Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Classic Loire Atlantique
2019
(1.1)
France / 30 Maart
Edition: 20 (182.8 Km)
Winner:
BARBIER Rudy
2018
2021
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Twitter
Klassementwinnaars
Rudy Barbier
FRA
Tweets by @LaClassic_44
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
PEREZ Anthony
2021
RIOU Alan
2019
BARBIER Rudy
2018
QUAADE Rasmus Christian
2017
PICHON Laurent
2016
TURGIS Anthony
2015
GOUGEARD Alexis
2014
GOUGEARD Alexis
2013
CAMMAERTS Edwig
2012
VACHON Florian
La Haye-Fouassière
-
La Haye-Fouassière
30 Maart
/ 182.80 kilometer / Start: 12:30 / Finish: 17:00
Etappewinnaar
:
04:28:10
BARBIER Rudy
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BARBIER Rudy
ICA
04:28:10
2.
SARREAU Marc
GFC
00:00:00
3.
TOWNSEND Rory
DHB
00:00:00
4.
DE VOS Adam
RLY
00:00:00
5.
HIVERT Jonathan
TDE
00:00:00
6.
REZA Kévin
VCB
00:00:00
7.
MARCHAND Gianni
CIB
00:00:00
8.
GENIEZ Alexandre
ALM
00:00:00
9.
LE CUNFF Kévin
AUB
00:00:00
10.
FERASSE Thibault
RLM
00:00:00
11.
ANTOMARCHI Julien
RLM
00:00:00
12.
ARMIRAIL Bruno
GFC
00:00:03
13.
STEWART Thomas
DHB
00:00:07
14.
LEVEAU Jérémy
DMP
00:00:07
15.
VENDRAME Andrea
ANS
00:00:07
16.
PICHON Laurent
PCB
00:00:07
17.
MALDONADO Anthony
AUB
00:00:07
18.
WIPPERT Wouter
EVO
00:00:07
19.
SIMON Julien
COF
00:00:07
20.
TEUGELS Lennert
CIB
00:00:07
38
Uitvallers
15.
GENIETS Kevin
GFC
DNF
16.
VINCENT Leo
GFC
DNF
21.
BENFATTO Marco
ANS
OTL
32.
DANIEL Maxime
PCB
DNF
55.
JONES Brenton
DMP
OTL
56.
TRARIEUX Julien
DMP
DNF
64.
GRELLIER Fabien
TDE
DNF
66.
JOURNIAUX Axel
TDE
DNF
67.
SICARD Romain
TDE
DNF
73.
BARRENETXEA URIARTE Ander
EUS
DNF
75.
IRIZAR LASKURAIN Julen
EUS
DNF
76.
UDONDO SANTAMARIA Gotzon
EUS
DNF
77.
VIEJO REDONDO José Daniel
EUS
OTL
82.
EARLE Nathan
ICA
DNF
84.
SAGIV Guy
ICA
DNF
85.
SCHREURS Hamish
ICA
DNF
94.
DAL-CIN Matteo
RLY
DNF
96.
MAGNER Tyler
RLY
DNF
102.
NOPPE Christophe
SVB
DNF
105.
VERWILST Aaron
SVB
DNF
106.
WEEMAES Sasha
SVB
DNF
107.
WILLEMS Thimo
SVB
DNF
111.
CAM Maxime
VCB
DNF
114.
MOTTIER Justin
VCB
DNF
117.
VICHOT Arthur
VCB
DNF
131.
PEDERSEN Nicklas Overgaard Amdi
ABB
DNS
132.
ANDERSEN Sander
ABB
DNF
133.
BREGNHØJ Mathias
ABB
DNF
134.
KLARIS Magnus Bak
ABB
DNF
141.
MCCARTHY Robert-Jon
DHB
DNF
151.
COENEN Dennis
CIB
DNF
153.
MAES Alexander
CIB
DNF
161.
ARCHBOLD Shane
EVO
DNF
162.
FEELEY Daire
EVO
OTL
163.
GATE Aaron
EVO
DNF
164.
KEARNEY Aaron
EVO
OTL
165.
MUELA GALVEZ Albert
EVO
OTL
167.
ZHUPA Eugert
EVO
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken