Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español
Aanmelden   
Transfer Overzicht 2019

De grote stoelendans is begonnen

Het is weer zover, het einde van het seizoen nadert en traditioneel gaan de meeste teams weer op zoek naar versterking voor het komend seizoen. Via dit transfer overzicht willen we een overzicht geven van alle bekende geruchten, onderhandelingen etc die er gaande zijn.
Dit overzicht wordt actueel gehouden door de "transfer watchers" in onze community.

Je kan dit overzicht sorteren door op de kolomtitel te klikken.
  Help mee!
Mocht je over informatie beschikken die hier nog niet wordt vermeld, of ben je bekend met status wijzigingen meld dit dan aan Luca 1 zodat dit overzicht zo actueel mogelijk blijft. Je kan hem ook bereiken via twitter


Renner Nat Team 2018 Team 2019 Status dat mod
AALERUD Katrine NOR TEAM VIRTU CYCLING (WE) TEAM VIRTU CYCLING WOMAN Verlenging 12-03
ABGRALL Noémie FRA - CHARENTE-MARITIME WOMEN CYCLING Getekend 11-21
ADEGEEST Loes NED - PARKHOTEL VALKENBURG Getekend 09-27
AGORRIA ETXEBARRIA Olatz EUS SOPELA WOMENS TEAM ??? Bevestigd 12-10
ALBRECHT Lex CAN TEAM TIBCO-SVB TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 10-31
ALLAR Erica USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING WOMEN Verlenging 12-03
ALLEN Jessica AUS MITCHELTON - SCOTT (WE) MITCHELTON - SCOTT Verlenging 11-05
ALLIN Pauline FRA DN-17 Nouvelle Aquitaine CHARENTE-MARITIME WOMEN CYCLING Verlenging 11-21
ALLISON - SCHULTZ Whitney USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGENS BERMAN | SUPERMINT Verlenging 10-14
ALONSO DOMINGUEZ Sandra ESP BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 10-02
ALZINI Martina ITA ASTANA WOMEN'S TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 09-27
AMIALIUSIK Alena BLR CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 12-11
ANDERSEN Susanne NOR HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT TEAM SUNWEB Getekend 09-01
ANDERSON Grace NZL TEAM ILLUMINATE ??? Bevestigd 12-23
ANOSHINA Ekaterina RUS COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 11-19
ARAMENDIA TELLERIA Maialen ESP SOPELA WOMENS TEAM ??? Bevestigd 12-10
ARCHIBALD Katie GBR WIGGLE HIGH5 ??? Bevestigd 07-28
ARZUFFI Alice Maria ITA BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS VALCAR PBM Getekend 10-12 10-14
ARZUFFI Allegra Maria ITA VALCAR PBM ??? Bevestigd 10-14
ASENCIO Laura FRA - WNT - ROTOR PRO CYCLING Getekend 09-17
AUGUSTINAS Evgenia RUS COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM Verlenging 11-19
BADEGRUBER Anna AUT WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM WNT ROTOR PRO CYCLING Verlenging 09-10
BADYKOVA Gulnaz RUS COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM Verlenging 11-19
BAKS Marissa NED - SWABO WOMEN PRO CYCLING Getekend 10-20
BALSAMO Elisa ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 10-14
BANKS Elizabeth GBR UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 08-25 10-11
BARBIERI Rachele ITA WIGGLE HIGH5 BEPINK Getekend 07-28 12-08
BARIANI Giorgia ITA - ALE CIPOLLINI Getekend 11-17
BARKER Elinor GBR WIGGLE HIGH5 DROPS Getekend 07-28 12-16
BARNES Alice GBR CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 12-11
BARNES Hannah GBR CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 12-11
BASTERRA ASPE Andere EUS - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 12-13
BASTIANELLI Marta ITA ALE CIPOLLINI TEAM VIRTU CYCLING Getekend 10-08 12-20
BATAGELJ Polona SLO BTC CITY LJUBLJANA RETIRED Einde carriere 11-19
BAYMETOVA Renata UZB - COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM Getekend 11-19
BEAUMONT Rebecca CAN TEAM ILLUMINATE TEAM ILLUMINATE Verlenging 12-21
BECKER Charlotte GER HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Getekend 08-13 09-07
BECKERS Isabelle BEL LOTTO SOUDAL LADIES ??? Bevestigd 10-08 10-15
BEEKHUIS Teuntje NED PARKHOTEL VALKENBURG BIEHLER PRO CYCLING Getekend 09-03 10-30
BEGGIN Sofia ITA ASTANA WOMEN'S TEAM AROMITALIA - BASSO BIKES - VAIANO Getekend 12-09
BERGEN Sara CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING WOMEN Verlenging 12-03
BERKANE Sarah FRA - ELITE Bevestigd 09-25
BERTEAU Victoire FRA - DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Getekend 10-07
BERTIZZOLO Sofia ITA ASTANA WOMEN'S TEAM TEAM VIRTU CYCLING Getekend 11-25 12-20
BEVERIDGE Allison CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING WOMEN Verlenging 12-03
BEX Nathalie BEL EXPERZA-FOOTLOGIX ELITE Bevestigd 09-15 11-28
BIANNIC Aude FRA MOVISTAR WOMEN MOVISTAR TEAM Verlenging 10-14
BLAIS Marie-Soleil CAN - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 11-12
BLANCO CALBET Iurani ESP SOPELA WOMENS TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-10
BOILARD Simone CAN - TWENTY20 p/b SHO-AIR Getekend 10-29
BOOGAARD Maaike NED BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 10-12
BORGHESI Letizia ITA BEPINK ??? Bevestigd 12-13
BOYLAN Lydia IRL WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-11
BRAAM Danique NED Jan van Arckel LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 09-30 12-22
BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 09-21
BRAVARD Charlotte FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 09-18
BRAVEC Urska SLO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 11-20
BRECK Holly USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-15
BRENNAUER Lisa GER WIGGLE HIGH5 WNT - ROTOR PRO CYCLING Getekend 07-28 08-28
BRITS Delphine BEL HEALTH MATE-CYCLELIVE TEAM ELITE Bevestigd 12-11
BRONZINI Giorgia ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 08-15
BROWN Grace AUS WIGGLE HIGH5 MITCHELTON - SCOTT Getekend 07-28 10-19
BRUDERER COFIÑO Nicolle GUA TEAM TIBCO-SVB TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 10-31
BUCHANAN Rushlee NZL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 08-25 11-25
BUJAK Eugenia SLO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 10-15
BULLERI Alessia ITA AROMITALIA VAIANO ENEICUE Getekend 12-10
BUSS Kathryn USA TEAM TIBCO-SVB ??? Bevestigd 10-31
BUURMAN Eva NED TREK - DROPS BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Getekend 08-14
BUYSMAN Nina NED PARKHOTEL VALKENBURG Gecanceled 08-17 09-01
BUYSMAN Nina NED PARKHOTEL VALKENBURG PARKHOTEL VALKENBURG Verlenging 09-03
CALDWELL Libby USA TEAM ILLUMINATE ??? Bevestigd 12-23
CAMPBELL Teniel TRI COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 11-19
CANETE BIELSA Esther ESP SOPELA WOMENS TEAM ??? Bevestigd 12-10
CANUEL Karol-Ann CAN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 08-23
CANVELLI Vania ITA TOP GIRLS FASSA BORTOLO BEPINK Getekend 12-13
CASAS CODINA Julia ESP SOPELA WOMENS TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-10
CASTRIQUE Alana BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-15
CATLIN Kelly USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING WOMEN Verlenging 12-03
CATTERICK Georgia NZL TEAM ILLUMINATE ??? Bevestigd 12-23
CAUZ Francesca ITA TOP GIRLS FASSA BORTOLO ??? Bevestigd 12-23
CAVALLI Marta ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 10-14
CECCHINI Elena ITA CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 12-11
CERRA Jessica USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGENS BERMAN | SUPERMINT Verlenging 10-14
CHABBEY Elise SUI COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 09-19
CHAIRIN Kulacha THA - TEAM ILLUMINATE Getekend 12-15
CHAPMAN Brodie AUS TEAM TIBCO-SVB TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 10-31
CHARD Megan GBR HEALTH MATE-CYCLELIVE TEAM ELITE Bevestigd 11-05
CHRISTMAS Dani GBR BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-15 12-22
CHRISTOFOROU Antri CYP COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-31
CHURSINA Anastasia RUS BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 11-20
CIPRIANI Carmela ITA CONCERIA ZABRI-FANINI AROMITALIA - BASSO BIKES - VAIANO Getekend 12-23
COBB Alice GBR TEAM TIBCO-SVB TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 10-31
COLBORNE Henrietta GBR BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS SWABO WOMEN PRO CYCLING Getekend 10-26
COLE Janelle USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM ??? Bevestigd 08-25
COLE Tarah USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 10-14
CONFALONIERI Maria Giulia ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 10-14
CONSONNI Chiara ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 10-14
CORDON-RAGOT Audrey FRA WIGGLE HIGH5 TREK FACTORY RACING Getekend 07-28 09-19
CROMWELL Tiffany AUS CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 12-11
CROOKS Jenelle AUS MITCHELTON - SCOTT (WE) ??? Bevestigd 11-16
CURE Amy AUS WIGGLE HIGH5 ??? Bevestigd 07-28
D'AGOSTIN Nicole ITA EUROTARGET - BIANCHI - VITASANA BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 10-19
D'HOORE Jolien BEL MITCHELTON - SCOTT (WE) BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Getekend 10-03
DALLA VALLE Elisa ITA S.C. MICHELA FANINI G.S. TOP GIRLS - FASSA BORTOLO Getekend 12-23
DE BAAT Kim BEL DOLTCINI - VAN EYCK SPORT DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Verlenging 09-25
DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG PARKHOTEL VALKENBURG Verlenging 09-03 12-20
DE GAST Belle NED PARKHOTEL VALKENBURG PARKHOTEL VALKENBURG Verlenging 09-03
DE JONG Demi NED LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-15
DE JONG Thalita NED EXPERZA-FOOTLOGIX ??? Gerucht 09-15
DE PAEPE Fien BEL HEALTH MATE-CYCLELIVE TEAM ELITE Bevestigd 11-05
DE RUITER Anne NED PARKHOTEL VALKENBURG PARKHOTEL VALKENBURG Verlenging 09-03
DE VUYST Sofie BEL DOLTCINI - VAN EYCK SPORT PARKHOTEL VALKENBURG Getekend 09-03
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM TREK FACTORY RACING Bevestigd 07-16 07-28
DELBAERE Fien BEL - HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Getekend 10-06
DEMAY Coralie FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 08-31
DEMEY Valerie BEL LOTTO SOUDAL LADIES CCC-Women Getekend 09-29
DESSART Marie BEL - LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-08
DEYKO Olga RUS COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM Verlenging 11-19
DICKINSON Eleanor GBR - DROPS Getekend 12-15
DIDERIKSEN Amalie DEN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 08-21
DOCX Mieke BEL DOLTCINI - VAN EYCK SPORT DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Verlenging 09-15
DOEBEL-HICKOK Kristabel USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM RALLY CYCLING Getekend 09-13
DOM Annelies BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-08 10-15
DOS SANTOS Sandra FRA - ENEICUE Getekend 12-10
DREVILLE Annabelle FRA LOTTO SOUDAL LADIES RETIRED Einde carriere 10-08 12-29
DREXEL CLOUTHIER Ingrid MEX TEAM TIBCO-SVB TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 10-31
DRUYTS Demmy BEL DOLTCINI - VAN EYCK SPORT DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Verlenging 07-28
DRUYTS Jessy BEL EXPERZA-FOOTLOGIX ??? Gerucht 09-15
DRUYTS Kelly BEL DOLTCINI - VAN EYCK SPORT DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Verlenging 07-28
DRUYTS Lenny BEL EXPERZA-FOOTLOGIX DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Getekend 09-15 11-15
DUENAS GOMEZ Yesi Tatiana COL - TEAM ILLUMINATE Getekend 12-15
DUVAL Eugénie FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 09-21
DUYCK Ann Sophie BEL CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG Getekend 09-28 11-23
EDMONDSON Annette AUS WIGGLE HIGH5 ??? Bevestigd 07-28
ELBUSTO ARTEAGA Ainara EUS BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 10-14
ELLIS Isabel GBR - ELITE Bevestigd 09-25
ELLSAY Gillian CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING WOMEN Verlenging 12-03
ELSNER Tanja SLO BTC CITY LJUBLJANA ??? Bevestigd 11-20
ENSING Janneke NED ALE CIPOLLINI TEAM SUNWEB Getekend 09-01
ERATH Tanja GER CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 10-16
ERAUD Séverine FRA EXPERZA-FOOTLOGIX DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Getekend 09-15 09-25
ERIC Jelena SRB CYLANCE PRO CYCLING TEAM ALE CIPOLLINI Getekend 09-15 10-20
FABER Claire LUX - ELITE Bevestigd 09-25
FAHLIN Emilia SWE WIGGLE HIGH5 FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Getekend 07-28 09-04
FASOI Varvara GRE - ENEICUE Getekend 12-10
FELDMANN Pernille Larsen NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 09-08
FERRERES NAVARRO Isabel ESP SOPELA WOMENS TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-10
FOURNIER Roxane FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE MOVISTAR TEAM Getekend 09-20
FRAILE MAS Andrea ESP - ENEICUE Getekend 12-10
FRANZ Heidi USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING WOMEN Verlenging 12-03
FRAPPORTI Simona ITA HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT ??? Bevestigd 10-15
FROMETA LEONARD Sofia Nilda ITA ALE CIPOLLINI ??? Bevestigd 11-17
GAFINOVITZ Rotem ISR WAOWDEALS PRO CYCLING CANYON-SRAM RACING Getekend 09-10 12-19
GANZAR Leigh Ann USA - HAGENS BERMAN | SUPERMINT Getekend 10-07
GARCIA Margarita Victoria ESP MOVISTAR WOMEN MOVISTAR TEAM Verlenging 10-14
GARNER Grace GBR WIGGLE HIGH5 HITEC PRODUCTS Getekend 07-28 12-13
GARNER Lucy GBR WIGGLE HIGH5 HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT Getekend 07-28 08-24
GASKJENN Ingvild NOR HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT HITEC PRODUCTS Verlenging 09-13
GEORGI Pfeiffer GBR - TEAM SUNWEB Getekend 09-21
GIL RANERO Saioa ESP - ENEICUE Getekend 12-11
GILABERT VILAPLANA Ariana ESP - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 10-16
GINS Tara BEL HEALTH MATE-CYCLELIVE TEAM RETIRED Einde carriere 09-30
GOLDMAN-BAYER Lindsay USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGENS BERMAN | SUPERMINT Verlenging 10-14
GOMEZ FRANQUET Beatriu ESP SOPELA WOMENS TEAM ??? Bevestigd 12-10
GONZALEZ BLANCO Alicia ESP MOVISTAR WOMEN MOVISTAR TEAM Verlenging 10-14
GONZALEZ BLANCO Lucia ESP BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 10-14
GOROSTIZA ULLOA Aroa EUS BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 10-14
GRANGIER India FRA DN-17 Nouvelle Aquitaine CHARENTE-MARITIME WOMEN CYCLING Verlenging 11-21
GRANT Emma GBR TEAM TIBCO-SVB ??? Bevestigd 10-31
GREGG Amity USA TEAM ILLUMINATE TEAM ILLUMINATE Verlenging 12-23
GRINCZER Natalie GBR WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 10-30
GROSSETETE Maëlle FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 08-30
GUARISCHI Barbara ITA TEAM VIRTU CYCLING (WE) TEAM VIRTU CYCLING WOMEN Verlenging 12-20
GUARNIER Megan USA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Getekend 08-28 12-02
GUAZZINI Vittoria ITA - VALCAR PBM Getekend 10-15
GUDERZO Tatiana ITA BEPINK BEPINK Verlenging 12-10
GUILMAN Victorie FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 08-27
GULLIKSEN Line Marie NOR HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT ELITE Bevestigd 10-15 11-03
GUTIERREZ ARZALUZ Ariadna MEX CONADE-Specialized-VISIT MEXICO Pro Cycling Team SWAPIT | AGILICO CYCLING PRO CYCLING Getekend 09-10
GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP CYLANCE PRO CYCLING TEAM MOVISTAR TEAM Getekend 09-15 09-26
HAGIWARA Mayuko JPN ALE CIPOLLINI ENEICUE Getekend 11-17 12-10
HALL Katie USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Getekend 08-14
HAMMES Kathrin GER TREK - DROPS WNT - ROTOR PRO CYCLING Getekend 10-01
HANSELMANN Nicole SUI CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 12-13
HANSON Lauretta AUS UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM TREK FACTORY RACING Getekend 08-22 09-25
HARRIS Ella NZL - CANYON-SRAM RACING Getekend 12-17
HARSCH Anne-Sophie LUX - ELITE Bevestigd 09-25
HARVEY Mikayla NZL TEAM ILLUMINATE CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 10-24
HEATH Megan USA RALLY CYCLING ??? Bevestigd 12-03
HEINE Vita NOR HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT HITEC PRODUCTS Verlenging 08-12
HEINTZ Mandy USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 09-17
HOEKSMA Ilona NED PARKHOTEL VALKENBURG ??? Bevestigd 09-03
HOFFMANN Chantal LUX LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-08
HOFMAN Merel NED - SWABO WOMEN PRO CYCLING Getekend 10-20
HOLMSGAARD Trine DEN EXPERZA-FOOTLOGIX ??? Gerucht 09-15
HOOGEBOOM Roos NED - BIEHLER PRO CYCLING Getekend 10-30 10-03
HOSKING Chloe AUS ALE CIPOLLINI ALE CIPOLLINI Verlenging 08-18 09-13
IBARROLA Luisa ESP - BIZKAIA- DURANGO Getekend 12-14
INGELBRECHT Sarah BEL DOLTCINI - VAN EYCK SPORT ELITE Bevestigd 10-15
ISASI CRISTOBÁL Ziortza EUS SOPELA WOMENS TEAM ENEICUE Getekend 12-10
ISKAKOVA Amiliya KAZ ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 11-19
JACKSON Alison CAN TEAM TIBCO-SVB TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 10-31
JASINSKA Malgorzta POL MOVISTAR WOMEN MOVISTAR TEAM Verlenging 10-14
JASTRAB Megan USA - RALLY CYCLING Getekend 12-07
JEULAND Pascale FRA DOLTCINI - VAN EYCK SPORT DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Verlenging 07-27
JONES Hayley GBR WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 08-28 11-14
KARAGIANIS Daphne USA - TEAM ILLUMINATE Getekend 12-15
KASENOVA Karina RUS COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM Verlenging 11-19
KASHIKI Shoko JPN TEAM ILLUMINATE TEAM ILLUMINATE Verlenging 12-15
KASPER Romy GER ALE CIPOLLINI ALE CIPOLLINI Verlenging 10-02
KASTELIJN Yara NED WAOWDEALS PRO CYCLING ELITE Bevestigd 09-10 10-10
KELIL Eyerusalem ETH BEPINK ??? Bevestigd 12-13 12-14
KENNEDY Lucy AUS MITCHELTON - SCOTT (WE) MITCHELTON - SCOTT Verlenging 11-09
KEOUGH ANTONNEAU Kaitlin USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-15
KERN Spela SLO HEALTH MATE-CYCLELIVE TEAM HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Gecanceled 09-30 12-22
KESSLER Nina NED HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Getekend 08-13 10-31
KHAKIMOVA Alina UZB - COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM Getekend 11-20
KING Kemille USA TEAM ILLUMINATE ??? Bevestigd 12-23
KIRCHMANN Leah CAN TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 09-01
KITCHEN Lauren AUS FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 08-09
KLEIN Lisa GER CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 12-11
KLEMENT Melanie NED - SWABO WOMEN PRO CYCLING Getekend 10-20
KNEBELEVA Ekaterina UZB - COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM Getekend 11-19
KNETEMANN Roxane NED ALE CIPOLLINI PARKHOTEL VALKENBURG Getekend 08-17 09-03
KOPECKY Lotte BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-08 10-15
KOPPENBURG Clara GER CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM WNT ROTOR PRO CYCLING Getekend 09-19
KOREVAAR Jeanne NED WAOWDEALS PRO CYCLING CCC-Women Verlenging 09-10
KORMOS Veronika Anna HUN HEALTH MATE-CYCLELIVE TEAM HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Verlenging 10-24
KOSTER Anouska Helena NED WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM VIRTU CYCLING WOMAN Getekend 09-10 12-17
KOSTER Claudia NED TEAM VIRTU CYCLING (WE) WNT ROTOR PRO CYCLING Getekend 10-20 11-13
KROGSGAARD Birgitte DEN - TEAM VIRTU CYCLING WOMAN Getekend 12-07
KROL Phaedra NED - ELITE Bevestigd 10-14 11-23
KRÖGER Mieke GER TEAM VIRTU CYCLING (WE) TEAM VIRTU CYCLING WOMAN Verlenging 12-06
KUIJPERS Evy NED - CCC-Women Getekend 09-29
KULIECZA Julie USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGENS BERMAN | SUPERMINT Verlenging 10-14
KURNOSSOVA Marina KAZ - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 11-20
LACH Marta POL - CCC-Women Getekend 09-28
LAHAYE Lucie FRA DN-17 Nouvelle Aquitaine CHARENTE-MARITIME WOMEN CYCLING Verlenging 11-21
LAIZANE Lija LAT AROMITALIA VAIANO ENEICUE Getekend 12-10
LANGVAD Annika DEN - BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Getekend 12-03
LAY Kristi CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING WOMEN Verlenging 12-03
LE NET Marie FRA - FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Getekend 10-17
LECHNER Corinna GER BTC CITY LJUBLJANA ELITE Bevestigd 10-15
LENSECLAES Ditte BEL DOLTCINI - VAN EYCK SPORT ELITE Bevestigd 11-15 12-11
LEONARDI Elena ITA TOP GIRLS FASSA BORTOLO G.S. TOP GIRLS - FASSA BORTOLO Verlenging 12-23
LEPISTÖ Lotta FIN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM TREK FACTORY RACING Getekend 08-13 08-28
LETH Julie DEN WIGGLE HIGH5 CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 07-28 12-21
LIEGEOIS Desiree NED HEALTH MATE-CYCLELIVE TEAM ELITE Bevestigd 11-14
LLAMAS GARCIA Lorena ESP MOVISTAR WOMEN MOVISTAR TEAM Verlenging 10-14
LOIZATE SARRIONANDIA Irene ESP - BIZKAIA- DURANGO Getekend 12-29
LONGO BORGHINI Elisa ITA WIGGLE HIGH5 TREK FACTORY RACING Getekend 07-28 08-08
LONGYKA Anja SLO - BTC CITY LJUBLJANA Getekend 11-20
LOPEZ GALLASTEGUI Enara EUS BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 10-14
LOPÉZ LLULL Margarita ESP - HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Getekend 12-22
LORVIK Ingrid NOR HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT HITEC PRODUCTS Verlenging 09-13
LOWTHER Melissa GBR WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-11 12-21
LOZANO RAMIREZ Laura Camila COL - HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Getekend 10-24
LUCAS Sharlotte NZL - TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Getekend 10-31
LUDWIG Hannah GER - CANYON-SRAM RACING Getekend 09-27
LUEBKE Jennifer USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 10-14
LUTRO Amalie NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 09-06
MAES Elise LUX WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 09-25
MAGNALDI Erica ITA BEPINK WNT - ROTOR PRO CYCLING Getekend 09-28 10-30
MAGRI Silvia ITA - BEPINK Getekend 12-13
MAINE Katherine CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING WOMEN Verlenging 12-03
MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 08-21
MALATSETXEBARRIA IBAIBARRIAGA Amaia EUS - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 12-13
MALCOTTI Barbara ITA - VALCAR PBM Getekend 10-15
MALLING SIGGAARD Christina DEN TEAM VIRTU CYCLING (WE) TEAM VIRTU CYCLING WOMEN Verlenging 12-04
MALSEED Shannon AUS TEAM TIBCO-SVB TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 10-31
MANLY Alexandra AUS MITCHELTON - SCOTT (WE) MITCHELTON - SCOTT Verlenging 11-13
MARIOTTO Sara ITA TOP GIRLS FASSA BORTOLO ??? Bevestigd 12-23
MARKUS Femke NED - PARKHOTEL VALKENBURG Getekend 09-03
MARKUS Kelly NED DOLTCINI - VAN EYCK SPORT DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Verlenging 10-26
MARKUS Riejanne NED WAOWDEALS PRO CYCLING CCC-Women Verlenging 09-10
MARTIN MARTIN Isabel ESP - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 10-16
MARTIN MARTIN Sara ESP SOPELA WOMENS TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-10
MARTINEZ BONAFE Cristina ESP BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 10-02
MARTINS Maria POR SOPELA WOMENS TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-10
MARTURANO Greta ITA S.C. MICHELA FANINI G.S. TOP GIRLS - FASSA BORTOLO Getekend 12-23
MATHIESEN Pernille DEN TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 09-01
MEDVEDOVA Tereza SVK BEPINK BEPINK Verlenging 12-10
MEISELS Esther USA - HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Getekend 10-07
MENESES Jessenia COL - TEAM ILLUMINATE Getekend 12-13 12-15
MERINO CORTAZAR Eider EUS MOVISTAR WOMEN MOVISTAR TEAM Verlenging 10-14
MICKEY Abigail USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING WOMEN Verlenging 12-03
MILLARD Lexie USA TEAM ILLUMINATE TEAM ILLUMINATE Verlenging 12-15
MINAUD Manon FRA DN-17 Nouvelle Aquitaine CHARENTE-MARITIME WOMEN CYCLING Verlenging 11-21
MOAK Summer USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING WOMEN Verlenging 12-03
MOBERG Emilie NOR TEAM VIRTU CYCLING (WE) TEAM VIRTU CYCLING WOMAN Verlenging 12-03
MOE Ingrid NOR HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT ??? Bevestigd 10-15
MONTICOLO Iris ITA - G.S. TOP GIRLS - FASSA BORTOLO Getekend 12-23
MOOLMAN - PASIO Ashleigh RSA CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CCC-Women Getekend 09-10
MOONEN Puck NED LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-08 10-15
MORELLI Shawn USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM ??? Bevestigd 08-25
MORENO CANCHON Blanca Liliana COL ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-03
MORENO ROCA Alexandra ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 12-13
MORICHON Anais FRA DN-17 Nouvelle Aquitaine CHARENTE-MARITIME WOMEN CYCLING Verlenging 11-21
MORZENTI Lisa ITA BEPINK ??? Bevestigd 12-13
MUCCIOLI Dalia ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 10-14
MULLENS Peta AUS HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 10-14
MUNOZ GRANDON Paola Andrea CHI SWAPIT AGOLICO SWAPIT | AGILICO CYCLING PRO CYCLING Verlenging 11-15
MUÑOZ PEREZ Mireia EUS SOPELA WOMENS TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-10
MUSTONEN LICHAN Sara SWE EXPERZA-FOOTLOGIX HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Getekend 09-15 10-07
MUZIC Evita FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 08-30
NAGENGAST Fleur NED - PARKHOTEL VALKENBURG Getekend 09-22
NAKAHARA Yasue JPN MAASLANDSTER INTERNATIONAL CT ??? Bevestigd 12-23
NASH Katerina CZE TEAM ILLUMINATE ??? Bevestigd 12-23
NEFF Jolanda SUI - Bevestigd 10-24 10-26
NEVADO GIMENO Ariadna ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 12-13
NEWSOM Emily USA TEAM TIBCO-SVB TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 10-31
NEYLAN Rachel AUS MOVISTAR WOMEN TEAM VIRTU CYCLING WOMAN Getekend 10-14 12-10
NGUYEN Thi That VIE - LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-15
NIEWIADOMA Katarzyna POL CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 12-11
NILSSON Hanna SWE BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 10-15
NORMAN HANSEN Louise DEN TEAM VIRTU CYCLING (WE) TEAM VIRTU CYCLING WOMEN Verlenging 11-29
NORSGAARD JORGENSEN Emma DEN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-25
NOSKOVÁ Nikola CZE BEPINK CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 08-28
NOVOLODSKAIA Mariia RUS COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM Verlenging 11-19
NUMAINVILLE Joëlle CAN - RETIRED Einde carriere 10-29
OLIVEIRA Flavia BRA - SWAPIT | AGILICO CYCLING PRO CYCLING Getekend 09-10
OSHURKOVA Lelizaveta RUS COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM Verlenging 11-19
OWEN Elné RSA - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 12-13
OWEN Harriet GBR - HAGENS BERMAN | SUPERMINT Getekend 10-14
OYARBIDE JIMENEZ Lourdes EUS MOVISTAR WOMEN MOVISTAR TEAM Verlenging 10-14
PACHSHENKO Svetlana KAZ - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 11-20
PALADIN Asja ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 10-14
PALADIN Soraya ITA ALE CIPOLLINI ALE CIPOLLINI Verlenging 11-17
PARK Annasley GBR TREK - DROPS RETIRED Einde carriere 08-21
PARKINSON Abby-Mae GBR TREK - DROPS DROPS Getekend 11-07
PARRA ROJAS Jessica Marcela COL SERVETTO - STRADALLI CYCLE - ALURECYCLING ELITE Bevestigd 12-15
PATERNOSTER Letizia ITA ASTANA WOMEN'S TEAM TREK FACTORY RACING Getekend 08-18 09-11
PATINO BEDOYA Paula Andrea COL - MOVISTAR TEAM Getekend 10-24
PATTARO Francesca ITA BEPINK BEPINK Verlenging 12-10
PAVLUKHINA Olena UKR BTC CITY LJUBLJANA ??? Bevestigd 11-20
PAWLOWSKA Katarzyna POL TEAM VIRTU CYCLING (WE) TEAM VIRTU CYCLING WOMAN Verlenging 09-07 12-06
PENTON Sara SWE TEAM VIRTU CYCLING (WE) TEAM VIRTU CYCLING WOMEN Verlenging 12-02
PEÑUELA Diana Carolina COL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM ALE CIPOLLINI Getekend 08-25 09-20
PERCHTOLD Christina AUT HEALTH MATE-CYCLELIVE TEAM HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Verlenging 08-12
PERINI Chiara ITA TOP GIRLS FASSA BORTOLO BEPINK Getekend 12-13
PERINOVIC Maja CRO - G.S. TOP GIRLS - FASSA BORTOLO Getekend 12-23
PERSICO Silvia ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 10-14
PIETERS Amy NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 08-21
PILOTE-FORTIN Gabrielle CAN WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM WNT ROTOR PRO CYCLING Verlenging 10-24
PINTAR Ursa SLO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 11-20
PIRRONE Elena ITA ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-10
PISCIALI Francesca ITA TOP GIRLS FASSA BORTOLO ??? Bevestigd 12-23
PITEL Edwige FRA - COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM Getekend 11-19
PLIASKINA Anastasia RUS - COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM Getekend 11-19
PLICHTA Anna POL BOELS DOLMANS CYCLING TEAM TREK-SEGAFREDO Getekend 08-17 09-26
POIDEVIN Sara CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING WOMEN Verlenging 12-03
POLLICINI Silvia ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 10-14
POTAPOVA Faina KAZ - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 11-19
POTOKINA Anna RUS SERVETTO - STRADALLI CYCLE - ALURECYCLING TEAM SERVETTO - PIUMATE Verlenging 12-08
PRADERA BERNAL Jeidy CUB ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-03
PUJOL Anna Cristina ESP - ENEICUE Getekend 12-10
QUAGLIOTTO Nadia ITA TOP GIRLS FASSA BORTOLO ALE CIPOLLINI Getekend 09-25
QUINIOU Marine FRA - CHARENTE-MARITIME WOMEN CYCLING Getekend 11-21
RAAIJMAKERS Marit NED PARKHOTEL VALKENBURG PARKHOTEL VALKENBURG Verlenging 09-03
RACHETTO Liza USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGENS BERMAN | SUPERMINT Verlenging 10-14
RADOTIC Mia CRO BTC CITY LJUBLJANA ??? Bevestigd 11-20
RAGAZINSKIENE Daiva LTU - ??? Bevestigd 11-17
RAGUSA Katia ITA BEPINK BEPINK Verlenging 12-10
RAIMONDI Jessica ITA - ALE CIPOLLINI Getekend 11-17
RAMÍREZ FREGOSO Andrea MEX SWAPIT AGOLICO SWAPIT | AGILICO CYCLING PRO CYCLING Verlenging 09-10
RATTO Rossella ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM BTC CITY LJUBLJANA Getekend 09-15 11-20
REIS Daniela POR DOLTCINI - VAN EYCK SPORT DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Verlenging 11-07
RIABCHENKO Tetyana UKR DOLTCINI - VAN EYCK SPORT DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Verlenging 11-02
RICHIOUD Gréta FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 08-27
RIFFEL Christa GER CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 12-11
RIJKES Sarah AUT EXPERZA-FOOTLOGIX WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM Getekend 09-12
RITTER Martina AUT WIGGLE HIGH5 RETIRED Einde carriere 07-28 10-13
ROBERTS Amy GBR PARKHOTEL VALKENBURG ??? Bevestigd 09-03
RODRIGUEZ GUTIERREZ Carolina MEX ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-03
RODRIGUEZ REVERT Sofia ESP SOPELA WOMENS TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-10
RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria ESP MOVISTAR WOMEN MOVISTAR TEAM Verlenging 10-14
ROE Eileen GBR WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 11-14
ROOIJAKKERS Pauliena NED WAOWDEALS PRO CYCLING CCC-Women Verlenging 09-10
ROSSATO Beatrice ITA TOP GIRLS FASSA BORTOLO ??? Bevestigd 12-23
ROTMAN Lotte BEL EXPERZA-FOOTLOGIX ??? Gerucht 09-15
ROTMAN Lotte BEL EXPERZA-FOOTLOGIX HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Getekend 09-30
ROWE Danielle GBR WAOWDEALS PRO CYCLING RETIRED Einde carriere 09-10 12-05
RYAN Alexis USA CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 08-18 12-11
RYAN Kendall USA TEAM TIBCO-SVB TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 10-31
SAARELAINEN Sari FIN - COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM Getekend 10-25
SACHET Iris FRA DN-17 Nouvelle Aquitaine CHARENTE-MARITIME WOMEN CYCLING Verlenging 11-21
SAIFUTDINOVA Natalya KAZ ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 11-19
SALAZAR Yareli MEX - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 12-17
SALCEDO ZAMBRANO Jannie Milena COL - SWAPIT | AGILICO CYCLING PRO CYCLING Getekend 10-26
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina COL SERVETTO - STRADALLI CYCLE - ALURECYCLING SWAPIT | AGILICO CYCLING PRO CYCLING Getekend 08-21
SANGUINETI Ilaria ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 10-14
SANMARTIN Paula ESP SERVETTO - STRADALLI CYCLE - ALURECYCLING ENEICUE Getekend 12-10
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane EUS ALE CIPOLLINI WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM Getekend 08-30
SANTOYO PEREZ Brenda Andrea MEX - SWAPIT | AGILICO CYCLING PRO CYCLING Verlenging 09-10
SAVIC Maja SRB - BTC CITY LJUBLJANA Getekend 11-20
SCARSI Gloria ITA - BEPINK Getekend 12-14
SCHMIDT Trine DEN TEAM VIRTU CYCLING (WE) TEAM VIRTU CYCLING WOMAN Verlenging 11-28
SCHNEIDER Skylar USA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 08-23
SCHWEINBERGER Christina AUT HEALTH MATE-CYCLELIVE TEAM HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Verlenging 09-30
SCHWEINBERGER Kathrin AUT HEALTH MATE-CYCLELIVE TEAM HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Verlenging 09-30
SCHWEIZER Doris SUI TEAM VIRTU CYCLING (WE) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 12-07
SHAPIRA Omer ISR CYLANCE PRO CYCLING TEAM CANYON-SRAM RACING Getekend 09-15 12-19
SICOT Marion FRA DOLTCINI - VAN EYCK SPORT DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Verlenging 11-03
SIERRA CAÑADILLA Arlenis CUB ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-03
SILVA Soraia POR SOPELA WOMENS TEAM ??? Bevestigd 12-10
SIMMONDS Hayley GBR WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM BTC CITY LJUBLJANA Getekend 11-14 11-20
SIMPSON Annabel GBR TREK - DROPS ELITE Bevestigd 11-07 11-17
SKALNIAK Agnieszka POL EXPERZA-FOOTLOGIX CCC-Women Getekend 09-15 09-28
SLIK Rozanne NED FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Getekend 09-21 10-31
SOEK Julia NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 09-21
SOET Aafke NED WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM WNT ROTOR PRO CYCLING Verlenging 09-10
SOLOVEY Ganna UKR PARKHOTEL VALKENBURG ??? Bevestigd 09-03
SOLVANG Julie Meyer NOR HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT HITEC PRODUCTS Verlenging 09-13
SOTO LOPEZ Jazmin Gabriela GUA - SWAPIT AGOLICO Getekend 09-14
SPEROTTO Maria Vittoria ITA BEPINK CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 10-01
SPOOR Winanda NED WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM RETIRED Gerucht 10-12 11-14
SPRATT Amanda AUS MITCHELTON - SCOTT (WE) MITCHELTON - SCOTT Verlenging 10-29
STEFANI Martina ITA ALE CIPOLLINI G.S. TOP GIRLS - FASSA BORTOLO Getekend 10-14
STEIGENGA Nicole NED BEPINK BEPINK Verlenging 12-10
STEPHENS Lauren USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Getekend 09-15
STEWART Macey AUS WIGGLE HIGH5 ??? Bevestigd 07-28
STOUGJE Chanella NED PARKHOTEL VALKENBURG HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT Getekend 08-24
STULTIENS Sabrina NED WAOWDEALS PRO CYCLING CCC-Women Verlenging 09-10
SUBERCASEAUX VERGARA Stephanie CHI - TEAM ILLUMINATE Getekend 12-15
SUESSEMILCH Laura GER - HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Getekend 09-30
SWINKELS Karlijn NED ALE CIPOLLINI ALE CIPOLLINI Verlenging 10-02
SWINKELS Sylvie NED - PARKHOTEL VALKENBURG Getekend 07-27 09-22
TAGLIAFERRO Marta ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM HITEC PRODUCTS Getekend 09-15 09-17
TEDDERGREEN Starla USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGENS BERMAN | SUPERMINT Verlenging 10-14
TENNIGLO Moniek NED FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE MITCHELTON - SCOTT Getekend 09-21 10-17
TERUEL RIBES Alba ESP MOVISTAR WOMEN MOVISTAR TEAM Verlenging 10-14
TETRICK Jennifer USA TEAM TIBCO-SVB ??? Bevestigd 10-31
THOMAS Leah USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 08-25 09-10
THORSEN Thea NOR HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT ??? Bevestigd 10-15
TOFFANIN Martina ITA - G.S. TOP GIRLS - FASSA BORTOLO Getekend 12-23
TOLDI Marcella Mahfuz BRA - ??? Bevestigd 09-15
TOMASI Laura ITA TOP GIRLS FASSA BORTOLO G.S. TOP GIRLS - FASSA BORTOLO Verlenging 12-23
TON Quinty NED - BIEHLER PRO CYCLING Getekend 10-24
TRAXLER Anna Gabrielle CAN TEAM TIBCO-SVB ??? Bevestigd 10-31
TREVISI Anna ITA ALE CIPOLLINI ALE CIPOLLINI Verlenging 09-14
TRIAS JORDAN Ariadna ESP SOPELA WOMENS TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-10
TRIAS JORDAN Mireia ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 12-13
TUCKER HALL Lauren USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 08-20
TUHAI Ksenia BLR COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 12-09
TURBLIN Chloé FRA HEALTH MATE-CYCLELIVE TEAM HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Verlenging 10-19
UITERWIJK WINKEL Meike NED PARKHOTEL VALKENBURG PARKHOTEL VALKENBURG Verlenging 09-03
UMUTZHANOVA Makhabbat KAZ ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 11-19
UNEKEN Lonneke NED - HITEC PRODUCTS Getekend 09-06
UTTRUP LUDWIG Cecilie DEN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-10
VAINIONPÄÄ Laura FIN HEALTH MATE-CYCLELIVE TEAM ELITE Bevestigd 10-01 11-10
VALSECCHI Silvia ITA BEPINK BEPINK Verlenging 12-10
VAN 'T GELOOF Marjolein NED LOTTO SOUDAL LADIES Gecanceled 10-08 11-02
VAN 'T GELOOF Marjolein NED LOTTO SOUDAL LADIES ALE CIPOLLINI Getekend 11-02
VAN DE REE Monique NED WAOWDEALS PRO CYCLING BTC CITY LJUBLJANA Getekend 09-10 11-20
VAN DE VELDE Julie BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-08 10-15
VAN DEN BOS Jip NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 11-22
VAN DEN STEEN Kelly BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-08 10-15
VAN DER BREGGEN Anna NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 07-27
VAN DER BURG Nancy NED PARKHOTEL VALKENBURG RETIRED Einde carriere 09-03
VAN DER HEIJDEN Inge NED WAOWDEALS PRO CYCLING CCC-Women Verlenging 09-10
VAN DER MEER Janine NED HEALTH MATE-CYCLELIVE TEAM PARKHOTEL VALKENBURG Getekend 09-03
VAN DIJK Ellen NED TEAM SUNWEB TREK FACTORY RACING Getekend 07-28 09-13
VAN GOGH Natalie NED PARKHOTEL VALKENBURG SWABO WOMEN PRO CYCLING Getekend 09-03 11-05
VAN HAAFTEN Kirstie NED - HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Getekend 09-30
VAN HOEK Lotte NED DOLTCINI - VAN EYCK SPORT RETIRED Einde carriere 11-06
VAN TWISK Abi GBR TREK - DROPS TREK FACTORY RACING Getekend 09-05
VAN VEEN Esther NED PARKHOTEL VALKENBURG PARKHOTEL VALKENBURG Verlenging 09-03
VAN VELZEN Bryony NED DOLTCINI - VAN EYCK SPORT DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Verlenging 10-28
VAN WITZENBURG Marieke NED HEALTH MATE-CYCLELIVE TEAM ELITE Bevestigd 10-19
VANDENBROUCKE Cameron BEL - Lotto Soudal Ladies Getekend 10-15
VANDENBROUCKE Saartje BEL DOLTCINI - VAN EYCK SPORT DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Verlenging 12-22
VANDENBULCKE Jesse BEL - DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Getekend 08-31
VANHOUTTE Fenna BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-08
VARGAS BARRIENTOS Maria Jose CRC SWAPIT AGOLICO SWAPIT | AGILICO CYCLING PRO CYCLING Verlenging 09-10
VASSE Aimee USA - HAGENS BERMAN | SUPERMINT Getekend 10-12
VECE Miriam ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 10-14
VEKEMANS Anisha BEL ALE CIPOLLINI DOLTCINI - VAN EYCK SPORT Getekend 09-29
VERHOEVEN Suzanne BEL EUROTARGET - BIANCHI - VITASANA HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Getekend 10-19
VERHULST Gladys FRA DN-17 Nouvelle Aquitaine CHARENTE-MARITIME WOMEN CYCLING Verlenging 11-21
VIECELI Lara ITA ASTANA WOMEN'S TEAM WNT ROTOR PRO CYCLING Getekend 11-05
VIGILIA Alessia ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 10-14
VOLLERING Demi NED - PARKHOTEL VALKENBURG Getekend 11-07
VOS Marianne NED WAOWDEALS PRO CYCLING CCC-Women Verlenging 08-17 09-10
VYSOTSKA Yevgenia UKR S.C. MICHELA FANINI TEAM SERVETTO - PIUMATE Getekend 12-28
WASMUS Nienke NED - SWABO WOMEN PRO CYCLING Getekend 10-20
WATERREUS Kylie NED - HEALTHMATE - CYCLELIVE TEAM Getekend 09-30 10-07
WEAVER Molly GBR TREK - DROPS RETIRED Einde carriere 08-21
WHITE Emma USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING WOMEN Verlenging 12-03
WIEBES Lorena NED PARKHOTEL VALKENBURG PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 07-27
WIEL Jade FRA - FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Getekend 09-20
WILD Kirsten NED WIGGLE HIGH5 WNT - ROTOR PRO CYCLING Getekend 07-28 08-27
WILES Tayler USA TREK - DROPS TREK FACTORY RACING Getekend 09-06
WILLIAMS Georgia NZL MITCHELTON - SCOTT (WE) MITCHELTON - SCOTT Verlenging 11-12
WILLIAMS Lily USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGENS BERMAN | SUPERMINT Verlenging 10-14
WINDER Ruth USA TEAM SUNWEB TREK FACTORY RACING Getekend 08-22 09-25
WORRACK Trixi GER CANYON-SRAM RACING TREK FACTORY RACING Getekend 09-19
WRIGHT Sophie GBR - CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 08-10
YONAMINE Eri JPN WIGGLE HIGH5 ALE CIPOLLINI Getekend 07-28 10-03
ZABELINSKAYA Olga UZB COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM COGEAS - METTLER PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-31
ZANARDI Silvia ITA - BEPINK Getekend 12-13
ZANETTIN Chiara ITA VALCAR PBM ??? Bevestigd 10-14
ZIGART Urska SLO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 11-20
ZORZI Susanna ITA EXPERZA-FOOTLOGIX ??? Gerucht 09-15










--- advertentie ---