Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol
Aanmelden   
Transfer Overzicht 2017

De grote stoelendans is begonnen

Het is weer zover, het einde van het seizoen nadert en traditioneel gaan de meeste teams weer op zoek naar versterking voor het komend seizoen. Via dit transfer overzicht willen we een overzicht geven van alle bekende geruchten, onderhandelingen etc die er gaande zijn.
Dit overzicht wordt actueel gehouden door de "transfer watchers" in onze community.

Je kan dit overzicht sorteren door op de kolomtitel te klikken.
  Help mee!
Mocht je over informatie beschikken die hier nog niet wordt vermeld, of ben je bekend met status wijzigingen meld dit dan aan Luca 1 zodat dit overzicht zo actueel mogelijk blijft. Je kan hem ook bereiken via twitter


Renner Nat Team 2016 Team 2017 Status dat mod
AALERUD Katrine NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 09-05
ABBOTT Mara USA WIGGLE HIGH5 RETIRED Einde carriere 09-20
ADRIAN Vera NAM - BIZKAIA - DURANGO Getekend 12-30
AKHMETCHA Rinata KAZ - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 12-31
ALBRECHT Lex CAN BEPINK TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Getekend 11-29
ALDERETE Megan USA HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-14
ALLAR Erica USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-17
ALLEN Bethany USA INPA - BIANCHI ? Bevestigd 09-26
ALLEN Jessica AUS ORICA - AIS ORICA-AIS Verlenging 10-20
ALLISON - SCHULTZ Whitney USA COLAVITA/BIANCHI TEAM COLAVITA/BIANCHI Verlenging 10-19
ALZINI Martina ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI GALASSIA Verlenging 11-05
AMIALIUSIK Alena BLR CANYON-SRAM RACING CANYON//SRAM RACING Verlenging 11-25
ANDERSEN Susanne NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 07-20
ANDERSON Elle USA RALLY CYCLING ? Bevestigd 11-17
ANTONNEAU Kaitlin USA TWENTY16 - RIDEBIKER CYLANCE PRO CYCLING Getekend 11-04
ANTOSHINA Tatiana RUS - - Gecanceled 01-02 07-20
ARCHIBALD Katie GBR PODIUM AMBITION PRO CYCLING p/b CLUB LA SANTA TEAM WNT Getekend 10-06 10-26
ARENSMAN Allison USA TWENTY16 - RIDEBIKER ? Bevestigd 12-09
ARMSTRONG Kristin USA TWENTY16 - RIDEBIKER RETIRED Einde carriere 12-09
ARREOLA Sofia MEX TWENTY16 - RIDEBIKER TWENTY20 - RIDEBIKER PROFESSIONAL CYCLING Verlenging 12-09
ARYS Evelyn BEL TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX RETIRED Einde carriere 07-20
ARZUFFI Alice Maria ITA LENSWORLD - ZANNATA LENSWORLD - KUOTA Verlenging 10-03 10-15
ARZUFFI Allegra ITA - VALCAR-PBM Getekend 12-15
AUDRAIN Ivy USA HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-11
BADEGRUBER Anna AUT VITALOGIC ASTROKALB RADUNION NÖ TEAM WNT Getekend 11-09
BAKER Georgia AUS High5 Dream Team ORICA-AIS Getekend 11-14
BALDUCCI Francesca ITA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
BALDUCCI Michela ITA S.C. MICHELA FANINI TEAM GIUSFREDI - BIANCHI Bevestigd 11-28
BALSAMO Elisa ITA - VALCAR-PBM Getekend 12-15
BARBIERI Rachele ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 11-02
BARNES Alice GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 08-26
BARNES Hannah GBR CANYON-SRAM RACING CANYON//SRAM RACING Verlenging 11-25
BARTELLONI Beatrice ITA AROMITALIA VAIANO TOP GIRLS FASSA BORTOLO Getekend 12-19
BASTIANELLI Marta ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI GALASSIA Verlenging 09-28
BATAGELJ Polona SLO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-27
BAYER Lindsay USA HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 10-10 11-21
BAZIN Marjolaine FRA - SAS-MACOGEP Getekend 11-04
BECKER Charlotte GER HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 12-09
BECKERS Isabelle BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-21
BEDARD Emma CAN - SAS-MACOGEP Getekend 11-05
BEGGIN Sofia ITA ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-30
BERGEN Sara CAN - RALLY CYCLING Getekend 11-17
BERTIZZOLO Sofia ITA ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-30
BEVERIDGE Allison CAN - RALLY CYCLING Getekend 11-17
BEX Nathalie BEL - SPORT VLAANDEREN - ETIXX - GUILLD'OR Getekend 10-19 11-04
BIANNIC Aude FRA POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86 POITOU-CHARENTES FUTUROSCOPE 86 Verlenging 10-24
BILODEAU Véronique CAN - SAS-MACOGEP Getekend 11-04
BIOLO Martina ITA TOP GIRLS - FASSA BORTOLO ? Bevestigd 12-19
BISSOLATI Elena ITA BEPINK ? Bevestigd 12-15
BITTO Irene ITA TOP GIRLS - FASSA BORTOLO TOP GIRLS FASSA BORTOLO Verlenging 12-19
BJORNSRUD Miriam NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 12-09
BLAAK Chantal NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 07-20
BLOCH Shani ISR - TEAM BMS BIRN Getekend 12-22
BOBECK Jessica USA - TEAM ILLUMINATE Getekend 12-08
BODDY Karla GBR DROPS CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-11
BONOMI Ilaria ITA BEPINK VALCAR-PBM Getekend 12-15
BORTOLOTTI Simona ITA BEPINK TEAM GIUSFREDI - BIANCHI Bevestigd 11-28
BOYLAN Lydia IRL - TEAM WNT Getekend 10-14
BRAND Lucinda NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM LIV PLANTUR Getekend 08-08
BRAVARD Charlotte FRA POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86 POITOU-CHARENTES FUTUROSCOPE 86 Verlenging 10-24
BRECK Holly USA TWENTY16 - RIDEBIKER TWENTY20 - RIDEBIKER PROFESSIONAL CYCLING Verlenging 12-09
BRENNAUER Lisa GER CANYON-SRAM RACING CANYON//SRAM RACING Verlenging 11-25
BRIEN Alizée CAN TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK ? Bevestigd 11-29
BRONZINI Giorgia ITA WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 07-20 10-14
BROWN Laura CAN UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-03
BRUDERER COFINO Nicole GUA - TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Getekend 11-29
BUCHANAN Rushlee NZL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING WOMEN'S TEAM Verlenging 10-03
BUJAK Eugenia POL BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-17
BUSS Kathryn USA - TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Getekend 11-29
BUTLER Tamiko ANT - ? Bevestigd 11-11
BUURMAN Eva NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Verlenging 10-03
BUYSMAN Nina NED - PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Getekend 10-03
CAMERON Laura GBR DROPS CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-11
CANUEL Karol-Ann CAN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 08-25
CARTER Rebecca GBR - TEAM WNT Verlenging 10-19
CATLIN Kelly USA - RALLY CYCLING Getekend 10-25 11-17
CATTERICK Georgia NZL - TEAM ILLUMINATE Getekend 12-07
CAUZ Francesca ITA ALE CIPOLLINI ? Bevestigd 11-05
CAVALLI Marta ITA - VALCAR-PBM Getekend 12-17
CECCHINI Elena ITA CANYON-SRAM RACING CANYON//SRAM RACING Verlenging 11-25
CEOLONI Anna ITA - S.C. MICHELA FANINI Getekend 12-22
CERRA Jessica USA TWENTY16 - RIDEBIKER HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM Getekend 10-15
CHRISTIAN Anna GBR WIGGLE HIGH5 DROPS CYCLING TEAM Getekend 09-26
CHRISTIANSEN Anna Grace USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING ? Bevestigd 11-01
CHRISTOFOROU Antri CYP - TEAM SERVETTO - FOOTON Getekend 10-06
CHULKOVA Anastasiya RUS BEPINK BEPINK Verlenging 12-15
CLARK Cheryl USA TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK ? Bevestigd 11-29
COBB Alice GBR - LARES WAOWDEALS Getekend 09-26
COLE Janelle USA TWENTY16 - RIDEBIKER UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING WOMEN'S TEAM Getekend 10-03
COLEMAN Sophie GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-02
COLLINS Emily NZL TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Sabbatical Year Bevestigd 09-20
CONFALONIERI Maria Giulia ITA LENSWORLD - ZANNATA LENSWORLD - KUOTA Verlenging 09-09 10-15
CONNORS Larissa USA - TWENTY20 - RIDEBIKER PROFESSIONAL CYCLING Getekend 12-10
CORDON-RAGOT Audrey FRA WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 11-10
COVRIG Ana ROU INPA - BIANCHI ? Bevestigd 09-26
COVRIG Ana ROU INPA - BIANCHI TOP GIRLS FASSA BORTOLO Getekend 12-19
CREAMER Lauren IRL PODIUM AMBITION PRO CYCLING p/b CLUB LA SANTA ? Bevestigd 10-06
CRETTI Claudia ITA INPA - BIANCHI VALCAR-PBM Getekend 09-26 12-15
CROKET Gilke BEL TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX SPORT VLAANDEREN - ETIXX - GUILLD'OR Verlenging 10-21
CROMWELL Tiffany AUS CANYON-SRAM RACING CANYON//SRAM RACING Verlenging 11-25
CROOKS Jenelle AUS ORICA - AIS ORICA-AIS Verlenging 10-20
CUCINOTTA Annalisa ITA ALE CIPOLLINI LENSWORLD - KUOTA Getekend 11-04
CURE Amy AUS - WIGGLE HIGH5 Getekend 11-10
CURTIS Katie GBR PODIUM AMBITION PRO CYCLING p/b CLUB LA SANTA ? Bevestigd 10-06
CUTLER Jessica USA COLAVITA/BIANCHI ? Bevestigd 10-19
D'HOORE Jolien BEL WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 07-20
DAAMS Jessie BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-21
DAL SANTO Nicole ITA TOP GIRLS - FASSA BORTOLO ? Bevestigd 12-19
DALLA VALLE Elisa ITA - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-24
DE BAAT Kim BEL LENSWORLD - ZANNATA LENSWORLD - KUOTA Verlenging 09-30 10-15
DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Verlenging 10-03
DE CRESCENZO Lauren USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING ? Bevestigd 11-01
DE CRITS Nel BEL TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX ? Bevestigd 10-20
DE JONG Demi NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Getekend 08-24 10-03
DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM LARES WAOWDEALS Getekend 08-29
DE VUYST Sofie BEL LOTTO SOUDAL LADIES LARES WAOWDEALS Getekend 09-17
DECROIX Lieselot BEL LOTTO SOUDAL LADIES RETIRED Einde carriere 09-09
DEGRENDELE Nicky BEL TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX SPORT VLAANDEREN - ETIXX - GUILLD'OR Verlenging 10-21
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 07-20
DEL MAGRO Alessia ITA - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-29
DELBAERE Fien BEL TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX SPORT VLAANDEREN - ETIXX - GUILLD'OR Verlenging 10-21
DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-21
DEMAY Coralie FRA POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86 POITOU-CHARENTES FUTUROSCOPE 86 Verlenging 10-24
DEMEY Valerie BEL TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX SPORT VLAANDEREN - ETIXX - GUILLD'OR Verlenging 10-21
DICKINSON Eleanor GBR DROPS CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-11
DIDERIKSEN Amalie DEN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 07-20
DOBRYNINA Kseniya RUS ASTANA WOMEN'S TEAM TEAM SERVETTO - FOOTON Getekend 10-31
DOCX Mieke BEL - LARES WAOWDEALS Getekend 11-07
DOEBEL-HICKOK Kristabel USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 11-02
DOM Annelies BEL LENSWORLD - ZANNATA LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-11
DONOVAN Kathryn USA COLAVITA/BIANCHI VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING Getekend 10-19 11-01
DRAGOO Allie USA TWENTY16 - RIDEBIKER CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 09-19
DREVILLE Annabelle FRA POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86 POITOU-CHARENTES FUTUROSCOPE 86 Verlenging 10-24
DREXEL Ingrid MEX ASTANA WOMEN'S TEAM TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Getekend 11-29
DRUYTS Demmy BEL TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX SPORT VLAANDEREN - ETIXX - GUILLD'OR Verlenging 10-21
DRUYTS Jessy BEL TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX SPORT VLAANDEREN - ETIXX - GUILLD'OR Verlenging 10-21
DRUYTS Kelly BEL TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX SPORT VLAANDEREN - ETIXX - GUILLD'OR Verlenging 10-21
DRUYTS Lenny BEL TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX SPORT VLAANDEREN - ETIXX - GUILLD'OR Verlenging 10-21
DURRELL Rebecca GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 10-24
DUVAL Eugénie FRA POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86 POITOU-CHARENTES FUTUROSCOPE 86 Verlenging 10-24
DUYCK Ann Sophie BEL TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX DROPS CYCLING TEAM Getekend 10-21 11-03
DYGERT Chloe USA TWENTY16 - RIDEBIKER TWENTY20 - RIDEBIKER PROFESSIONAL CYCLING Verlenging 11-30 12-09
EDMONDSON Annette AUS WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 07-20
ELLSAY Gillian CAN - TEAM COLAVITA/BIANCHI Getekend 10-19
ELSNER Tanja SLO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-27
ELVIN Gracie AUS ORICA - AIS ORICA-AIS Verlenging 10-06
ENSING Janneke NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM ALÉ CIPOLLINI GALASSIA Getekend 07-20 10-10
ERAUD Séverine FRA POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86 POITOU-CHARENTES FUTUROSCOPE 86 Verlenging 10-24
ERIC Jelena SRB BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-17
EWART Annie CAN UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM RETIRED Bevestigd 10-03 11-12
FAHLIN Emilia SWE ALE CIPOLLINI WIGGLE HIGH5 Getekend 09-26 11-10
FEGAN-KIM Catherine GBR VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING Verlenging 11-01
FELIX TUR Empar ESP LOINTEK TEAM LOINTEK TEAM Verlenging 11-28
FERRAND PREVOT Pauline FRA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM WIGGLE HIGH5 Gerucht 07-30
FERRAND PREVOT Pauline FRA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM CANYON//SRAM Getekend 09-30
FERRIER-BRUNEAU Christel FRA - SAS-MACOGEP Getekend 11-04
FIDANZA Arianna ITA ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-30
FISCHER EGUSQUIZA Natalia ESP - LOINTEK TEAM Getekend 12-20
FISCHER Heather USA RALLY CYCLING TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Getekend 11-17 11-29
FOREMAN-MACKEY Annie CAN - TWENTY20 - RIDEBIKER PROFESSIONAL CYCLING Getekend 09-16 12-09
FOURNIER Roxane FRA POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86 POITOU-CHARENTES FUTUROSCOPE 86 Verlenging 09-07
FRAIEGARI Giorgia ITA BEPINK ELITE 2TEAM GIUSFREDI - BIANCHI Bevestigd 11-28
FRAPPORTI Simona ITA HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 12-09
GAFINOVITZ Rotem ISR - FORTITUDE PRO CYCLING Getekend 09-29
GALLI Viola Rita ITA - S.C. MICHELA FANINI Getekend 12-10
GARCIA Margarita Victoria ESP BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA - DURANGO Verlenging 11-28
GARFOOT Katrin AUS ORICA - AIS ORICA-AIS Verlenging 10-12
GARNER Grace GBR PODIUM AMBITION PRO CYCLING p/b CLUB LA SANTA WIGGLE HIGH5 Getekend 10-06 11-10
GARNER Lucy GBR WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 07-20
GASKJENN Ingvild NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 09-07
GASPARINI Alice ITA SERVETTO FOOTON TEAM SERVETTO - FOOTON Verlenging 09-26
GASS Daniela GER - TEAM SERVETTO - FOOTON Getekend 11-08
GENELEVA Nadezhda KAZ ASTANA WOMEN'S TEAM ? Bevestigd 12-30
GENELEVA Tatyana KAZ ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-30
GEORGE Jennifer GBR DROPS CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-11
GILGEN Jamie CAN VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING ? Bevestigd 11-01
GILLOW Shara AUS RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM POITOU-CHARENTES FUTUROSCOPE 86 Getekend 08-29 09-09
GINS Tara BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES WAOWDEALS Verlenging 11-07
GLAESSER Jasmin CAN RALLY CYCLING TWENTY20 - RIDEBIKER PROFESSIONAL CYCLING Getekend 11-17 12-09
GÓMEZ FRANQUET Beatriu ESP - LOINTEK TEAM Getekend 12-07
GONZALEZ BLANCO Alicia ESP LOINTEK TEAM LOINTEK TEAM Verlenging 11-28
GONZALEZ BLANCO Lucia ESP LOINTEK TEAM LOINTEK TEAM Verlenging 11-28
GORNALL Amy GBR PODIUM AMBITION PRO CYCLING p/b CLUB LA SANTA ? Bevestigd 10-06
GRANT Emma GBR COLAVITA/BIANCHI TEAM COLAVITA/BIANCHI Verlenging 10-19
GRILLO Catiuscia ITA TOP GIRLS - FASSA BORTOLO ? Bevestigd 12-19
GRINCZER Natalie GBR - TEAM WNT Verlenging 10-19
GUARISCHI Barbara ITA CANYON-SRAM RACING CANYON//SRAM RACING Verlenging 11-25
GUARNIER Megan USA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 08-30
GUDERZO Tatiana ITA HITEC PRODUCTS LENSWORLD - KUOTA Getekend 11-30
GUILMAN Victorie FRA POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86 POITOU-CHARENTES FUTUROSCOPE 86 Verlenging 10-24
GUNVALDSEN Janicke NOR HITEC PRODUCTS ? Bevestigd 12-09
HAGIWARA Mayuko JPN WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 07-20
HALL Katie USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING WOMEN'S TEAM Verlenging 10-03
HAMMES Kathrin GER TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 11-29
HANNES Kaat BEL LENSWORLD - ZANNATA LENSWORLD - KUOTA Verlenging 09-14 10-15
HANSELMANN Nicole SUI CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-20
HANSON Lauretta AUS - UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING WOMEN'S TEAM Getekend 10-03
HARRIS Elizabeth Jane GBR PODIUM AMBITION PRO CYCLING p/b CLUB LA SANTA ? Bevestigd 10-06
HARRIS-BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 07-20
HATTELAND - LIMA Tone NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 12-09
HAYWARD Bethany GBR PODIUM AMBITION PRO CYCLING p/b CLUB LA SANTA ? Bevestigd 10-06
HEADLEY - CLAFFERTY Sara USA PODIUM AMBITION PRO CYCLING p/b CLUB LA SANTA RETIRED Einde carriere 07-20
HEATH Megan USA - RALLY CYCLING Getekend 11-17
HEINE PETERSONE Vita NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 12-09
HEINTZ Mandy USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING Verlenging 11-01
HERNANDEZ Elizabeth USA COLAVITA/BIANCHI ? Bevestigd 10-19
HIGGINS Cari USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 10-03 10-13
HODGES Kendelle AUS - TEAM COLAVITA/BIANCHI Getekend 10-19
HOEKSMA Ilona NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM HITEC PRODUCTS Getekend 09-30
HOFFMANN Chantal LUX LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-21
HOLDEN Elizabeth GBR - DROPS CYCLING TEAM Getekend 09-09
HOOGEBOOM Roos NED BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA - DURANGO Verlenging 11-28 12-17
HOSKING Chloe AUS WIGGLE HIGH5 ALÉ CIPOLLINI GALASSIA Getekend 09-15
HUANG Ting Ying TPE SERVETTO FOOTON TEAM SERVETTO - FOOTON Verlenging 12-13
IDIRIN Irati EUS BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA - DURANGO Verlenging 11-28
INGELBRECHT Sarah BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES WAOWDEALS Verlenging 08-26
ISASI CRISTOBÁL Ziortza EUS - LOINTEK TEAM Getekend 12-07
ISKAKOVA Amiliya KAZ - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 12-30
JACKSON Alison CAN TWENTY16 - RIDEBIKER BEPINK Getekend 12-09 12-15
JASINSKA Malgorzta POL ALE CIPOLLINI CYLANCE PRO CYCLING Getekend 09-26
JEULAND Pascale FRA POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86 SAS-MACOGEP Getekend 10-21 11-04
JOHANSSON Emma SWE WIGGLE HIGH5 RETIRED Einde carriere 07-20
JOHNSEN Ceclie Gotaas NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 12-09
JONES Hayley GBR - TEAM WNT Getekend 10-21
KASPER Romy GER BOELS DOLMANS CYCLING TEAM ALÉ CIPOLLINI GALASSIA Getekend 09-30
KASTELIJN Yara NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM FORTITUDE PRO CYCLING Verlenging 09-04 09-29
KAY Emily GBR - TEAM WNT Getekend 11-04
KERN Spela SLO BTC CITY LJUBLJANA BIZKAIA - DURANGO Getekend 12-27
KERWIN Natalie NZL - TEAM BMS BIRN Getekend 11-03
KESSLER Nina NED LENSWORLD - ZANNATA HITEC PRODUCTS Getekend 09-05
KIESANOWSKI Joanne NZL TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK RETIRED Einde carriere 09-19
KIESENHOFER Anna AUT - LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 11-23
KING Danielle GBR WIGGLE HIGH5 CYLANCE PRO CYCLING Getekend 08-29 09-21
KING Kemille USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING ? Bevestigd 11-01
KIRALY Monika HUN S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
KIRCHMANN Leah CAN TEAM LIV-PLANTUR LIV-PLANTUR Verlenging 07-20 10-15
KITCHEN Lauren AUS HITEC PRODUCTS FORTITUDE PRO CYCLING Getekend 09-29
KLOPPENBURG Margriet Helena DEN TEAM BMS BIRN ? Bevestigd 11-03
KNAUER Anna GER PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Verlenging 10-03
KNETEMANN Roxane NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM POITOU-CHARENTES FUTUROSCOPE 86 Getekend 08-27
KNIGHT Josie IRL - TEAM WNT Getekend 10-21
KNOL Willeke NED LOTTO SOUDAL LADIES CYLANCE PRO CYCLING Getekend 09-26
KOEDOODER Vera NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM RETIRED Einde carriere 08-31
KONONENKO Valeriya UKR - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-16
KOPECKY Lotte BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-21
KOPPENBURG Clara GER CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-20
KOREVAAR Jeanne NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM FORTITUDE PRO CYCLING Verlenging 09-04 09-29
KORMOS Veronika Anna HUN LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 09-19 11-12
KOSTER Anouska Helena NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM FORTITUDE PRO CYCLING Verlenging 09-04 09-29
KOSTER Claudia NED - TEAM BMS BIRN Getekend 11-03
KRÖGER Mieke GER CANYON-SRAM RACING CANYON//SRAM RACING Verlenging 11-25
KULIECZA Julie USA HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-12
LABOUS Juliette FRA - LIV PLANTUR Bevestigd 08-18 09-07
LAMBOLEY Soline FRA - SAS-MACOGEP Getekend 11-04
LANGDON Rachel GBR - TEAM ILLUMINATE Getekend 12-07
LAROCHE Caitlin USA - RALLY CYCLING Getekend 11-17
LAROSE-GINGRAS Frederique CAN - SAS-MACOGEP Getekend 11-04
LAUGHLIN Nina USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING TWENTY20 - RIDEBIKER PROFESSIONAL CYCLING Getekend 11-01 12-09
LAWS Sharon GBR PODIUM AMBITION PRO CYCLING p/b CLUB LA SANTA RETIRED Bevestigd 08-29
LAY Kristi CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-17
LECHNER Corinna GER BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-21
LEKUONA ETXEBESTE Lierni EUS BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA - DURANGO Verlenging 11-28
LEONARDI Elena ITA TOP GIRLS - FASSA BORTOLO TOP GIRLS FASSA BORTOLO Verlenging 12-19
LEONET Naia EUS BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA - DURANGO Verlenging 11-28
LEPISTÖ Lotta FIN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-07
LETH Julie DEN HITEC PRODUCTS WIGGLE HIGH5 Getekend 10-11 11-10
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia GER LOTTO SOUDAL LADIES WIGGLE HIGH5 Getekend 10-11 11-10
LINNELL Allison USA HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM ? Bevestigd 12-21
LIPPERT Liane GER - LIV PLANTUR Getekend 09-15
LLABRES FERRER Elisabet ESP LOINTEK TEAM LOINTEK TEAM Verlenging 11-28
LLAMAS GARCIA Lorena ESP - BIZKAIA - DURANGO Getekend 12-05
LONGO BORGHINI Elisa ITA WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 07-20
LOPEZ MORALES Belen ESP LOINTEK TEAM LOINTEK TEAM Verlenging 08-24 11-28
LORVIK Ingrid NOR HITEC PRODUCTS ? Bevestigd 12-09
LOZANO RAMIREZ Laura Camila COL S.C. MICHELA FANINI TEAM SERVETTO - FOOTON Getekend 10-24
LUEBKE Jennifer USA - VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING Getekend 11-01
MACKAIJ Floortje NED TEAM LIV-PLANTUR LIV-PLANTUR Verlenging 07-20 10-15
MAES Elise LUX VITALOGIC ASTROKALB RADUNION NÖ TEAM WNT Getekend 10-22
MAFFEIS Angela ITA INPA - BIANCHI ? Bevestigd 09-26
MAINE Katherine CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-17
MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 07-20
MALTESE Michela ITA BEPINK ? Bevestigd 12-15
MANEEPHAN Jutatip THA - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-05
MANGANELLO Mia USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING Verlenging 11-01
MANLY Alexandra AUS ORICA - AIS ORICA-AIS Verlenging 11-14
MARCHETTI Martina ITA - ? Bevestigd 12-30
MARIOTTO Sara ITA TOP GIRLS - FASSA BORTOLO TOP GIRLS FASSA BORTOLO Verlenging 12-19
MARKUS Kelly NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES WAOWDEALS Verlenging 10-25
MARKUS Riejanne NED TEAM LIV-PLANTUR FORTITUDE PRO CYCLING Getekend 09-29
MARTINEZ BONAFE Cristina ESP LOINTEK TEAM LOINTEK TEAM Verlenging 11-28
MASSEY Laura GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-11
MATHIESEN Pernille DEN TEAM BMS BIRN TEAM BMS BIRN Verlenging 11-03
MCCONVILLE Chloe AUS ORICA - AIS RETIRED Einde carriere 07-20
MCCUTCHEON Mindy USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING Verlenging 11-01
MCVITTY Keira GBR - TEAM WNT Verlenging 10-19
MEDVEDOVA Tereza SVK BEPINK BEPINK Verlenging 12-15
MENDIVIL SOTO Yusseli MEX - TEAM ILLUMINATE Getekend 12-07
MERINO CORTAZAR Eider EUS LOINTEK TEAM LOINTEK TEAM Getekend 12-07
MEYVISCH Molly BEL SERVETTO FOOTON ELITE 2 Bevestigd 11-18
MICKEY Abigail USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM TEAM COLAVITA/BIANCHI Getekend 10-03 10-19
MILLARD Lexie USA - TEAM ILLUMINATE Getekend 12-07
MILLER Amanda USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING ? Bevestigd 11-01
MOBERG Emilie NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 11-07
MOERIG Nicole AUS PODIUM AMBITION PRO CYCLING p/b CLUB LA SANTA ? Bevestigd 10-06
MOOLMAN - PASIO Ashleigh RSA CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-05
MOONEN Puck NED - LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-11
MORELLI Shawn USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING WOMEN'S TEAM Verlenging 10-03
MORZENTI Lisa ITA - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 09-22
MUCCIOLI Dalia ITA ALE CIPOLLINI VALCAR-PBM Getekend 11-05 12-15
MUEGGE Hanna GER RALLY CYCLING VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING Getekend 11-01 11-17
MULLENS Peta AUS WIGGLE HIGH5 HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM Getekend 10-17
MUNDY Jessica AUS - TEAM COLAVITA/BIANCHI Getekend 10-19
MUNOZ GRANDON Paola CHI XIRAYAS DE SAN LUIS BIZKAIA - DURANGO Getekend 11-30
MUSTONEN Sara SWE TEAM LIV-PLANTUR TEAM BMS BIRN Getekend 10-04 11-03
MYERS Lindsay USA TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 11-29
MŘLLEBRO PEDERSEN Camilla DEN TEAM BMS BIRN TEAM BMS BIRN Verlenging 11-03
NALDER Breanne USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING Verlenging 11-01
NANNI Giulia ITA BEPINK BEPINK Verlenging 12-15
NEBEN Amber USA BEPINK TEAM BMS BIRN Getekend 12-15 12-22
NESSMAR Alexandra SWE LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 11-18
NEYLAN Rachel AUS ORICA - AIS ORICA-AIS Verlenging 10-12
NIEWIADOMA Katarzyna POL RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM FORTITUDE PRO CYCLING Verlenging 07-30 09-29
NILSSON Hanna SWE LENSWORLD - ZANNATA BTC CITY LJUBLJANA Getekend 11-13
NOBLE Ellen USA - TEAM COLAVITA/BIANCHI Getekend 10-19
NORMAN HANSEN Louise DEN TEAM BMS BIRN TEAM BMS BIRN Verlenging 11-03
NUMAINVILLE Joëlle CAN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Getekend 11-10
OBERHOLZER Carla RSA - BIZKAIA - DURANGO Getekend 12-30
OLDS Shelley USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM RETIRED Gerucht 11-10
OLIVEIRA Flavia BRA LENSWORLD - ZANNATA LARES WAOWDEALS Getekend 09-07 10-30
OLSSON Sara SWE INPA - BIANCHI ? Bevestigd 09-26
OLSSON Sara SWE INPA - BIANCHI ELITE 2 Bevestigd 11-02
ORTON Beth Ann USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM Getekend 10-11
OSBORNE Rose GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-03
OSSOLA Irena ITA - SAS-MACOGEP Getekend 11-04
OUELLETTE Catherine CAN RALLY CYCLING ? Bevestigd 11-17
OYARBIDE JIMENEZ Lourdes EUS BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA - DURANGO Verlenging 11-28
PALADIN Asja ITA TOP GIRLS - FASSA BORTOLO TOP GIRLS FASSA BORTOLO Verlenging 12-19
PALADIN Soraya ITA TOP GIRLS - FASSA BORTOLO ALÉ CIPOLLINI GALASSIA Getekend 10-26
PARK Madeleine NZL - TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Getekend 11-29
PARKINSON Abby-Mae GBR SERVETTO FOOTON DROPS CYCLING TEAM Getekend 10-24
PASTERNAK Viktoriya KAZ ASTANA WOMEN'S TEAM ? Bevestigd 12-30
PATTARO Francesca ITA BEPINK BEPINK Verlenging 12-15
PAVIN Michela ITA INPA - BIANCHI TOP GIRLS FASSA BORTOLO Getekend 09-26 12-19
PAVLUKHINA Olena UKR BTC CITY LJUBLJANA ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 12-07
PAWLOWSKA Katarzyna POL BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Verlenging 09-29
PAYTON Hannah GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 10-18 10-31
PENTON Sara SWE LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM TEAM BMS BIRN Getekend 11-03
PEŃUELA Diana Carolina COL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING WOMEN'S TEAM Verlenging 10-03
PERCHTOLD Christina AUT VITALOGIC ASTROKALB RADUNION NÖ CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 09-28
PEREZ Yessica ESP - BIZKAIA - DURANGO Getekend 12-17
PERSICO Silvia ITA - VALCAR-PBM Getekend 12-15
PEZZULO Tiffany USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING ? Bevestigd 11-01
PIETERS Amy NED WIGGLE HIGH5 BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Getekend 11-22
PILLON Sara ITA ASTANA WOMEN'S TEAM ? Bevestigd 12-30
PILOTE-FORTIN Gabrielle CAN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-20
PINTAR Ursa SLO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-27
PIPES Lenore GUM BEPINK ? Bevestigd 12-15
PITEL Edwige FRA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
PLICHTA Anna POL BTC CITY LJUBLJANA FORTITUDE PRO CYCLING Getekend 09-29
POHL Stephanie GER CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-29
POIDEVIN Sara CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-17
POLLICINI Silvia ITA - VALCAR-PBM Getekend 12-15
POLSPOEL Maaike BEL LENSWORLD - ZANNATA LENSWORLD - KUOTA Verlenging 09-30 10-15
POST Jermaine NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Verlenging 10-03
POTAPOVA Faina KAZ ASTANA WOMEN'S TEAM ? Bevestigd 12-30
POTOKINA Anna RUS SERVETTO FOOTON TEAM SERVETTO - FOOTON Verlenging 09-20
POWLESS Shayna USA - TWENTY20 - RIDEBIKER PROFESSIONAL CYCLING Getekend 12-10
PRETORIUS - KACHELHOFFER An-Li RSA LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-21
PRINNER Jessica USA RALLY CYCLING ? Bevestigd 11-17
PROVOST Adriane CAN - SAS-MACOGEP Getekend 11-04
PUJOL Anna Cristina ESP - BIZKAIA - DURANGO Getekend 12-05
QUAGLIOTTO Nadia ITA TOP GIRLS - FASSA BORTOLO TOP GIRLS FASSA BORTOLO Verlenging 12-19
RACHETTO Liza USA HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-12
RADOTIC Mia CRO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 11-10
RAGUSA Katia ITA SERVETTO FOOTON BEPINK Getekend 12-15
RAIS PIERCE Amber USA VITALOGIC ASTROKALB RADUNION NÖ TEAM COLAVITA/BIANCHI Getekend 10-19
RAMIREZ BAUXEL Anna ESP LOINTEK TEAM LOINTEK TEAM Verlenging 11-28
RASCH HANSEN Tine DEN TEAM BMS BIRN ? Bevestigd 11-03
RASMUSSEN Sarah CAN - SAS-MACOGEP Getekend 11-04
RATHBUN Laurel USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-03
RATTO Rossella ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 11-03
RAUCK KOMANSKI Lauren USA TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK ? Bevestigd 11-29
REATI Vittoria ITA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
REIS Daniela POR - LARES WAOWDEALS Getekend 09-12
RIABCHENKO Tetyana UKR INPA - BIANCHI LENSWORLD - KUOTA Getekend 09-26 10-19
RIBEROT Fanny FRA ASTANA WOMEN'S TEAM ? Bevestigd 12-30
RICHIOUD Gréta FRA POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86 POITOU-CHARENTES FUTUROSCOPE 86 Verlenging 10-24
RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES LENSWORLD - KUOTA Getekend 09-03 10-15
RIJKES Sarah AUT LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES WAOWDEALS Verlenging 09-20
RIMMINGTON Rebecca GBR - TEAM WNT Verlenging 10-19
RITTER Martina AUT BTC CITY LJUBLJANA DROPS CYCLING TEAM Getekend 10-17
RIVAT Amelie FRA POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86 LARES WAOWDEALS Getekend 10-21
RIVERA Coryn USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM LIV PLANTUR Getekend 10-03 10-04
ROBERTS Amy GBR WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 11-10
ROCHEDY Emilie FRA - SAS-MACOGEP Getekend 11-04
RODRIGUEZ GUTIERREZ Carolina MEX ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-15
RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria ESP LOINTEK TEAM LOINTEK TEAM Verlenging 11-28
ROE Eileen GBR LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM TEAM WNT Getekend 10-14
ROOIJAKKERS Pauliena NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Verlenging 10-03
ROORDA Stephanie CAN - TWENTY20 - RIDEBIKER PROFESSIONAL CYCLING Getekend 12-09
ROSE Claire GBR PODIUM AMBITION PRO CYCLING p/b CLUB LA SANTA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING Getekend 10-06 11-01
ROSS Hannah USA RALLY CYCLING ? Bevestigd 11-17
ROSSATO Beatrice ITA ALE CIPOLLINI TOP GIRLS FASSA BORTOLO Getekend 11-05 12-19
ROTMAN Lotte BEL - SPORT VLAANDEREN - ETIXX - GUILLD'OR Getekend 11-04
ROWNEY Loren AUS ORICA - AIS ORICA-AIS Verlenging 10-19
ROY Sarah AUS ORICA - AIS ORICA-AIS Verlenging 10-19
RUGELJ Anja SLO BTC CITY LJUBLJANA ? Bevestigd 12-27
RYAN Alexis USA CANYON-SRAM RACING CANYON//SRAM RACING Verlenging 11-25
RYAN Kendall USA TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 11-29
SAARELAINEN Sari FIN S.C. MICHELA FANINI ELITE 2 Bevestigd 11-12
SACHET Iris FRA - SAS-MACOGEP Getekend 11-04
SAIFUTDINOVA Natalya KAZ ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-30
SANAKBAYEVA Zhanerke KAZ - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 12-31
SANCHIS CHAFER Anna ESP WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 07-20
SAND Jannie DEN TEAM BMS BIRN TEAM BMS BIRN Verlenging 11-03
SANGUINETI Ilaria ITA BEPINK BEPINK Verlenging 12-15
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane EUS ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI GALASSIA Verlenging 11-05
SCANDOLARA Valentina ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM FORTITUDE PRO CYCLING Getekend 09-29
SCHMIDT Trine DEN TEAM BMS BIRN LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-21
SCHNEIDER Samantha USA - TEAM ILLUMINATE Getekend 12-07
SCHNEIDER Skylar USA - TEAM ILLUMINATE Getekend 12-07
SCHWAGER Patricia SUI TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK ? Bevestigd 11-29
SCHWEIZER Doris SUI CYLANCE PRO CYCLING TEAM TEAM BMS BIRN Getekend 11-10 12-09
SHAMANOVA Tatiana RUS BEPINK BEPINK Verlenging 12-15
SHAND-ROWSELL Joanna GBR PODIUM AMBITION PRO CYCLING p/b CLUB LA SANTA ? Bevestigd 10-06
SHAW Gabriella GBR PODIUM AMBITION PRO CYCLING p/b CLUB LA SANTA TEAM WNT Getekend 10-06 10-14
SHAW Lucy GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-01
SHERWIN Kate USA - UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING WOMEN'S TEAM Getekend 10-03
SIERRA CAŃADILLA Arlenis CUB - ASTANA WOMEN'S TEAM Bevestigd 12-13
SIGGAARD Christina DEN TEAM BMS BIRN TEAM BMS BIRN Verlenging 11-03
SIMENC Laura SLO BTC CITY LJUBLJANA ? Bevestigd 12-27
SIMMONDS Hayley GBR - TEAM WNT Getekend 11-07
SIMPSON Annabel GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 10-28
SKALNIAK Agnieszka POL - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 10-25
SKERRITT Ellen AUS ALE CIPOLLINI ? Bevestigd 11-05
SLAPPENDEL Iris NED UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-19
SLIK Rozanne NED TEAM LIV-PLANTUR LIV PLANTUR Verlenging 09-15
SMALL Carmen USA CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM TEAM BMS BIRN Getekend 11-03
SOEK Julia NED TEAM LIV-PLANTUR LIV PLANTUR Verlenging 09-07
SOET Aafke NED - PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Getekend 10-03
SOKOVNINA Natalya KAZ ASTANA WOMEN'S TEAM ? Bevestigd 12-30
SOLOVEY Hanna UKR PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Verlenging 10-03
SPARKS-SANDERS Anna USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING Verlenging 11-01
SPEROTTO Maria Vittoria ITA SERVETTO FOOTON BEPINK Getekend 12-15
SPOOR Winanda NED LENSWORLD - ZANNATA LENSWORLD - KUOTA Verlenging 09-19 10-15
SPRATT Amanda AUS ORICA - AIS ORICA-AIS Verlenging 10-06
STEFANI Martina ITA - ALÉ CIPOLLINI GALASSIA Getekend 11-03
STEPHENS Lauren USA TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 11-29
STEVENS Evelyn USA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 08-11
STIJNS Kyara NED TEAM LIV-PLANTUR PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Getekend 10-03
STOREY Sarah GBR PODIUM AMBITION PRO CYCLING p/b CLUB LA SANTA ? Bevestigd 10-06
STOUGJE Chanella NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Verlenging 10-03
STRICKER Anna Zita Maria ITA INPA - BIANCHI BTC CITY LJUBLJANA Getekend 09-26 12-05
STULTIENS Sabrina NED TEAM LIV-PLANTUR LIV-PLANTUR Verlenging 07-20 10-15
STUMHOFER Gretchen USA COLAVITA/BIANCHI TWENTY20 - RIDEBIKER PROFESSIONAL CYCLING Getekend 10-19 12-09
SWINKELS Karlijn NED - PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Getekend 10-31
TAGLIAFERRO Marta ITA ALE CIPOLLINI CYLANCE PRO CYCLING Getekend 11-05 11-10
TALBOT Josie AUS - TEAM ILLUMINATE Getekend 12-07
TAMAYO Lauren USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-07
TAYLOR Carlee AUS TEAM LIV-PLANTUR ALÉ CIPOLLINI GALASSIA Getekend 10-04 10-11
TEDDERGREEN Starla USA - HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM Getekend 10-13
TENNIGLO Moniek NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM FORTITUDE PRO CYCLING Verlenging 09-04 09-29
TERUEL RIBES Alba ESP LOINTEK TEAM LOINTEK TEAM Verlenging 11-28
TETRICK Alison USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 11-01
TETRICK Alison USA - Verlenging 11-01
TETRICK Jennifer USA TWENTY16 - RIDEBIKER TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Getekend 11-29
THOMAS Leah USA TWENTY16 - RIDEBIKER TWENTY20 - RIDEBIKER PROFESSIONAL CYCLING Verlenging 12-09
THORSEN Thea NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 10-12
THORSEN Thea NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 12-09
THORVILSON Leah USA - CANYON//SRAM RACING Getekend 12-22
TREVISI Anna ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI GALASSIA Verlenging 11-05
TROMP Esra NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Verlenging 10-03
TUCKER HALL Lauren USA TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING WOMEN'S TEAM Getekend 10-03
TUHAI Ksenia BLR BEPINK BEPINK Verlenging 12-15
TUSLAITE Daiva LTU INPA - BIANCHI ALÉ CIPOLLINI GALASSIA Getekend 09-26 10-06
TUSSEY Sara USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING ? Bevestigd 11-01
UMUTZHANOVA Makhabbat KAZ ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 12-30
UTTRUP LUDWIG Cecilie DEN TEAM BMS BIRN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 09-12
VALSECCHI Silvia ITA BEPINK BEPINK Verlenging 12-15
VAN DE REE Monique NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES WAOWDEALS Verlenging 10-19
VAN DEN BOS Jip NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Getekend 09-28
VAN DEN HAUTE Steffy BEL TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX ELITE 2 Bevestigd 10-17
VAN DEN STEEN Kelly BEL TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX SPORT VLAANDEREN - ETIXX - GUILLD'OR Verlenging 09-16 10-21
VAN DER BREGGEN Anna NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Getekend 07-20
VAN DER MEULEN Kaat BEL LENSWORLD - ZANNATA LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-11
VAN DIJK Ellen NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM LIV PLANTUR Getekend 08-19
VAN GLABEKE Shana BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES WAOWDEALS Verlenging 11-07
VAN GOGH Natalie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Verlenging 10-03
VAN HOEK Lotte NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES WAOWDEALS Verlenging 09-14
VAN SEVEREN Celine BEL - SPORT VLAANDEREN - ETIXX - GUILLD'OR Getekend 10-19 11-04
VAN TWISK Abi GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 10-28
VAN VEEN Esther NED SWABOLadies.nl PARKHOTEL VALKENBURG / DESTIL CYCLINGTEAM Getekend 10-03
VAN VELZEN Bryony NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES WAOWDEALS Verlenging 07-20
VAN VLEUTEN Annemiek NED ORICA - AIS ORICA-AIS Verlenging 10-07
VANDENBROUCKE Saartje BEL TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX LARES WAOWDEALS Getekend 08-18
VANHOUTTE Fenna BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-21
VASILEVA Svetlana RUS ASTANA WOMEN'S TEAM ? Bevestigd 12-30
VASILIEVA Svetlana RUS - ASTANA - ACCA DUE O Getekend 01-02
VECE Miriam ITA - VALCAR-PBM Getekend 12-15
VEKEMANS Anisha BEL LOTTO SOUDAL LADIES ALÉ CIPOLLINI GALASSIA Getekend 10-21 10-26
VERHESTRAETEN Karen BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 11-01
VERSCHELDEN Nathalie BEL - LENSWORLD - KUOTA Getekend 10-27
VERSTICHELEN Femke BEL - TEAM SERVETTO - FOOTON Getekend 11-03
VIECELI Lara ITA INPA - BIANCHI ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 09-26 09-30
VILLUMSEN Linda Melanie NZL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-03
VILMANN Marie DEN TEAM BMS BIRN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 09-12
VOLK Monica GER - RALLY CYCLING Getekend 11-17
VOS Marianne NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM FORTITUDE PRO CYCLING Verlenging 09-04 09-29
WALKER Hannah GBR - TEAM WNT Getekend 10-14
WALKER Jessie GBR SERVETTO FOOTON Sabbatical Year Bevestigd 10-21
WALLE Brianna USA TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 11-29
WALLE Brianna USA TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK Verlenging 11-29
WATTERS Ellen CAN - TEAM COLAVITA/BIANCHI Getekend 10-19
WEAVER Molly GBR TEAM LIV-PLANTUR LIV PLANTUR Verlenging 09-07
WELLS Kimberley AUS COLAVITA/BIANCHI ? Bevestigd 10-19
WHITE Emma USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-17
WHITMORE Jamie USA - TWENTY20 - RIDEBIKER PROFESSIONAL CYCLING Getekend 12-10
WILBORNE - LECHUGA Scotti USA HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-14
WILD Kirsten NED HITEC PRODUCTS CYLANCE PRO CYCLING Getekend 09-16
WILES Tayler USA ORICA - AIS UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING WOMEN'S TEAM Getekend 10-03
WILLIAMS Georgia NZL BEPINK BEPINK Verlenging 12-15
WILLIAMS Lizzie AUS ORICA - AIS HAGENS BERMAN / SUPERMINT PRO CYCLING TEAM Getekend 11-14 11-25
WINDER Ruth USA - UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING WOMEN'S TEAM Getekend 10-03
WOMERSLEY Rebecca GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 10-21
WORRACK Trixi GER CANYON-SRAM RACING CANYON//SRAM RACING Verlenging 11-25
YONAMINE Eri JPN POITOU-CHARENTES.FUTUROSCOPE.86 POITOU-CHARENTES FUTUROSCOPE 86 Verlenging 10-24
YURAITIS Yekaterina KAZ ASTANA WOMEN'S TEAM ? Bevestigd 12-30
ZABELINSKAYA Olga RUS BEPINK BEPINK Verlenging 12-15
ZAJC Hajdi SLO - BTC CITY LJUBLJANA Getekend 12-27
ZANETTIN Chiara ITA - VALCAR-PBM Getekend 12-15
ZAVETA Erica USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 11-03
ZIGART Urska SLO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-17
ZORZI Susanna ITA LOTTO SOUDAL LADIES DROPS CYCLING TEAM Getekend 10-10






--- advertentie ---