Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of Estonia
2014
(2.1)
Estonia / 29 Mei - 31 Mei
(342.0 Km)
Winner:
GROSU Eduard Michael
2013
2015
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Eduard Michael Grosu
ROU
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SISKEVICIUS Evaldas
2021
LAUK Karl Patrick
2019
RÄIM Mihkel
2018
STEPNIAK Grzegorz
2017
LAUK Karl Patrick
2016
STEPNIAK Grzegorz
2015
LAAS Martin
2014
GROSU Eduard Michael
2013
JOEAAR Gert
Vorige
0
|
1
|
2
Etappe 2 >
Tartu
-
Tartu
31 Mei
/ 150.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:22:40
KUREK Adrian
Klassementleider
:
07:43:26
GROSU Eduard Michael
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KUREK Adrian
CCC
03:22:40
2.
GROSU Eduard Michael
VFN
00:00:00
3.
JOEAAR Gert
NEST
00:00:00
4.
BOEV Igor
RVL
00:00:00
5.
KRASNOV Leonid
RVL
00:00:00
6.
SCHWEIZER Michael
BCP
00:00:00
7.
LAAS Martin
NEST
00:00:00
8.
LIEPINS Emils
RBD
00:00:00
9.
KOMAR Mateusz
BDC
00:00:00
10.
STEPNIAK Grzegorz
CCC
00:00:00
11.
DE NEGRI Pier Paolo
VFN
00:00:00
12.
DZERVUS Darijus
NLTU
00:00:00
13.
BERNATONIS Marius
ALB
00:00:00
14.
KIENDYS Tomasz
CCC
00:00:00
15.
MANNINEN Matti
NFIN
00:00:00
16.
AKHRAMENKA Yauheni
NBLR
00:00:00
17.
BOGDANOVICS Maris
ALB
00:00:00
18.
BANASZEK Adrian
BDC
00:00:00
19.
SAVICKAS Zydrunas
NLTU
00:00:00
20.
NISU Oskar
NEST
00:00:00
21
Uitvallers
15.
TATARINOV Gennadiy
RVL
DNF
23.
GRONKIEWICZ Kacper
BDC
DNF
34.
VIOLA Antonio
VFN
DNS
38.
AKIMARU Yuya
VFN
DNF
48.
PAPOK Siarhei
RBD
DNF
54.
KANEPEJS Deins
ALB
DNF
57.
EISLERS Ingus
ALB
DNF
58.
SPILLERS Lauris
ALB
DNF
64.
TSISHKOU Raman
NBLR
DNF
73.
PECIULIS Andrius
NLTU
DNF
74.
PELAITIS Arnas
NLTU
DNF
76.
VILENISKIS Deividas
NLTU
DNF
81.
PÖKÄLÄ Samuel
NFIN
DNF
85.
SIMOLA Mika
NFIN
DNF
87.
NURMI Roope
NFIN
DNF
91.
DABKOWSKI Konrad
AJT
DNF
92.
CHRZANOWSKI Slawomir
AJT
DNF
95.
EZQUERRA MUELA Jesús
AJT
DNF
111.
MCCONVEY Connor
BCP
DNF
113.
KLEMME Daniel
BCP
DNS
116.
DAVISON Luke
BCP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken