Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Login / Subscribe   
Races

1 DE VUYST Sofie 03:28:56
2 CAVALLI Marta +0
3 MACKAIJ Floortje +0
4 PIRRONE Elena +0
5 RIVERA Coryn +0
1 KLEIN Lisa 14:16:52
2 VAN DIJK Ellen +8
3 WILD Kirsten +31
4 PIETERS Amy +57
5 BARNES Alice +1:01
1 MANEEPHAN Jutatip 05:46:34
2 CAMPBELL Teniel +5:46:42
3 KAJIHARA Yumi +5:46:43
4 KONONENKO Valeriya +5:46:55
5 REUSSER Marlen +5:46:56
1 DYGERT OWEN Chloe 00:50:17
2 WHITE Emma +0
3 WILLIAMS Lily +0
4 LUCAS Sharlotte +3
5 RAM═REZ FREGOSO Andrea +3
1 BASTIANELLI Marta 04:16:50
2 VAN VLEUTEN Annemiek +0
3 UTTRUP LUDWIG Cecilie +0
4 BERTIZZOLO Sofia +7
5 VAN DIJK Ellen +7
1 VAN DIJK Ellen 02:42:34
2 BASTIANELLI Marta +32
3 BRAND Lucinda +32
4 CECCHINI Elena +32
5 GUTIERREZ RUIZ Sheyla +32
1 WILD Kirsten 03:33:34
2 WIEBES Lorena +0
3 PATERNOSTER Letizia +0
4 BASTIANELLI Marta +0
5 PIETERS Amy +0
1 ZABELINSKAYA Olga 02:26:03
2 CHRISTOFOROU Antri +3:22
3 OSHURKOVA Lelizaveta +3:28
4 NOVOLODSKAIA Mariia +3:29
5 SHAPIRA Omer +3:33
1 WILD Kirsten 03:13:07
2 WIEBES Lorena +0
3 KOPECKY Lotte +0
4 LEPISTÍ Lotta +0
5 ANDERSEN Susanne +0
1 VOS Marianne 03:27:07
2 SPRATT Amanda +0
3 UTTRUP LUDWIG Cecilie +0
4 CHURSINA Anastasia +0
5 CECCHINI Elena +1
1 WIEBES Lorena 03:13:05
2 KLEIN Lisa +0
3 KOPECKY Lotte +0
4 PIETERS Amy +0
5 CAMPBELL Teniel +0
1 BASTIANELLI Marta 04:24:14
2 BLAAK Chantal +0
3 VAN DIJK Ellen +0
4 PIETERS Amy +20
5 KOPECKY Lotte +20
1 CORDON-RAGOT Audrey 03:52:06
2 PIETERS Amy +1:30
3 BASTIANELLI Marta +1:30
4 RYAN Alexis +1:30
5 ELVIN Gracie +1:30
1 SHARAKOVA Tatsiana 02:41:32
2 MILIAEVA Mariia 2h41'32"
3 IVANIUK Maryna 2h41'32"
4 ZABELINSKAYA Olga 2h41'32"
5 CHRISTOFOROU Antri 2h41'32"
1 VAN VLEUTEN Annemiek 03:48:49
2 LANGVAD Annika +3:49:26
3 NIEWIADOMA Katarzyna +3:49:29
4 BASTIANELLI Marta +3:49:33
5 UTTRUP LUDWIG Cecilie +3:49:33
1 SHARHA Olena 02:35:48
2 PERCHTOLD Christina 2h35'48"
3 NASKOVICH Taisa 2h35'49"
4 RIABCHENKO Tetiana 2h35'49"
5 IVANOVA Irina 2h35'50"
1 VAN DEN BOS Jip 02:32:10
2 GASS Daniela +56
3 DE JONG Demi +56
4 HANSON Lauretta +56
5 GUARISCHI Barbara +56
1 BASTIANELLI Marta 03:32:50
2 LEPISTÍ Lotta +0
3 KIRCHMANN Leah +0
4 FOURNIER Roxane +0
5 ELVIN Gracie +0
1 BLAAK Chantal 03:20:58
2 BASTIANELLI Marta +1:09
3 VAN DEN BOS Jip +1:09
4 VAN VLEUTEN Annemiek +1:09
5 RYAN Alexis +1:09
1 GAFINOVITZ Rotem 02:19:09
2 DIESNER Naima Madlen 02:19:44
3 CHRISTOFOROU Antri 02:20:30
4 SHAPIRA Omer 02:20:31
5 ZANNER Beate 02:21:26
 
Stages

5e etappe van Midwolda naar Midwolda
Afstand:
124.30 km.
Winnaar:03:03:35   WILD Kirsten
Leider:14:16:52   KLEIN Lisa

1 WILD Kirsten 03:03:35
2 D'HOORE Jolien +0
3 WIEBES Lorena +0
4 LEPISTÍ Lotta +0
5 GUARISCHI Barbara +0
4ae etappe van Winsum naar Winsum
Afstand:
15.00 km.
Winnaar:00:19:30   VAN DIJK Ellen
Leider:09:22:30   KLEIN Lisa

1 VAN DIJK Ellen 00:19:30
2 KLEIN Lisa +2
3 VAN DER BREGGEN Anna +13
4 KRÍGER Mieke +39
5 WILD Kirsten +44
4be etappe van Wolvega naar Heerenveen
Afstand:
74.60 km.
Winnaar:01:50:07   BRENNAUER Lisa
Leider:11:13:17   KLEIN Lisa

1 BRENNAUER Lisa 01:50:07
2 KOSTER Anouska +0
3 VAN DEN BOS Jip +33
4 PLICHTA Anna +33
5 D`HOORE Jolien +40
3e etappe van Musselkanaal naar Musselkanaal
Afstand:
124.00 km.
Winnaar:02:58:08   WILD Kirsten
Leider:09:02:51   LEPISTÍ Lotta

1 WILD Kirsten 02:58:08
2 GUARISCHI Barbara +0
3 LEPISTÍ Lotta +0
4 WIEBES Lorena +0
5 UNEKEN Lonneke +0
2e etappe van Surhuisterveen naar Surhuisterveen
Afstand:
134.40 km.
Winnaar:03:23:10   KRÍGER Mieke
Leider:06:04:49   LEPISTÍ Lotta

1 KRÍGER Mieke 03:23:10
2 KASPER Romy +13
3 D'HOORE Jolien +15
4 WIEBES Lorena +15
5 KLEIN Lisa +15
1e etappe van Borkum naar Borkum
Afstand:
102.50 km.
Winnaar:02:41:34   LEPISTÍ Lotta
Leider:02:41:24   LEPISTÍ Lotta

1 LEPISTÍ Lotta 02:41:34
2 KLEIN Lisa +0
3 MAJERUS Christine +0
4 WILD Kirsten +0
5 GUARISCHI Barbara +0
3e etappe van Chiang Mai naar Chiang Mai
Afstand:
83.80 km.
Winnaar:01:57:49   MANEEPHAN Jutatip
Leider:05:46:34   MANEEPHAN Jutatip

1 MANEEPHAN Jutatip 01:57:49
2 CAMPBELL Teniel +1:57:49
3 KAJIHARA Yumi +1:57:49
4 ZABELINSKAYA Olga +1:57:49
5 REUSSER Marlen +1:57:49
2e etappe van Chiang Mai naar Chiang Mai
Afstand:
67.00 km.
Winnaar:01:30:19   CAMPBELL Teniel
Leider:03:48:56   MANEEPHAN Jutatip

1 CAMPBELL Teniel 01:30:19
2 REUSSER Marlen +1:30:19
3 NGUYEN Thi Thi +1:30:19
4 ZABELINSKAYA Olga +1:30:19
5 MANEEPHAN Jutatip +1:30:19
1e etappe van Chiang Mai naar Chom Thong
Afstand:
97.00 km.
Winnaar:02:18:54   MANEEPHAN Jutatip
Leider:02:18:40   MANEEPHAN Jutatip

1 MANEEPHAN Jutatip 02:18:54
2 KAJIHARA Yumi +2:18:54
3 CAMPBELL Teniel +2:18:54
4 INGHELBRECHT Sarah +2:18:54
5 MEKHTIEVA Gyunel +2:18:54
4e etappe van Fayetteville naar Fayetteville
Afstand:
31.00 km.
Winnaar:00:50:17   DYGERT OWEN Chloe
Leider:00:50:17   DYGERT OWEN Chloe

1 DYGERT OWEN Chloe 00:50:17
2 WHITE Emma +0
3 WILLIAMS Lily +0
4 LUCAS Sharlotte +3
5 RAM═REZ FREGOSO Andrea +3
3e etappe van Devil's Den State Park naar Devil's Den State Park
Afstand:
4.84 km.
Winnaar:00:10:55   RAM═REZ FREGOSO Andrea
Leider:05:48:17   DYGERT OWEN Chloe

1 RAM═REZ FREGOSO Andrea 00:10:55
2 WHITE Emma +6
3 BERGEN Sara +8
4 DOEBEL-HICKOK Kristabel +15
5 LANGLEY Emma +15
2e etappe van Cedarville Baptist Church naar Fayetteville
Afstand:
103.00 km.
Winnaar:02:47:05   MALSEED Shannon
Leider:05:37:02   MALSEED Shannon

1 MALSEED Shannon 02:47:05
2 JORGENSEN Laura +6
3 BESSONE Marion +6
4 WILLIAMS Lily +6
5 EHRLICH Emily +6
1e etappe van Fayetteville naar Fayetteville
Afstand:
109.60 km.
Winnaar:02:50:04   DYGERT OWEN Chloe
Leider:02:49:52   DYGERT OWEN Chloe

1 DYGERT OWEN Chloe 02:50:04
2 MALSEED Shannon +9
3 GANZAR Leigh Ann +10
4 DOEBEL-HICKOK Kristabel +10
5 BERGEN Sara +10
2e etappe van Pafos naar Pafos
Afstand:
86.50 km.
Winnaar:02:26:03   ZABELINSKAYA Olga
Leider:02:26:03   ZABELINSKAYA Olga

1 ZABELINSKAYA Olga 02:26:03
2 CHRISTOFOROU Antri +3:22
3 OSHURKOVA Lelizaveta +3:28
4 NOVOLODSKAIA Mariia +3:29
5 SHAPIRA Omer +3:33
1e etappe van Nikoklia naar Trachypedoula
Afstand:
17.20 km.
Winnaar:00:35:40   ZABELINSKAYA Olga
Leider:00:35:40   ZABELINSKAYA Olga

1 ZABELINSKAYA Olga 00:35:40
2 CHRISTOFOROU Antri +19
3 SHAPIRA Omer +1:02
4 NOVOLODSKAIA Mariia +1:06
5 HENDERSON Anna +1:24
 







--- advertisement ---