Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol
Aanmelden   
Transfer Overzicht 2018

De grote stoelendans is begonnen

Het is weer zover, het einde van het seizoen nadert en traditioneel gaan de meeste teams weer op zoek naar versterking voor het komend seizoen. Via dit transfer overzicht willen we een overzicht geven van alle bekende geruchten, onderhandelingen etc die er gaande zijn.
Dit overzicht wordt actueel gehouden door de "transfer watchers" in onze community.

Je kan dit overzicht sorteren door op de kolomtitel te klikken.
  Help mee!
Mocht je over informatie beschikken die hier nog niet wordt vermeld, of ben je bekend met status wijzigingen meld dit dan aan Luca 1 zodat dit overzicht zo actueel mogelijk blijft. Je kan hem ook bereiken via twitter


Renner Nat Team 2017 Team 2018 Status dat mod
AALERUD Katrine NOR HITEC PRODUCTS TEAM VIRTU CYCLING Getekend 08-28 09-11
AGORRIA ETXEBARRIA Olatz EUS - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
ALBRECHT Lex CAN TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO-SVB Verlenging 11-13
ALLAR Erica USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
ALLEN Jessica AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-09
ALLIN Pauline FRA SAS - MACOGEP ELITE Bevestigd 10-30
ALLISON - SCHULTZ Whitney USA COLAVITA/BIANCHI HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Getekend 09-18 12-08
ALONSO DOMINGUEZ Sandra ESP - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 10-04 11-15
ALZINI Martina ITA ALE CIPOLLINI ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 10-27
AMIALIUSIK Alena BLR CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 12-04
ANDERSEN Susanne NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Getekend 07-01
ANTONNEAU Kaitlin USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 10-26
ARAMENDIA TELLERIA Maialen ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
ARCHIBALD Katie GBR TEAM WNT PRO CYCLING WIGGLE HIGH5 Bevestigd 10-16
ARREOLA Sofia MEX SHO-AIR TWENTY20 SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
ARZUFFI Alice Maria ITA LENSWORLD - KUOTA ??? / STEYLAERTS-BETFIRST (CX-TEAM) Bevestigd 10-27
ARZUFFI Allegra ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 12-12
BAKER Georgia AUS ORICA - SCOTT ??? Bevestigd 11-08
BAKKER Manon NED - EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 11-23
BALDUCCI Francesca ITA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
BALDUCCI Michela ITA GIUSFREDI BIANCHI AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Getekend 11-05
BALSAMO Elisa ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 09-22 11-09
BANKS Elizabeth GBR - UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Getekend 09-19
BARBIERI Rachele ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM WIGGLE HIGH5 Getekend 10-26 12-04
BARBIERI Sara ITA GIUSFREDI BIANCHI S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-27
BARKER Elinor GBR - WIGGLE HIGH5 Getekend 09-18
BARNES Alice GBR DROPS CYCLING TEAM CANYON-SRAM RACING Getekend 09-12
BARNES Hannah GBR CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 09-03 12-04
BARRERA ESPARZA Anet MEX - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-28
BARTELLONI Beatrice ITA TOP GIRLS FASSA BORTOLO EUROTARGET - STILL BIKE Gerucht 12-10
BASTIANELLI Marta ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 09-03 11-18
BATAGELJ Polona SLO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-05 12-11
BECKER Charlotte GER HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 09-03 11-12
BECKERS Isabelle BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
BEGGIN Sofia ITA ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 11-29
BENNER Amy USA RALLY CYCLING ??? Bevestigd 11-22
BERGEN Sara CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
BERTIZZOLO Sofia ITA ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 11-29
BEVERIDGE Allison CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
BEX Nathalie BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Verlenging 09-23
BIANNIC Aude FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE MOVISTAR WOMEN'S TEAM Getekend 09-13 09-29
BJORNSRUD Miriam NOR HITEC PRODUCTS RETIRED Einde carriere 09-03
BLOCH Shani ISR TEAM VELOCONCEPT WOMEN ??? Bevestigd 11-08
BONOMI Ilaria ITA VALCAR PBM ??? Bevestigd 12-12
BOOGAARD Maaike NED BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 09-03 09-25
BORGHESI Letizia ITA SERVETTO GIUSTA BEPINK COGEAS Getekend 12-15
BORTOLOTTI Simona ITA GIUSFREDI BIANCHI ??? Bevestigd 12-10
BOYLAN Lydia IRL TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-02 09-22
BRAVARD Charlotte FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Verlenging 09-03
BRECK Holly USA SHO-AIR TWENTY20 CYLANCE PRO CYCLING Getekend 10-26
BRENNAUER Lisa GER CANYON-SRAM RACING WIGGLE HIGH5 Getekend 09-03 10-01
BROGI Angelica ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
BRONZINI Giorgia ITA WIGGLE HIGH5 CYLANCE PRO CYCLING Getekend 09-03 10-26
BRUDERER COFINO Nicole GUA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO-SVB Verlenging 11-21
BUCHANAN Rushlee NZL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
BUJAK Eugenia POL BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-05 12-11
BULLERI Alessia ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
BUSS Kathryn USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO-SVB Verlenging 11-21
BUURMAN Eva NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Getekend 09-07
BUYSMAN Nina NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
CADEDDU Claudia ITA - AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Getekend 11-09
CANETE BIELSA Esther ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
CANVELLI Vania ITA GIUSFREDI BIANCHI TOP GIRLS FASSA BORTOLO Gerucht 12-10
CARTER Rebecca GBR TEAM WNT PRO CYCLING RETIRED Einde carriere 10-26 11-06
CASAS BONILLA Ana Teresia MEX - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
CASASOLA Sara ITA - SERVETTO GIUSTA Getekend 11-18
CASTRIQUE Alana BEL - LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 09-18 10-02
CATLIN Kelly USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
CAUZ Francesca ITA GIUSFREDI BIANCHI TOP GIRLS FASSA BORTOLO Gerucht 12-10
CAVALLI Marta ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 12-12
CECCHINI Elena ITA CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 12-04
CEOLONI Anna ITA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
CERRA Jessica USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Verlenging 12-10
CHACÓN GARCIA Lilibeth VEN - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-10
CHRISTIAN Anna GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
CHRISTMAS Dani GBR - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 11-17
CILENTI Sofia ITA - CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Getekend 12-05
CIPRIANI Carmela ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
CLYNE Margot USA - SHO-AIR TWENTY20 CYCLING Getekend 10-13
COBB Alice GBR LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM TEAM TIBCO-SVB Getekend 11-10
COLBORNE Henrietta GBR SWABOLadies.nl BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 10-15 11-17
COLE Janelle USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
COLE Tarah USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Verlenging 12-09
COLEMAN Sophie GBR DROPS CYCLING TEAM ?? Bevestigd 12-10
CONFALONIERI Maria Giulia ITA LENSWORLD - KUOTA TEAM VALCAR PBM Getekend 10-07 11-08
CONSONNI Chiara ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 12-10
CORDON-RAGOT Audrey FRA WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 09-25
COVARRUBIAS Cinthya MEX - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
COVRIG Ana ROU TOP GIRLS FASSA BORTOLO EUROTARGET - STILL BIKE Gerucht 12-10
COZZARI Martina ITA - CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Getekend 11-09
CRETTI Claudia ITA VALCAR PBM ??? Bevestigd 12-12
CROKET Gilke BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX ??? Bevestigd 12-10
CROMWELL Tiffany AUS CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 09-03 12-04
CROOKS Jenelle AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-19
CUCINOTTA Annalisa ITA LENSWORLD - KUOTA RETIRED Einde carriere 10-27 12-04
CURE Amy AUS WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 11-05 11-28
D'HOORE Jolien BEL WIGGLE HIGH5 ORICA - SCOTT Getekend 07-30 09-21
DAAMS Jessie BEL LOTTO SOUDAL LADIES ??? Bevestigd 10-02
DAL MAGRO Alessia ITA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
DALLA VALLE Elisa ITA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
DALTON Heidi RSA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
DE BAAT Kim BEL LENSWORLD - KUOTA LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-07
DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-29
DE GAST Belle NED WV Breda - Ladies-Cyclingteam PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 12-05
DE IULIIS Manuela ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
DE JONG Demi NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 09-29 10-02
DE JONG Thalita NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 09-22
DE RANIERI Lisa ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
DE RUITER Anne NED - PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-30
DE VUYST Sofie BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 09-27
DEGRENDELE Nicky BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX ??? Bevestigd 12-10
DELBAERE Fien BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27
DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES RETIRED Einde carriere 09-26 09-27
DEMAY Coralie FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 09-13
DEMEY Valerie BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-02
DOBRYNINA Kseniya RUS SERVETTO GIUSTA SERVETTO GIUSTA Verlenging 08-05
DOCX Mieke BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 10-07
DOEBEL-HICKOK Kristabel USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 10-26
DOM Annelies BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
DREVILLE Annabelle FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 09-13 10-02
DREXEL Ingrid MEX TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO-SVB Verlenging 11-20
DRUYTS Demmy BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-14
DRUYTS Jessy BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Verlenging 09-23
DRUYTS Kelly BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-14
DRUYTS Lenny BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Verlenging 10-17
DUBAU-PREVOT Axelle FRA BIZKAIA - DURANGO EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Bevestigd 09-23
DUMITRU Daniela Georgina ROU GIUSFREDI BIANCHI ??? Bevestigd 12-10
DURRELL Rebecca GBR DROPS CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 11-10
DUVAL Eugénie FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 09-13
DUYCK Ann Sophie BEL DROPS CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 08-28 10-05
DYGERT Chloe USA SHO-AIR TWENTY20 SHO-AIR TWENTY20 CYCLING Verlenging 12-12
EDMONDSON Annette AUS WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Einde carriere 09-03 11-28
ELLSAY Gillian CAN COLAVITA/BIANCHI RALLY CYCLING Getekend 09-18 10-18
ELSNER Tanja SLO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-10 12-11
ELVIN Gracie AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 09-03 09-26
ENSING Janneke NED ALE CIPOLLINI ALE CIPOLLINI Verlenging 07-19
ERATH Tanja GER - CANYON-SRAM RACING Getekend 12-15
ERAUD Séverine FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 09-13 11-21
ERIC Jelena SRB BTC CITY LJUBLJANA CYLANCE PRO CYCLING Getekend 09-09
FAHLIN Emilia SWE WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 09-03 10-09
FELIX TUR Empar ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
FERRAND PREVOT Pauline FRA CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 12-04
FIDANZA Arianna ITA ASTANA WOMEN'S TEAM EUROTARGET - STILL BIKE Gerucht 12-10
FIDANZA Martina ITA - EUROTARGET - STILL BIKE Gerucht 12-10
FISCHER EGUSQUIZA Natalia ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
FISCHER Heather USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK ??? Bevestigd 11-21
FOURNIER Roxane FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Verlenging 09-06
FRAIEGARI Giorgia ITA GIUSFREDI BIANCHI ??? Bevestigd 12-10
FRANZ Heidi USA - RALLY CYCLING Getekend 10-17
FRAPPORTI Simona ITA HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 11-12
FROMETA LEONARD Sofia Nilda ITA - ALÉ CIPOLLINI Getekend 11-20
GAFINOVITZ Rotem ISR WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11
GARCIA Margarita Victoria ESP BIZKAIA - DURANGO MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
GARDACHAL BOZAL Miriam EUS - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 11-09
GARFOOT Katrin AUS ORICA - SCOTT ELITE Bevestigd 10-30
GARNER Grace GBR WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 11-05 11-20
GARNER Lucy GBR WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 11-05 11-20
GASKJENN Ingvild NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 11-12
GASSNER Astrid AUT COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
GAUMNITZ - POHL Stephanie GER CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 11-01
GEORGE Jennifer GBR - ELITE Bevestigd 10-31
GEPPI Leonora ITA - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-23
GILLOW Shara AUS FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 08-02
GINS Tara BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 10-01 10-03
GOMEZ FRANQUET Beatriu ESP LOINTEK TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 10-02
GONZALEZ BLANCO Alicia ESP LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 10-02
GONZALEZ BLANCO Lucia ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 09-11 11-02
GOROSTIZA ULLOA Aroa EUS - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 11-07 11-09
GRANT Emma GBR COLAVITA/BIANCHI TEAM TIBCO-SVB Getekend 09-18 11-16
GRINCZER Natalie GBR TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-17
GROSSETETE Maëlle FRA - FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Getekend 10-04
GUARISCHI Barbara ITA CANYON-SRAM RACING TEAM VIRTU CYCLING Getekend 09-27
GUDERZO Tatiana ITA LENSWORLD - KUOTA HITEC PRODUCTS Bevestigd 10-27 11-11
GUILMAN Victorie FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Verlenging 09-03
GULLIKSEN Line Marie NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 08-20
GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 09-10
HAGIWARA Mayuko JPN WIGGLE HIGH5 ALÉ CIPOLLINI Getekend 10-04
HALL Katie USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
HAMMES Kathrin GER TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TREK - DROPS Getekend 10-06 12-07
HANNES Kaat BEL LENSWORLD - KUOTA LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27 11-01
HANSON Lauretta AUS UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
HARRIS-BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Gecanceled 10-19 11-10
HEATH Megan USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
HEINE PETERSONE Vita NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 07-02
HEINTZ Mandy USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Getekend 12-10
HODGES Kendelle AUS COLAVITA/BIANCHI ELITE Bevestigd 09-18 11-05
HOEKSMA Ilona NED HITEC PRODUCTS PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-25 10-07
HOFFMANN Chantal LUX LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
HOLDEN Elizabeth GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
HOLMSGAARD Trine DEN - EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 10-11
HOSKING Chloe AUS ALE CIPOLLINI ALE CIPOLLINI Verlenging 07-01
HUANG Ting Ying TPE SERVETTO GIUSTA SERVETTO GIUSTA Gerucht 12-14
IAKOVENKO Anastasia RUS - BTC CITY LJUBLJANA Getekend 12-11
IDIRIN Irati EUS BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 11-06
IRIARTE LASA Ane EUS - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 11-10
ISASI CRISTOBÁL Ziortza EUS LOINTEK TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 10-02
JACKSON Alison CAN BEPINK COGEAS TEAM TIBCO-SVB Getekend 11-20
JASINSKA Malgorzta POL CYLANCE PRO CYCLING TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-10 10-02
JEULAND Pascale FRA SAS - MACOGEP LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-11
JOHNSEN Ceclie Gotaas NOR HITEC PRODUCTS RETIRED Einde carriere 09-03
JONES Hayley GBR TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 09-22
KASPER Romy GER ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
KASTELIJN Yara NED WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11
KAY Emily GBR TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
KENNEDY Lucy AUS - ORICA - SCOTT Getekend 10-21
KERN Spela SLO BIZKAIA - DURANGO ELITE Bevestigd 11-04
KERWIN Natalie NZL TEAM VELOCONCEPT WOMEN ??? Bevestigd 11-08
KESSLER Nina NED HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Getekend 09-03 10-07
KIESENHOFER Anna AUT LOTTO SOUDAL LADIES ??? Bevestigd 10-02
KING Danielle GBR CYLANCE PRO CYCLING TEAM WAOWDEALS PRO CYCLING Getekend 09-25 10-12
KIRALY Monika HUN S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
KITCHEN Lauren AUS WM3 ENERGIE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Getekend 08-26
KLEIN Lisa GER CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CANYON-SRAM RACING Getekend 09-12
KNAUER Anna GER PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 09-29 12-06
KNETEMANN Roxane NED FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ALÉ CIPOLLINI Getekend 09-03 09-21
KNIGHT Josie IRL TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
KNOL Willeke NED CYLANCE PRO CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-26
KOPECKY Lotte BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 09-10
KOREVAAR Jeanne NED WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11
KOSTER Anouska Helena NED WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11
KOSTER Claudia NED TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-24
KRÖGER Mieke GER CANYON-SRAM RACING TEAM VIRTU CYCLING Getekend 10-12
KULIECZA Julie USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Verlenging 12-09
LABOUS Juliette FRA TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-13
LAIZANE Lija LAT AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
LAROCHE Caitlin USA RALLY CYCLING ??? Bevestigd 11-22
LATOZAITE Silvija LTU AROMITALIA VAIANO ??? Bevestigd 11-08
LAY Kristi CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
LEKUONA ETXEBESTE Lierni EUS BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 11-06
LELEIVYTE Rasa LTU AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
LENSECLAES Ditte BEL - LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 12-02
LEONET Naia EUS BIZKAIA - DURANGO RETIRED Einde carriere 10-29
LEPISTÖ Lotta FIN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-29
LETH Julie DEN WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 10-09
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia GER WIGGLE HIGH5 RETIRES Einde carriere 07-01
LIMA - HATTELAND Tone NOR HITEC PRODUCTS RETIRED Einde carriere 09-03
LIPPERT Liane GER TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-13
LLABRES FERRER Elisabet ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
LLAMAS GARCIA Lorena ESP BIZKAIA - DURANGO MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
LLOYD Manon GBR - DROPS CYCLING TEAM Getekend 10-11
LONGO BORGHINI Elisa ITA WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 09-03 09-25
LOPEZ GALLASTEGUI Enara EUS - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
LOPEZ MORALES Belen ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
LORVIK Ingrid NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 09-13
LOWTHER Melissa GBR - TEAM WNT PRO CYCLING Getekend 09-21
LUEBKE Jennifer USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Getekend 12-11
MAES Elise LUX TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-26
MAGNETTO ALLIETTA Daniela ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
MAINE Katherine CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
MALSEED Shannon AUS Holden TEAM TIBCO-SVB Getekend 10-26 11-13
MANLY Alexandra AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-11
MARCHESINI Giulia ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
MARKUS Kelly NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 12-02
MARKUS Riejanne NED WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11 10-12
MARTIN MARTIN Sara ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
MARTINEZ BONAFE Cristina ESP LOINTEK TEAM BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 10-02 11-15
MARTINI Alessia ITA AROMITALIA VAIANO RETIRED Einde carriere 09-22
MARTURANO Greta ITA - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-15
MASSEY Laura GBR DROPS CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 10-18
MATHIESEN Pernille DEN TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM SUNWEB Getekend 09-26
MATTEOLI Emilia ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
MCVITTY Keira GBR TEAM WNT PRO CYCLING ELITE Bevestigd 10-09
MERINO CORTAZAR Eider EUS LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
MEUCCI Claudia ITA - CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Getekend 11-06
MICKEY Abigail USA COLAVITA/BIANCHI RALLY CYCLING Getekend 09-18 11-02
MILONE Barbara ITA SERVETTO GIUSTA SERVETTO GIUSTA Gerucht 12-14
MOAK Summer USA - RALLY CYCLING Getekend 11-02
MOBERG Emilie NOR HITEC PRODUCTS TEAM VIRTU CYCLING Getekend 08-28 09-11
MOE Ingrid NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 09-13
MOOLMAN - PASIO Ashleigh RSA CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-30
MOONEN Puck NED LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
MORENO CANCHON Blanca Liliana COL - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 08-17
MORZENTI Lisa ITA ASTANA WOMEN'S TEAM BEPINK COGEAS Getekend 12-10 12-15
MOTTRAM Steph GBR NCC Group-Kuota-Torelli NCC Group-Kuota-Torelli Verlenging 11-13
MUCCIOLI Dalia ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 12-12
MULLENS Peta AUS HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Verlenging 12-11
MUNDY Jessica AUS COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
MUNOZ GRANDON Paola CHI BIZKAIA - DURANGO SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
MUNOZ PEREZ Mireia EUS - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
MUSTONEN Sara SWE TEAM VELOCONCEPT WOMEN EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 10-18
MUZIC Evita FRA - FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Getekend 10-04
MYERS Lindsay USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK ??? Bevestigd 11-21
MŘLLEBRO PEDERSEN Camilla DEN TEAM VELOCONCEPT WOMEN HITEC PRODUCTS Getekend 09-05
NEBEN Amber USA TEAM VELOCONCEPT WOMEN ??? Bevestigd 11-08
NESTI Nicole ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
NEWSOM Emily USA - TEAM TIBCO-SVB Getekend 11-11
NEYLAN Rachel AUS ORICA - SCOTT MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 10-06
NIEWIADOMA Katarzyna POL WM3 ENERGIE CANYON-SRAM RACING Getekend 07-30
NILSSON Hanna SWE BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 10-03
NOBLE Ellen USA COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
NORMAN HANSEN Louise DEN TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 11-07
NORSGAARD JORGENSEN Emma DEN - CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 08-02
NUMAINVILLE Joëlle CAN CYLANCE PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 10-26
OLIVEIRA Flavia BRA LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM ??? Bevestigd 12-02
ORTIZ HANO Rosalia ESP - SERVETTO GIUSTA Getekend 11-07
OSBORNE Rose GBR DROPS CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 10-17
OYARBIDE JIMENEZ Lourdes EUS BIZKAIA - DURANGO MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
PALADIN Asja ITA TOP GIRLS FASSA BORTOLO VALCAR PBM Getekend 12-10 12-12
PALADIN Soraya ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
PALUMBO Maria Benedetta ITA - CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Getekend 11-20
PARK Annasley GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
PARK Madeleine NZL TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK ??? Bevestigd 11-21
PARKINSON Abby-Mae GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
PARRA ROJAS Jessica Marcela COL - SERVETTO GIUSTA Getekend 09-12
PATERNOSTER Letizia ITA - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 09-22 09-27
PAVLUKHINA Olena UKR ASTANA WOMEN'S TEAM BTC CITY LJUBLJANA Getekend 12-08
PAWLOWSKA Katarzyna POL BOELS DOLMANS CYCLING TEAM TEAM VIRTU CYCLING Getekend 10-02
PAYTON Hannah GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-25
PENTON Sara SWE TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-19
PEŃUELA Diana Carolina COL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
PEREZ Yessica ESP BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 11-06
PERINI Chiara ITA GIUSFREDI BIANCHI TOP GIRLS FASSA BORTOLO Gerucht 12-10
PERSICO Silvia ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 11-18
PIRRONE Elena ITA - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 09-22 09-27
PLICHTA Anna POL WM3 ENERGIE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Getekend 10-11 11-11
POIDEVIN Sara CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
POLLICINI Silvia ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 12-12
POLSPOEL Maaike BEL LENSWORLD - KUOTA ??? Bevestigd 10-27
POST Jermaine NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-29
POTOKINA Anna RUS SERVETTO GIUSTA SERVETTO GIUSTA Verlenging 07-31
PRADERA BERNAL Jeidi CUB - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 08-17
PRETORIUS - KACHELHOFFER An-Li RSA LOTTO SOUDAL LADIES ??? Bevestigd 10-02
PREVILEY Caterin Elisabeth ARG WEBER SHIMANO LADIES POWER PREGNANT Bevestigd 11-24
RAAIJMAKERS Marit NED - PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-30
RACHETTO Liza USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Verlenging 12-09
RADOTIC Mia CRO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-05 12-11
RAIS PIERCE Amber USA COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
RAMIREZ Andrea MEX - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
RAMIREZ BAUXEL Anna ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
RATTO Rossella ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 10-26
REIS Daniela POR LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 10-17
RIABCHENKO Tetyana UKR LENSWORLD - KUOTA LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-22
RICHIOUD Gréta FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Verlenging 09-03
RIFFEL Christa GER - CANYON-SRAM RACING Getekend 09-12
RIJFF Anouk NED LENSWORLD - KUOTA RETIRED Einde carriere 10-10
RIJKES Sarah AUT LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 11-02
RIMMINGTON Rebecca GBR TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
RITTER Martina AUT DROPS CYCLING TEAM ??? Bevestigd 08-28
RITTER Martina AUT DROPS CYCLING TEAM WIGGLE HIGH5 Getekend 10-29 10-30
RIVAT Amelie FRA LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-09
RIVERA Coryn USA TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 06-30
ROBERTS Amy GBR WIGGLE HIGH5 PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-29
RODRIGUEZ REVERT Sofia ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria ESP LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN Getekend 10-02 11-02
ROE Eileen GBR TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-26
ROOIJAKKERS Pauliena NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM WAOWDEALS PRO CYCLING Getekend 09-29 10-13
ROSE Claire GBR VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 09-15
ROTMAN Lotte BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Verlenging 09-23
ROY Sarah AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-02
RYAN Alexis USA CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 09-03 12-04
RYAN Kendall USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO-SVB Verlenging 11-21
SACHET Iris FRA SAS - MACOGEP ELITE Bevestigd 10-30
SALAZAR Yareli MEX - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
SALTON BASEI Marzia ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina COL SERVETTO GIUSTA SERVETTO GIUSTA Verlenging 08-21
SANCHIS CHAFER Anna ESP WIGGLE HIGH5 RETIRED Einde carriere 11-05 11-30
SANGUINETI Ilaria ITA BEPINK COGEAS VALCAR PBM Getekend 12-10 12-12
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane EUS ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 09-11 11-12
SCANDOLARA Valentina ITA WM3 ENERGIE ??? Bevestigd 10-11
SCHMIDT Trine DEN LOTTO SOUDAL LADIES TEAM VIRTU CYCLING Getekend 10-02 10-04
SCHNEIDER Skylar USA - BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Getekend 10-19
SCHWEIZER Doris SUI TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-30
SHAPIRA Omer ISR GIUSFREDI BIANCHI CYLANCE PRO CYCLING Getekend 10-26
SHAW Gabriella GBR TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
SHAW Lucy GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
SHEKEL Olga UKR - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-05
SHERWIN Kate USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-19
SICOT Marion FRA - LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-18
SIERRA CAŃADILLA Arlenis CUB ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 10-19
SIGGAARD Christina DEN TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-16
SIMMONDS Hayley GBR TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-17
SIMPSON Annabel GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-25
SKALNIAK Agnieszka POL ASTANA WOMEN'S TEAM EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 09-23
SLIK Rozanne NED TEAM SUNWEB FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Bevestigd 08-28
SMALL Carmen USA TEAM VELOCONCEPT WOMEN Retired Bevestigd 09-25
SOEK Julia NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 08-30
SOET Aafke NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM TEAM WNT PRO CYCLING Getekend 09-27
SOLOVEY Hanna UKR PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
SOLVANG Julie Meyer NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 09-13
SPOOR Winanda NED LENSWORLD - KUOTA LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27 11-01
SPRATT Amanda AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 09-03
STEFANI Martina ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
STEIGENGA Nicole NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 09-29 11-08
STEPHENS Lauren USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK CYLANCE PRO CYCLING Getekend 10-26
STEWART Macey AUS - WIGGLE HIGH5 Getekend 11-05
STIJNS Kyara NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-29
STOUGJE Chanella NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
STRICKER Anna Zita Maria ITA BTC CITY LJUBLJANA LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27
STRIZZI Isabella ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
STULTIENS Sabrina NED TEAM SUNWEB WAOWDEALS PRO CYCLING Getekend 08-21
SWINKELS Karlijn NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ALÉ CIPOLLINI Getekend 09-21
TAGLIAFERRO Marta ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 10-26
TAYLOR Carlee AUS ALE CIPOLLINI RETIRED Einde carriere 10-28 10-31
TEDDERGREEN Starla USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Verlenging 12-08
TENNIGLO Moniek NED WM3 ENERGIE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Getekend 09-25 09-26
TERUEL RIBES Alba ESP LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
TETRICK Alison USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 10-26
TETRICK Jennifer USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO-SVB Verlenging 11-21
TEUTENBERG Lea Lin GER - TEAM WNT PRO CYCLING Getekend 10-09
THOMAS Leah USA SHO-AIR TWENTY20 UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Getekend 09-19
THORSEN Thea NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 11-12
THORVILSON Leah USA CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 10-24
TREVISI Anna ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
TRIAS Ariadna ESP LOINTEK TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 10-02
TROMP Esra NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-29 11-08
TUCKER HALL Lauren USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
TUSLAITE Daiva LTU ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
UITERWIJK WINKEL Meike NED - PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 10-17
UTTRUP LUDWIG Cecilie DEN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-08
VAINIONPÄÄ Laura FIN Isorex Cycling Team LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27
VALENTE Jennifer USA SHO-AIR TWENTY20 SHO-AIR TWENTY20 CYCLING Verlenging 11-17
VAN 'T GELOOF Marjolein NED - LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-02
VAN DE REE Monique NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM WAOWDEALS PRO CYCLING Getekend 10-13
VAN DE VELDE Julie BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
VAN DEN STEEN Kelly BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-02
VAN DER BURG Nancy NED Jos Feron Lady Force PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-29
VAN DER MEULEN Kaat BEL LOTTO SOUDAL LADIES RETIRED Einde carriere 10-02 11-06
VAN GLABEKE Shana BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 10-15
VAN GOGH Natalie NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
VAN HOEK Lotte NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 10-17
VAN SEVEREN Celine BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX ??? Bevestigd 12-10
VAN TWISK Abi GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
VAN VEEN Esther NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
VAN VLEUTEN Annemiek NED ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 09-03 09-18
VANDENBROUCKE Saartje BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 10-17
VANHOUTTE Fenna BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
VARGAS Maria CRC - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
VECE Miriam ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 12-12
VEKEMANS Anisha BEL ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
VERSCHELDEN Nathalie BEL LENSWORLD - KUOTA LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27 11-01
VERSTICHELEN Femke BEL BIZKAIA - DURANGO SERVETTO GIUSTA Getekend 11-13
VERSTICHELEN Femke BEL BIZKAIA - DURANGO SERVETTO GIUSTA Getekend 11-13
VIECELI Lara ITA ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 11-29
VIGILIA Alessia ITA - VALCAR PBM Getekend 12-12
VILLUMSEN Linda Melanie NZL TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-26
VOLK Monica GER RALLY CYCLING ??? Bevestigd 11-22
WALKER Hannah GBR TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
WALLE Brianna USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK ??? Bevestigd 11-21
WEAVER Molly GBR TEAM SUNWEB DROPS CYCLING TEAM Getekend 08-16
WHITE Emma USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
WIEBES Lorena NED - PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 08-25 09-29
WILBORNE - LECHUGA Scotti USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM SHO-AIR TWENTY20 CYCLING Getekend 12-02
WILD Kirsten NED CYLANCE PRO CYCLING TEAM WIGGLE HIGH5 Getekend 09-10 10-23
WILES Tayler USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Getekend 09-12
WILLIAMS Georgia NZL ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-13
WILLIAMS Lily USA - HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Getekend 12-08
WINDER Ruth USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM TEAM SUNWEB Getekend 09-19 09-26
WOMERSLEY Rebecca GBR DROPS CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 11-01
WORRACK Trixi GER CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 09-03 12-04
YONAMINE Eri JPN FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE WIGGLE HIGH5 Getekend 09-13 09-29
ZABELINSKAYA Olga RUS BEPINK COGEAS ??? Bevestigd 10-23
ZANETTIN Chiara ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 12-12
ZAVALLONI Victoria ITA GIUSFREDI BIANCHI ??? Bevestigd 12-10
ZAVETA Erica USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 10-26
ZIGART Urska SLO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-05 12-11
ZORZI Susanna ITA DROPS CYCLING TEAM EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 10-20











--- advertentie ---