Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Championnat d'Europe U23 / U23 European Championship - MU
2019
(CC)
Netherlands / 10 Augustus
(138.0 Km)
Winner:
DAINESE Alberto
2017
2020
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Alberto Dainese
ITA
Edities
2011
2010
2021
2020
2019
2017
2016
2014
2013
2009
2008
2006
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
NYS Thibau
2020
HVIDEBERG Jonas Iversby
2019
DAINESE Alberto
2017
GAZZOLI Michele
2016
RIABUSHENKO Aliaksandr
2014
KÜNG Stefan
2013
DE BIE Sean
2011
KERN Julian
2009
BOECKMANS Kris
2008
GAUTIER Cyril
Alkmaar
-
Alkmaar
10 Augustus
/ 138.00 kilometer / Start: 09:00 / Finish: 12:15
Etappewinnaar
:
03:08:53
DAINESE Alberto
Omschrijving
Uitslag
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DAINESE Alberto
UITA
03:08:53
2.
LARSEN Niklas
UDEN
03:08:53
3.
ÄRM Rait
UEST
03:08:53
4.
ANIOLKOWSKI Stanislaw
UPOL
03:08:53
5.
EEKHOFF Nils
UNED
03:08:53
6.
THIJSSEN Gerben
UBEL
03:08:53
7.
BISSEGGER Stefan
USUI
03:08:53
8.
FROIDEVAUX Robin
USUI
03:08:54
9.
GAZZOLI Michele
UITA
03:08:54
10.
WALLS Matthew
UGBR
03:08:54
11.
JERMAN Ziga
USLO
03:08:54
12.
LINDGREN Emil
USWE
03:08:54
13.
KOOISTRA Maarten
UNED
03:08:54
14.
FERRI Gregorio
UITA
03:08:54
15.
WAERENSKJOLD Søren
UNOR
03:08:54
16.
CARVALHO André Rodrigues de
UPOR
03:08:54
17.
REYNDERS Jens
UBEL
03:08:54
18.
MÄRKL Niklas
UGER
03:08:54
19.
BLIKRA Erlend
UNOR
03:08:54
20.
O'LOUGHLIN Michael
UIRL
03:08:54
100
Uitvallers
1.
BEULLENS Cedric
UBEL
DNF
10.
SCHMID Mauro
USUI
DNF
12.
VOGEL Alex
USUI
DNF
13.
CEMAZAR Nik
USLO
DNF
14.
FINKST Tilen
USLO
DNF
15.
HORVAT Ziga
USLO
DNF
16.
JARC Aljaz
USLO
DNF
22.
PEDERSEN Rasmus Lund
UDEN
DNF
23.
PRICE-PEJTERSEN Johan
UDEN
DNF
24.
DEKKER David
UNED
DNF
36.
FATKULLIN Valerii
URUS
DNF
37.
FOKIN Mikhail
URUS
DNF
38.
ROSTOVTSEV Sergei
URUS
DNF
39.
SHERSTNEV Timofei
URUS
DNF
40.
STEPANOV Andrei
URUS
DNF
41.
RIKUNOV Petr
URUS
DNF
42.
BENZ Pirmin
UGER
DNF
43.
HEIDUK Kim
UGER
DNF
44.
HODAPP Johannes
UGER
DNF
46.
PETER Jannis
UGER
DNF
47.
RÖBER Dominik
UGER
DNF
48.
BROWN Jim
UGBR
DNF
49.
NALLY Joe
UGBR
DNF
50.
TIDBALL William
UGBR
DNF
58.
SAUGSTAD Lars
UNOR
DNF
61.
PEÁK Barnabas
UHUN
DNF
63.
BOGUSLAWSKI Marceli
UPOL
DNF
68.
CONTER Ken
ULUX
DNF
70.
KLUCKERS Arthur
ULUX
DNF
71.
LEYDER Pit
ULUX
DNF
72.
RIES Michel
ULUX
DNF
73.
WIRTGEN Luc
ULUX
DNF
74.
ADOMAITIS Rojus
ULTU
DNF
75.
BENIUSIS Justas
ULTU
DNF
76.
JANUSKEVICIUS Mantas
ULTU
DNF
77.
LASINIS Venantas
ULTU
DNF
78.
ARANBURU ARRUTI Jokin
UESP
DNF
79.
AZPARREN IRURZUN Xavier Mikel
UESP
DNF
80.
CAÑELLAS SÁNCHEZ Xavier
UESP
DNF
81.
GALVÁN FERNÁNDEZ Francisco Kiko
UESP
DNF
82.
PENALVER ANIORTE Manuel
UESP
DNF
83.
VIEJO REDONDO José Daniel
UESP
DNF
83.
WILDAUER Markus
UAUT
DNF
85.
GAMPER Florian
UAUT
DNF
86.
KIERNER Florian
UAUT
DNF
87.
KOLB Stefan
UAUT
DNF
88.
ANTUNES Tiago
UPOR
DNF
89.
CAMPOS Francisco Brito
UPOR
DNF
90.
LEITAO Iúri
UPOR
DNF
91.
SALGUEIRO Carlos
UPOR
DNF
93.
MAGALHÃES Jorge
UPOR
DNF
95.
ERIKSSON Jacob
USWE
DNF
96.
FORSSELL Hugo
USWE
DNF
98.
DURIC Dorde
USRB
DNF
99.
ILIC Ognjen
USRB
DNF
100.
RAJOVIC Dusan
USRB
DNF
101.
STOJNIC Veljko
USRB
DNF
102.
BARTA Tomas
UCZE
DNF
104.
OTRUBA Jakub
UCZE
DNF
105.
ROTTER Michal
UCZE
DNF
106.
SEDLACEK Vojtech
UCZE
DNF
107.
TYRPEKL Karel
UCZE
DNF
108.
FOLTAN Adam
USVK
DNF
109.
KUBIS Lukas
USVK
DNF
110.
LISKA Andrej
USVK
DNF
111.
OROS Samuel
USVK
DNF
112.
STOCEK Matus
USVK
DNF
113.
VLCAK Martin
USVK
DNF
114.
MIKAYILZADE Musa
UAZE
DNF
115.
MUSIIENKO Bohdan
UUKR
DNF
116.
NOVAKOVSKYI Vitalii
UUKR
DNF
117.
SOLTASIUK Vladyslav
UUKR
DNF
118.
TSARAN Rostislav
UUKR
DNF
119.
ZUBAR Vladislav
UUKR
DNF
120.
JUNTUNEN Antti-Jussi
UFIN
DNF
121.
PELTONEN Ukko Iisakki
UFIN
DNF
122.
EINHORN Itamar
UISR
DNF
123.
WEINBERG Guy
UISR
DNF
124.
BARAC Antonio
UCRO
DNF
125.
POTOCKI Viktor
UCRO
DNF
126.
JAKU Klidi
UALB
DNF
128.
JOHANSON Kristjan
UEST
DNF
129.
KISKONEN Siim
UEST
DNF
130.
LAUK Karl Patrick
UEST
DNF
132.
CORKERY Dillon
UIRL
DNF
134.
HEANEY Marc
UIRL
DNF
137.
O'MAHONEY Darragh
UIRL
DNF
138.
HASANI Samir
UKOS
DNF
139.
NUHA Blerton
UKOS
DNF
140.
SYLHASI Zani
UKOS
DNF
141.
ANSONS Kristers
ULAT
DNF
143.
SHAUCHENKA Siarhei
UBLR
DNF
144.
SHPAKOUSKI Yahor
UBLR
DNF
145.
VOLKAU Ilya
UBLR
DNF
146.
TSIMOSHYK Uladzislau
UBLR
DNF
147.
MARCHUK Dzianis
UBLR
DNF
148.
SAROKA Aliaksandr
UBLR
DNF
149.
POPOV Martin
UBUL
DNF
150.
VENKOV Ventsislav
UBUL
DNF
151.
JONSSON Kristinn
UICE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken