Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
2022
(1.1)
(Coppa Agostoni)
Italy / 29 September
Edition: 75 (193.0 Km)
Winner:
BAX Sjoerd
2021
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Sjoerd Bax
NED
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
BAX Sjoerd
2021
LUTSENKO Alexey
2019
RIABUSHENKO Aliaksandr
2018
MOSCON Gianni
2017
ALBASINI Michael
2016
COLBRELLI Sonny
2015
REBELLIN Davide
2014
BONIFAZIO Niccolo
2013
POZZATO Filippo
2012
SELLA Emanuele
Lissone
-
Lissone
29 September
/ 193.00 kilometer
Etappewinnaar
:
04:57:26
BAX Sjoerd
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BAX Sjoerd
AFC
04:57:26
2.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
00:00:00
3.
PICCOLO Andrea
EFN
00:00:00
4.
FORMOLO Davide
UAD
00:00:00
5.
POZZOVIVO Domenico
IWG
00:00:00
6.
MARTIN Guillaume
COF
00:00:00
7.
URAN URAN Rigoberto
EFN
00:00:00
8.
NIBALI Vincenzo
AST
00:00:00
9.
MAS NICOLAU Enric
MOV
00:00:07
10.
OLDANI Stefano
AFC
00:01:40
11.
GOOSSENS Kobe
IWG
00:01:40
12.
YATES Simon
BEX
00:01:43
13.
STRONG Corbin
ISN
00:01:56
14.
MARENGO Umberto
DRA
00:01:56
15.
KRON Andreas Lorentz
LTS
00:01:56
16.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
00:01:56
17.
VELASCO Simone
AST
00:01:56
18.
BAIS Davide
EOK
00:01:56
19.
VILLELLA Davide
COF
00:01:56
20.
JORGENSON Matteo
MOV
00:01:56
78
Uitvallers
3.
FELLINE Fabio
AST
DNF
4.
MOSCON Gianni
AST
DNF
5.
ZEITS Andrey
AST
DNF
14.
HERRADA LOPEZ Jesús
COF
DNF
24.
NAKANE Hideto
EFN
DNF
32.
DELACROIX Théo
IWG
DNF
33.
TAARAMAE Rein
IWG
DNF
41.
FUGLSANG Jakob
ISN
DNF
43.
PUPPIO Antonio
ISN
DNF
47.
WOODS Michael
ISN
DNS
55.
MALECKI Kamil
LTS
DNF
57.
VAN GILS Maxim
LTS
DNF
62.
COLLEONI Kevin
BEX
DNF
63.
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
BEX
DNF
65.
HOWSON Damien
BEX
DNF
66.
KANGERT Tanel
BEX
DNF
67.
SMITH Dion
BEX
DNF
72.
ARCAS PEÑA Jorge
MOV
DNF
81.
KLUCKERS Arthur
UAD
DNF
85.
BENNETT George
UAD
DNF
86.
LAENGEN Vegard Stake
UAD
DNF
91.
STANNARD Robert
AFC
DNS
93.
BOGNA Alex
AFC
DNF
96.
JANSSENS Jimmy
AFC
DNF
101.
BATTAGLIN Enrico
BCF
DNF
102.
COVILI Luca
BCF
DNF
103.
EL GOUZI Omar
BCF
DNF
105.
GABBURO Davide
BCF
DNF
106.
RASTELLI Luca
BCF
DNF
112.
BAIS Mattia
DRA
DNF
113.
BISOLTI Alessandro
DRA
DNF
114.
RESTREPO VALENCIA Jhonatan
DRA
DNF
115.
RAVANELLI Simone
DRA
DNF
117.
ZARDINI Edoardo
DRA
DNF
123.
PIETROBON Andrea
EOK
DNF
125.
MONTOLI Andrea
EOK
DNF
132.
DESMARETS Julien
BWB
DNF
133.
LIVYNS Arjen
BWB
DNF
134.
MEENS Johan
BWB
DNF
136.
PAQUOT Tom
BWB
DNF
137.
PEYSKENS Dimitri
BWB
DNF
141.
BARRENETXEA GOLZARRI Jon
CJR
DNF
143.
ETXEBERRIA AZPILIKUETA Josu
CJR
DNF
144.
GARCIA SOSA Jhojan Orlando
CJR
DNF
146.
NICOLAU BELTRAN Joel
CJR
DNF
147.
LOPEZ DE ABETXUKO Andoni
CJR
DNF
152.
ARRIETA LIZARRAGA Igor
EKP
DNF
154.
GARCÍA PIERNA Carlos
EKP
DNF
155.
LÓPEZ CARAVACA Jordi
EKP
DNF
157.
PARRA CUERDA José Félix
EKP
DNF
163.
CABOT Jeremy
TEN
DNF
166.
OURSELIN Paul
TEN
DNF
167.
JOUSSEAUME Alan
TEN
DNF
171.
AMELLA Matteo
COR
DNF
172.
BALDACCINI Davide
COR
DNF
174.
SCHLEUNIGER Nicola
COR
DNF
175.
OLIVERO Simone
COR
DNF
176.
ZOBRIST Manuel
COR
DNF
177.
STÖCKLI Jan
COR
DNF
182.
BELLERI Michael
BIE
DNF
183.
BONELLI Alessio
BIE
DNF
185.
MOTTA Alessandro
BIE
DNF
186.
NORDAL Mattias
BIE
DNF
187.
VILLA Giacomo
BIE
DNF
191.
GUASCO Matteo
T4Q
DNF
192.
ARAYA Nahom
T4Q
DNF
193.
BIRHANE Yohannes Ghebrehiwet
T4Q
DNF
194.
IACCHI Alessandro
T4Q
DNF
195.
MENEGOTTO Jacopo
T4Q
DNF
196.
MOSCA Raffaele
T4Q
DNF
197.
STEDMAN Travis
T4Q
DNF
201.
CAROLLO Francesco
MGK
DNF
202.
DOUBLE Paul
MGK
DNF
203.
STEDMAN Max
MGK
DNF
204.
GRANGER Ben
MGK
DNF
205.
HOEKS Daan
MGK
DNF
206.
MARTINELLI Edoardo
MGK
DNF
207.
KINGSTON Matthew
MGK
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken