Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Login / Subscribe   
Omloop Het Nieuwsblad WE 2020 (1.1)
(Omloop Het Nieuwsblad WE)
Belgium  /  29 February

Edition: 15 (126.1 Km)
Winner: VAN VLEUTEN Annemiek

2019    


Videos (1)
Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. VAN VLEUTEN Annemiek MTS 03:34:55
2. BASTIANELLI Marta ALE 00:00:42
3. MACKAIJ Floortje SUN 00:00:42
4. VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal DLT 00:00:42
5. VAN DIJK Ellen TFS 00:00:44
6. BANKS Elizabeth BIG 00:01:13
7. BUJAK Eugenia ALE 00:01:13
8. HOSKING Chloe RLW 00:01:30
9. VAN DEN BOS Jip DLT 00:01:30
10. BIANNIC Aude MOV 00:01:30
11. CECCHINI Elena CSR 00:01:30
12. ROY Sarah MTS 00:01:30
13. REUSSER Marlen BIG 00:01:30
14. KOREVAAR Jeanne CCC 00:01:30
15. WINDER Ruth TFS 00:01:30
16. BARNES Hannah CSR 00:01:36
17. PALADIN Soraya CCC 00:01:36
18. KOCH Franziska SUN 00:01:38
19. MAJERUS Christine DLT 00:01:58
20. PARKINSON Abby-Mae LSL 00:01:58
21. ELVIN Gracie MTS 00:01:58
22. WIEBES Lorena PHV 00:03:09
23. JACKSON Alison SUN 00:03:14
24. KITCHEN Lauren FDJ 00:03:14
25. CROMWELL Tiffany CSR 00:03:17
26. ANDERSEN Susanne SUN 00:03:17
27. BERTIZZOLO Sofia CCC 00:03:20
28. CHURSINA Anastasia ALE 00:03:20
29. VAN GOGH Natalie CCT 00:03:20
30. POIDEVIN Sara RLW 00:03:20
31. YONAMINE Eri ALE 00:03:20
32. BRAAM Danique LSL 00:04:05
33. UNEKEN Lonneke DLT 00:04:10
34. RIVERA Coryn SUN 00:04:25
35. PENTON Sara DRP 00:04:25
36. VAN WITZENBURG Marieke DVE 00:04:25
37. CHRISTMAS Dani LSL 00:04:25
38. SOTO CAMPOS Catalina Anais WCC 00:04:25
39. BROWN Grace MTS 00:04:25
40. MARKUS Riejanne CCC 00:04:25
41. BUURMAN Eva DLT 00:04:25
42. KUIJPERS Evy CCC 00:04:28
43. DEMEY Valerie CCC 00:04:28
44. ENSING Janneke MTS 00:04:35
45. ERATH Tanja CSR 00:05:52
46. VAN 'T GELOOF Marjolein DRP 00:05:52
47. TON Quinty BKP 00:05:52
48. WATERREUS Kylie MUL 00:05:52
49. MARKUS Femke PHV 00:05:52
50. STEIGENGA Nicole DVE 00:05:54
51. HEINE Vita HPU 00:05:54
52. NEWSOM Emily TIB 00:05:54
53. SLIK Rozanne CCT 00:05:54
54. DUVAL EugÚnie FDJ 00:05:54
55. NORSGAARD JORGENSEN Emma BIG 00:05:54
56. KASPER Romy PHV 00:05:54
57. BARNES Alice CSR 00:05:54
58. GROSSETETE MaŰlle FDJ 00:05:54
59. VAN VEEN Esther PHV 00:05:54
60. GUARISCHI Barbara MOV 00:05:54
61. CHAPMAN Brodie FDJ 00:05:54
62. FAHLIN Emilia FDJ 00:05:54
63. WORRACK Trixi TFS 00:05:54
64. SANGUINETI Ilaria VAL 00:05:54
65. PIRRONE Elena VAL 00:05:54
66. FIDANZA Arianna LSL 00:05:54
67. SOEK Julia SUN 00:07:47
68. SCHWEINBERGER Kathrin DVE 00:07:47
69. CONSONNI Chiara VAL 00:07:47
70. POLLICINI Silvia VAL 00:07:47
71. BUYSMAN Nina PHV 00:07:47
72. VAN HAAFTEN Kirstie CTL 00:07:47
73. VAN DEN STEEN Kelly CCT 00:07:47








--- advertisement ---