Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Aanmelden   
The Princess Maha Chackri Sirindhorn's Cup 2017 (2.1)
(The Maha Chakri Sirindhon's Cup Women's Tour of Thailand)
Thailand  /  8 April - 10 April

(253.8 Km)
Winner: SOMRACH Phetdarin

2016    


Klassementwinnaars


Laatste Winnaars







Etappe 3 > Chiang Mai - Chiang Mai
10 April / 85.00 kilometer
Etappewinnaar:02:51:05 SOMRAT Phetdarin
Klassementleider:07:21:44 SOMRAT Phetdarin

Omschrijving
Uitslag

Klassement
Etappeuitslag
1. SOMRAT Phetdarin 02:51:05
2. BJORNSRUD Miriam HPU 00:00:36
3. NGUYEN Thi That NVIE 00:00:44
4. LEUNG Wing Yee NHKG 00:00:44
5. KANEKO Hiromi NJPN 00:00:50
6. SALAMAT Marella Vanila NPHI 00:03:00
7. SAIFUTDINOVA Natalya NKAZ 00:03:43
8. JOHNSEN Ceclie Gotaas HPU 00:03:43
9. NANTANA Suphaksorn 00:03:43
10. KASHIKI Sachiko NJPN 00:03:43
11. NONTHASIN Chanpeng 00:03:46
12. YOSHIKAWA Miho NJPN 00:08:26
13. POTAPOVA Faina NKAZ 00:08:26
14. UMUTZHANOVA Makhabbat NKAZ 00:08:26
15. TRAN Thi Tuyet Nuong NVIE 00:08:26
16. SOKOVNINA Natalya NKAZ 00:11:05
17. JANTUGANOVA Olga NUZB 00:11:05
18. NGUYEN Thi Thi NVIE 00:11:05
19. THITJAN Piyathida NTHA 00:12:42
20. SUHADA ZAINAL Nurul NMAS 00:12:42
21. LIMA - HATTELAND Tone HPU 00:12:42
22. KUNLAPHA Wilaiwan 00:12:45
23. LIEU Phan Thi NVIE 00:12:52
24. TSAI YA Yu NTPE 00:12:52
25. LUO Yi Wei NSIN 00:13:53
26. GODA Yumiko NJPN 00:14:00
27. LIN Chia Hui NTPE 00:15:54
28. NGUYEN THI Thu Mai NVIE 00:15:54
29. THENGKAEW Apinya NTHA 00:15:54
30. MENG Zhao Juan NHKG 00:15:54
31. WARAPHENG Siriluck NTHA 00:15:54
32. LI Yin Yin NHKG 00:17:05
33. MOHAMAD ZUBIR Nur Aisyah NMAS 00:17:05
34. SOMNET Jupha NMAS 00:17:05
35. PHANG Grace NMAS 00:17:05
36. SRIMANTA Supawadee 00:17:05
37. LEE Jeynelle Pi Uen NSIN 00:17:09
38. SILAPHAT Kritika 00:17:10
39. ZENG Ke Xin NTPE 00:23:31

21 Uitvallers
2. GASKJENN Ingvild HPU DNF
24. SOPA Suthima DNF
33. LEUNG Hoi Wah NHKG OTL
45. FUKUDA Sakie NJPN DNF
62. AHMAD JUMRY Nur Azrenna NMAS OTL
72. ROMBAON Avegall NPHI OTL
73. WONG Irish Mae NPHI OTL
82. YAP Wendy NSIN OTL
83. LIN Ethel Zhiyun NSIN DNS
95. KETTHONGLANG Kanyarat NTHA OTL
102. LIN Yi Ju NTPE DNF
103. LI Chaiyun NTPE DNF
111. BAYMETOVA Renata NUZB OTL
112. BEZUGLOVA Alla NUZB OTL
114. KOZIEVA Nafosat NUZB OTL
132. SUTTITHAM Phatthiya OTL
133. SAISAMORN Apinya OTL
134. CHANTHIMA Sathinee OTL
142. MANEERATTANANON Piranun OTL
143. SORSA Chatklarw OTL
144. WAYUPHAK Waraporn OTL







--- advertentie ---