Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español
Login / Subscribe   
Brabantse Pijl WE 2021 (1.1)
Belgium  /  14 April

Edition: 4 (122.0 Km)
Winner: WINDER Ruth

2020    



Videos (1)
Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. WINDER Ruth TFS 03:20:00
2. VOLLERING Demi SDW 00:00:00
3. BALSAMO Elisa VAL 00:00:00
4. THOMAS Leah MOV 00:00:00
5. LOWDEN Joscelin DRP 00:00:00
6. LABOUS Juliette DSM 00:00:06
7. MOOLMAN - PASIO Ashleigh SDW 00:00:57
8. FAHLIN Emilia FDJ 00:00:57
9. BRAND Lucinda TFS 00:00:57
10. ROOIJAKKERS Pauliena LIV 00:00:57
11. WILES Tayler TFS 00:00:57
12. GUAZZINI Vittoria VAL 00:00:57
13. STULTIENS Sabrina LIV 00:00:57
14. AMIALIUSIK Alena CSR 00:00:57
15. SIERRA CAÑADILLA Arlenis MNX 00:00:57
16. DE JONG Thalita CCT 00:00:57
17. STEPHENS Lauren TIB 00:00:57
18. AALERUD Katrine MOV 00:00:57
19. SANTESTEBAN GONZALEZ Ane BEX 00:00:57
20. LUTRO Amalie HPU 00:00:57
21. BORGHESI Letizia VAI 00:00:57
22. MEERTENS Lone LSL 00:00:57
23. DEMEY Valerie LIV 00:00:57
24. MERINO CORTAZAR Eider MNX 00:00:57
25. FISHER-BLACK Niamh SDW 00:00:57
26. SHARPE Amelia NXG 00:00:57
27. SHACKLEY Anna SDW 00:00:57
28. WILLIAMS Georgia BEX 00:00:57
29. HEINE Vita MAT 00:00:57
30. RAGUSA Katia MNX 00:00:57
31. BREDEWOLD Mischa PHV 00:00:57
32. GIGANTE Sarah TIB 00:00:57
33. JASKULSKA Marta LIV 00:00:57
34. SALAZAR VAZQUEZ Lizbeth Yareli MNX 00:00:57
35. ENSING Janneke BEX 00:00:57
36. VAN VLEUTEN Annemiek MOV 00:00:57
37. VAN ANROOIJ Shirin TFS 00:00:57
38. RIVERA Coryn DSM 00:00:57
39. HANSON Lauretta TFS 00:00:57
40. VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal SDW 00:00:57
41. BRADBURY Neve CSR 00:00:57
42. VAN DE VEL Sara RUP 00:00:57
43. KERN Spela MAT 00:01:05
44. KENNEDY Lucy BEX 00:01:05
45. YONAMINE Eri TIB 00:01:05
46. PEPERKAMP Esmée DSM 00:01:09
47. SOTO CAMPOS Catalina Anais NXG 00:01:11
48. ERIC Jelena MOV 00:01:11
49. PENTON Sara DRP 00:01:18
50. LE NET Marie FDJ 00:01:18
51. DUVAL Eugénie FDJ 00:01:23
52. PLUIMERS Ilse NXG 00:02:21
53. KULYNYCH Olha DVE 00:02:21
54. HARRIS Ella CSR 00:02:21
55. SHARPE Alice RUP 00:02:21
56. VAN DER HULST Amber PHV 00:02:21
57. MARKUS Femke PHV 00:02:21
58. CESULIENE Inga VAI 00:02:21
59. KIRCHMANN Leah DSM 00:02:21
60. VAN VELZEN Bryony DVE 00:02:21
61. GERRITSE Femke PHV 00:02:21
62. GASPARRINI Eleonora Camilla VAL 00:02:21
63. TENNIGLO Moniek BEX 00:02:21
64. VAN EYNDE Fien DVE 00:02:21
65. NOSKOVA Nikola SDW 00:02:21
66. MUZIC Evita FDJ 00:02:21
67. HARVEY Mikayla CSR 00:03:08
68. BORGSTRÖM Julia NXG 00:03:40
69. PARKINSON Abby-Mae LSL 00:05:24
70. POLLICINI Silvia VAL 00:05:24
71. GROSSETETE Maëlle FDJ 00:07:49
72. DE WILDE Julie NBEL 00:11:11
73. COLJÉ Maaike MAT 00:11:11
74. VAN 'T GELOOF Marjolein DRP 00:11:11
75. VANDENBULCKE Jesse LSL 00:11:11
76. VAN DER SANDE Elise LSL 00:11:11
77. WATERREUS Kylie MUL 00:11:11
78. BEX Nathalie CCT 00:11:11
79. NOOIJEN Lieke PHV 00:11:11
80. VAN DER WOLF Rosalie MUL 00:11:11
81. SPEROTTO Maria Vittoria MNX 00:11:11
82. DELBAERE Fien MUL 00:11:11
83. BETZ Svenja RUP 00:11:11
84. GHEKIERE Justine CCT 00:11:11
85. VAN HOUTUM Celine MUL 00:11:11
86. LUDWIG Hannah CSR 00:11:11
87. NEWSOM Emily TIB 00:11:11
88. GUILMAN Victorie FDJ 00:11:11
89. ZIGART Urska BEX 00:11:11
90. CHRISTIAN Anna DRP 00:11:11
91. ANDERSSON Caroline HPU 00:11:11
92. STEIGENGA Nicole DVE 00:11:11
93. ARZUFFI Alice Maria VAL 00:11:11
94. MAGRI Silvia VAL 00:11:11
95. DE SMEDT Marijke MUL 00:11:11
96. BERTEAU Victoire DVE 00:11:11
97. MOBERG Emilie DRP 00:11:11
98. KESSLER Nina TIB 00:11:11
99. PLICHTA Anna LSL 00:11:11
100. LELEIVYTE Rasa VAI 00:11:11
101. BACKSTEDT Elynor TFS 00:11:20
102. SOEK Julia DSM 00:11:20
103. OLAUSSON Wilma DSM 00:11:20
104. DE JONG Demi CCT 00:11:20





--- advertisement ---