Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Strade Bianche
2020
(1.UWT)
(Monte Paschi Strade Bianche )
Italy / 1 Augustus
Edition: 14 (184.0 Km)
Winner:
VAN AERT Wout
2019
2021
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Wout Van Aert
BEL
Tweets by @StradeBianche
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
POGACAR Tadej
2021
VAN DER POEL Mathieu
2020
VAN AERT Wout
2019
ALAPHILIPPE Julian
2018
BENOOT Tiesj
2017
KWIATKOWSKI Michal
2016
CANCELLARA Fabian
2015
STYBAR Zdenek
2014
KWIATKOWSKI Michal
2013
MOSER Moreno
Siena
-
Siena
1 Augustus
/ 184.00 kilometer / Start: 13:45 / Finish: 18:25
Etappewinnaar
:
04:58:56
VAN AERT Wout
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN AERT Wout
TJV
04:58:56
2.
FORMOLO Davide
UAD
00:00:30
3.
SCHACHMANN Maximilian
BOH
00:00:32
4.
BETTIOL Alberto
EF1
00:01:31
5.
FUGLSANG Jakob
AST
00:02:55
6.
STYBAR Zdenek
DQT
00:03:59
7.
BOOKWALTER Brent
MTS
00:04:25
8.
VAN AVERMAET Greg
CPT
00:04:27
9.
GOGL Michael
NTT
00:06:47
10.
ROSA Diego
ARK
00:07:45
11.
MÜHLBERGER Gregor
BOH
00:08:11
12.
KWIATKOWSKI Michal
INS
00:10:03
13.
POGACAR Tadej
UAD
00:10:03
14.
KÜNG Stefan
GFC
00:10:03
15.
VAN DER POEL Mathieu
AFC
00:10:06
16.
ULISSI Diego
UAD
00:10:09
17.
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
AST
00:10:09
18.
VLIEGEN Loïc
CWG
00:10:11
19.
MOHORIC Matej
TBM
00:10:30
20.
VENDRAME Andrea
ALM
00:13:41
124
Uitvallers
2.
ASGREEN Kasper
DQT
DNF
3.
BALLERINI Davide
DQT
DNF
4.
HONORÉ Mikkel
DQT
OTL
5.
JUNGELS Bob
DQT
DNF
6.
SERRY Pieter
DQT
DNF
12.
DUVAL Julien
ALM
DNF
13.
GODON Dorian
ALM
DNF
14.
NAESEN Lawrence
ALM
DNF
15.
NAESEN Oliver
ALM
DNF
17.
WARBASSE Larry
ALM
DNF
22.
DE TIER Floris
AFC
OTL
23.
SBARAGLI Kristian
AFC
DNF
24.
THWAITES Scott
AFC
DNF
25.
VAKOC Petr
AFC
DNF
26.
VERMEERSCH Gianni
AFC
OTL
27.
WALSLEBEN Philipp
AFC
DNF
31.
BAGIOLI Nicola
ANS
DNF
32.
FRAPPORTI Mattia
ANS
DNF
35.
RAVANELLI Simone
ANS
OTL
37.
VIEL Mattia
ANS
DNF
41.
LUTSENKO Alexey
AST
DNF
42.
BOARO Manuele
AST
DNF
43.
FELLINE Fabio
AST
DNF
47.
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
AST
DNF
51.
CHEVALIER Maxime
VCB
DNF
52.
COURTEILLE Arnaud
VCB
DNF
54.
LE BON Johan
VCB
DNF
55.
PACHER Quentin
VCB
DNF
56.
SCHÖNBERGER Sebastian
VCB
DNF
57.
SLAGTER Tom Jelte
VCB
DNF
61.
TEUNS Dylan
TBM
DNF
62.
NOVAK Domen
TBM
DNF
63.
BOLE Grega
TBM
DNF
64.
GARCIA CORTINA Ivan
TBM
DNF
66.
TRATNIK Jan
TBM
DNF
67.
WRIGHT Fred
TBM
DNF
71.
ALBANESE Vincenzo
BCF
DNF
72.
DALLA VALLE Nicolas
BCF
DNF
73.
FILOSI Iuri
BCF
DNF
74.
FIORELLI Filippo
BCF
DNF
75.
MAZZUCCO Fabio
BCF
DNF
76.
PESSOT Alessandro
BCF
DNF
77.
TONELLI Alessandro
BCF
DNF
81.
SAGAN Peter
BOH
DNF
82.
BENEDETTI Cesare
BOH
OTL
84.
GATTO Oscar
BOH
DNF
93.
GESCHKE Simon
CPT
OTL
94.
KOCH Jonas
CPT
DNF
96.
VAN HOECKE Gijs
CPT
DNF
97.
VAN HOOYDONCK Nathan
CPT
DNF
101.
HERMANS Quinten
CWG
DNF
102.
DUPONT Timothy
CWG
DNF
103.
DOUBEY Fabien
CWG
DNF
104.
VAN KESSEL Corné
CWG
DNF
105.
MEURISSE Xandro
CWG
DNF
107.
VANSPEYBROUCK Pieter
CWG
DNF
112.
CLARKE Simon
EF1
DNF
114.
DOCKER Mitchell
EF1
DNF
115.
CORT NIELSEN Magnus
EF1
DNF
116.
BENNETT Sean
EF1
DNF
122.
DELAGE Mickael
GFC
DNF
123.
GENIETS Kevin
GFC
DNF
124.
GUGLIELMI Simon
GFC
DNF
126.
SARREAU Marc
GFC
DNF
127.
VINCENT Leo
GFC
DNF
131.
NEILANDS Krists
ISN
DNF
132.
BOIVIN Guillaume
ISN
DNF
133.
CATAFORD Alexander
ISN
DNF
135.
HOLLENSTEIN Reto
ISN
DNF
136.
VAHTRA Norman
ISN
DNF
142.
DE BUYST Jasper
LTS
DNF
143.
GOOSSENS Kobe
LTS
DNF
144.
HOLMES Matthew
LTS
DNF
145.
OLDANI Stefano
LTS
DNF
146.
VAN DER SANDE Tosh
LTS
DNF
147.
VERMEERSCH Florian
LTS
DNF
151.
AFFINI Edoardo
MTS
DNF
153.
BEWLEY Sam
MTS
DNF
155.
DURBRIDGE Luke
MTS
DNF
156.
KONYCHEV Alexander
MTS
OTL
157.
STANNARD Robert
MTS
DNF
161.
CATALDO Dario
MOV
DNF
162.
HOLLMANN Juri
MOV
DNF
163.
CARRETERO Hector
MOV
DNF
164.
JACOBS Johan
MOV
DNF
165.
RUBIO REYES Einer Augusto
MOV
DNF
166.
SEPULVEDA Eduardo
MOV
DNF
167.
VILLELLA Davide
MOV
DNF
171.
BATTISTELLA Samuele
NTT
DNF
175.
KREUZIGER Roman
NTT
OTL
176.
SOBRERO Matteo
NTT
DNF
177.
TILLER Rasmus Fossum
NTT
DNF
182.
BONNAMOUR Franck
ARK
DNF
183.
DECLERCQ Benjamin
ARK
DNF
184.
DELAPLACE Anthony
ARK
DNF
185.
HARDY Romain
ARK
DNF
186.
RUSSO Clement
ARK
DNF
187.
VACHON Florian
ARK
DNF
191.
DOULL Owain
INS
DNF
193.
MOSCON Gianni
INS
DNF
194.
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
INS
DNF
195.
PUCCIO Salvatore
INS
DNF
196.
ROWE Luke
INS
DNF
197.
SWIFT Ben
INS
DNF
202.
BOUWMAN Koen
TJV
DNF
204.
LINDEMAN Bertjan
TJV
DNF
205.
MARTENS Paul
TJV
DNF
206.
TOLHOEK Antwan
TJV
DNF
207.
WYNANTS Maarten
TJV
DNF
211.
BENOOT Tiesj
SUN
DNF
212.
ARNDT Nikias
SUN
DNF
213.
HIRSCHI Marc
SUN
DNF
214.
KRAGH ANDERSEN Søren
SUN
DNF
215.
NIEUWENHUIS Joris
SUN
DNF
216.
ROCHE Nicholas
SUN
DNF
217.
SÜTTERLIN Jasha
SUN
DNF
221.
NIBALI Vincenzo
TFS
DNF
222.
BRAMBILLA Gianluca
TFS
DNF
224.
CONCI Nicola
TFS
DNF
225.
NIBALI Antonio
TFS
DNF
226.
SKUJINS Toms
TFS
DNF
227.
WEENING Pieter
TFS
DNF
235.
POLANC Jan
UAD
DNF
236.
RIABUSHENKO Aliaksandr
UAD
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken