Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Login / Subscribe   
Championnat d'Europe U23 / U23 European Championship - WU 2020 (CC)
(Championnat d'Europe U23 / U23 European Championship - WU)
France  /  26 August

(81.9 Km)
Winner: BALSAMO Elisa

2019    


Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. BALSAMO Elisa UITA 02:15:27
2. UNEKEN Lonneke UNED 02:15:28
3. NORSGAARD JORGENSEN Emma UDEN 02:15:28
4. KOCH Franziska UGER 02:15:28
5. OLAUSSON Wilma USWE 02:15:28
6. VAS Blanka UHUN 02:15:28
7. BOSSUYT Shari UBEL 02:15:28
8. SMULDERS Silke UNED 02:15:28
9. MUZIC Evita UFRA 02:15:28
10. CONSONNI Chiara UITA 02:15:28
11. BORGHESI Letizia UITA 02:15:28
12. ALONSO DOMINGUEZ Sandra UESP 02:15:28
13. JASKULSKA Marta UPOL 02:15:28
14. SWINKELS Karlijn UNED 02:15:28
15. BOOGAARD Maaike UNED 02:15:28
16. MARTIN MARTIN Sara UESP 02:15:28
17. LE MOU╦L CÚlia UFRA 02:15:28
18. BURI NoŰlle USUI 02:15:28
19. NOOIJEN Lieke UNED 02:15:29
20. STEIGENGA Nicole UNED 02:15:29
21. MEERTENS Lone UBEL 02:15:29
22. KOLESAVA Anastasiya UBLR 02:15:29
23. SHACKLEY Anna UGBR 02:15:29
24. WIEL Jade UFRA 02:15:29
25. TEUTENBERG Lea Lin UGER 02:15:30
26. RYSZ Kaja UPOL 02:15:30
27. LUDWIG Hannah UGER 02:15:30
28. LE NET Marie UFRA 02:15:30
29. BIRIUKOVA Yuliia UUKR 02:15:31
30. TRUYEN Marthe UBEL 02:15:31
31. KULYNYCH Olha UUKR 02:15:31
32. LARRARTE ARTEAGA Eukene UESP 02:15:31
33. GUAZZINI Vittoria UITA 02:15:34
34. SAGAN Anna UPOL 02:15:35
35. ZANARDI Silvia UITA 02:15:38
36. RIFFEL Christa UGER 02:15:58
37. BALEISYTE Olivija ULTU 02:16:00
38. PIRRONE Elena UITA 02:16:57
39. ASENCIO Laura UFRA 02:17:00
40. ROBERTS Jessica UGBR 02:17:01
41. MELNYCHUK Viktoriia UUKR 02:17:01
42. PAULECHOVA Radka USVK 02:17:01
43. NERLO Aurela UPOL 02:17:01
44. BERTON Nina ULUX 02:17:02
45. SVARINSKA Lina ULAT 02:17:02
46. FABER Claire ULUX 02:17:09
47. METTRAUX Lena USUI 02:18:05
48. TRIAS JORDAN Mireia UESP 02:18:05
49. SUAREZ CHASCO Paula UESP 02:18:16
50. AERNOUTS Amber UBEL 02:19:26
51. SHARPE Amelia UGBR 02:19:26
52. DOCHERTY Anna UGBR 02:19:26
53. SMEKAL Finja UGER 02:19:26
54. VAN EYNDE Fien UBEL 02:19:27
55. BORGSTRÍM Julia USWE 02:19:27
56. GILABERT VILAPLANA Ariana UESP 02:20:25
57. KR─HEMANN Lara USUI 02:20:25
58. WLODACZYK Dominika UPOL 02:21:45
59. COPPONI Clara UFRA 02:22:27
60. GEDRAITYTE Akvile ULTU 02:24:21
61. JANDOVA Veronika UCZE 02:24:22
62. HEITZMANN Dorothea UGER 02:24:23








--- advertisement ---