlinde EHOZ DNF
93. COUDEVILLE Eline EHOZ DNF
94. DELANOTE Bonnie EHOZ DNF
95. VANDERHEYDEN Liena EHOZ DNF
96. REYNDERS Melanie EHOZ DNF
102. ARZUFFI Allegra VAL DNF
104. COMMISSARIS Caren EFLF DNF
105. PRUISSCHER Arianna EFLF DNF
106. FERON Senna EFLF DNF
107. EHRBERG Liisa EFLF DNF
109. DE RUITER Anne PHV DNF
111. HOEKSMA Ilona PHV DNF
124. ROOIJAKKERS Pauliena RBW DNF
127. VAN DER VELDEN Tessa EDJR DNF
128. DE ROOIJ Doris EDJR DNF
129. KUIJSTERMANS DŔvon EDJR DNF
130. CARON Suzanne EDJR DNF
131. VAN DEN WIJNGAARD Ingrid EDJR DNF
132. BAKKER Berdine EDJR DNF
136. SOEK Julia SUN DNF
145. VAN DEN HAUTE Steffy EAWC DNF
146. DELBAERE Fien EAWC DNF
147. FLETCHER Sara EAWC DNF
148. BORREMANS Sarah EAWC DNF
149. DUTOUR Margot EAWC DNF
151. ANDERSEN Susanne HPU DNF
155. SOLVANG Julie Meyer HPU DNF
157. INGELBRECHT Sarah DVE DNF
159. SICOT Marion DVE DNF
160. MARKUS Kelly DVE DNF
161. LENSECLAES Ditte DVE DNF
162. DRUYTS Demmy DVE DNF
166. NORMAN HANSEN Louise TVW DNF
168. PENTON Sara TVW DNF
169. VAN HAAFTEN Kristie ERES DNF
170. GEERTSEMA Dorien ERES DNF
171. BAKKER Minke ERES DNF
172. KROL Phaedra ERES DNF
173. VAN REGENMORTEL Laura ERES DNF
174. VAN DER PEET Melissa ERES DNF








--- advertisement ---