Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Vuelta a Colombia
2020
(2.1)
Colombia / 11 Februari - 16 Februari
Edition: 70 (872.9 Km)
Winner:
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
2019
2021
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Sergio Andres Higuita Garcia
COL
Tweets by @tourcolombiauci
Edities
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
HERNANDEZ JARAMILLO Jose Tito
2020
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
2019
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2018
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2017
CALA CALA Aristobulo
2016
ORTEGA RAMIREZ Mauricio
2015
SEVILLA RIBERA Oscar
2014
SEVILLA RIBERA Oscar
2013
SEVILLA RIBERA Oscar
2012
CARDENAS RAVALO Félix Rafael
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Volgende
Etappe 3 >
Paipa
-
Sogamoso
13 Februari
/ 177.70 kilometer
Etappewinnaar
:
03:57:00
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
Klassementleider
:
07:27:10
URAN URAN Rigoberto
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
UAD
03:57:00
2.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ISN
03:57:00
3.
HODEG CHAGUI Álvaro José
DQT
03:57:00
4.
MOLANO BENAVIDES Julian David
NCOL
03:57:00
5.
RESTREPO VALENCIA Jhonatan
ANS
03:57:00
6.
MARENGO Umberto
THR
03:57:00
7.
VAN LERBERGHE Bert
DQT
03:57:00
8.
MCCABE Travis
ISN
03:57:00
9.
CARAPAZ Richard
INS
03:57:00
10.
ANDERSEN Idar
UXT
03:57:00
11.
JOYCE Colin
RLY
03:57:00
12.
COLON BUELVAS Johan Antonio
EOP
03:57:00
13.
SAUGSTAD Lars
UXT
03:57:00
14.
BOGDANOVICS Maris
AMO
03:57:00
15.
URAN URAN Rigoberto
EF1
03:57:00
16.
FILOSI Iuri
BCF
03:57:00
17.
GUAMA DE LA CRUZ Byron
NECU
03:57:00
18.
MAESTRI Mirco
BCF
03:57:00
19.
FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo
ANS
03:57:00
20.
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
EF1
03:57:00
14
Uitvallers
6.
BASSO Leonardo
INS
DNF
86.
SAIDOV Ulugbek
TNN
OTL
94.
URIANSTAD Martin Bugge
UXT
DNF
101.
BRITTON Rob
RLY
DNS
111.
SANCHEZ ORDOÑEZ Santiago Jose
AVF
DNF
112.
NARANJO SANCHEZ Nicolás Javier
AVF
DNF
113.
VELARDEZ Leonardo Javier
AVF
DNF
115.
JUAREZ VERON Gabriel Nicolas
AVF
DNF
116.
SOTO Carlos
AVF
DNF
155.
ZULLO Antonio
AMO
DNF
204.
GOMEZ PEÑALOZA Bryan Steve
ECS
DNF
233.
RANGEL COSTA Vinicius
NBRA
DNF
236.
QUADRI Renan Ladewig
NBRA
DNF
241.
SYRITSA Gleb
NRUS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken