Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
2019
(1.1)
(Coppa Agostoni)
Italy / 14 September
Edition: 73 (195.5 Km)
Winner:
RIABUSHENKO Aliaksandr
2018
2021
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Aliaksandr Riabushenko
BLR
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
BAX Sjoerd
2021
LUTSENKO Alexey
2019
RIABUSHENKO Aliaksandr
2018
MOSCON Gianni
2017
ALBASINI Michael
2016
COLBRELLI Sonny
2015
REBELLIN Davide
2014
BONIFAZIO Niccolo
2013
POZZATO Filippo
2012
SELLA Emanuele
Lissone
-
Lissone
14 September
/ 195.50 kilometer
Etappewinnaar
:
04:46:18
RIABUSHENKO Aliaksandr
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RIABUSHENKO Aliaksandr
UAD
04:46:18
2.
LUTSENKO Alexey
AST
04:46:18
3.
CHERKASOV Nikolay
GAZ
04:46:49
4.
ROTA Lorenzo
BRD
04:47:38
5.
VISCONTI Giovanni
THR
04:47:38
6.
BARGUIL Warren
PCB
04:47:38
7.
CICCONE Giulio
NITA
04:47:38
8.
MASNADA Fausto
ANS
04:47:38
9.
VLASOV Aleksander
GAZ
04:47:38
10.
GAROSIO Andrea
TBM
04:47:38
11.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ICA
04:51:21
12.
TIZZA Marco
NITA
04:51:55
13.
GABBURO Davide
THR
04:51:55
14.
VENDRAME Andrea
ANS
04:51:55
15.
RAVANELLI Simone
BIC
04:51:55
16.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
EUS
04:51:55
17.
SHILOV Sergey
GAZ
04:51:55
18.
REBELLIN Davide
MKT
04:51:55
19.
EIKING Odd Christian
WGG
04:51:55
20.
BISOLTI Alessandro
ANS
04:51:55
111
Uitvallers
1.
VIVIANI Elia
NITA
DNF
3.
BALDI Francesco
NITA
DNF
11.
BAUHAUS Phil
TBM
DNF
12.
FENG Chun Kai
TBM
DNF
14.
NIBALI Antonio
TBM
DNF
15.
SIEBERG Marcel
TBM
DNF
16.
TRATNIK Jan
TBM
DNF
22.
BIZHIGITOV Zhandos
AST
DNF
23.
GIDICH Yevgeniy
AST
DNF
24.
GRUZDEV Dmitriy
AST
DNF
25.
NATAROV Yuriy
AST
DNF
27.
STALNOV Nikita
AST
DNF
32.
CONSONNI Simone
UAD
DNF
34.
FERRARI Roberto
UAD
DNF
35.
DALLA VALLE Nicolas
UAD
DNF
42.
BUSATO Matteo
ANS
DNF
43.
CATTANEO Mattia
ANS
DNF
45.
GAVAZZI Francesco
ANS
DNF
54.
ORSINI Umberto
BRD
DNF
63.
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
THR
DNF
64.
SCHÖNBERGER Sebastian
THR
DNF
71.
ACOSTA OSPINA Ruben Dario
NIP
DNF
72.
CANOLA Marco
NIP
DNF
73.
CIMA Damiano
NIP
DNF
74.
ISHIGAMI Masahiro
NIP
DNF
75.
OSORIO CARVAJAL Alejandro
NIP
DNF
77.
SANTAROMITA Ivan
NIP
DNF
81.
CAÑELLAS SÁNCHEZ Xavier
CJR
DNF
82.
CEPEDA HÉRNANDEZ Jefferson Alveiro
CJR
DNF
85.
MALUCELLI Matteo
CJR
DNF
86.
NICOLAU BELTRAN Joel
CJR
DNF
91.
FEDELI Alessandro
DMP
DNF
92.
FERNANDEZ CRUZ Delio
DMP
DNF
93.
FILOSI Iuri
DMP
DNF
95.
GUERIN Alexis
DMP
DNF
97.
MORENO BAZAN Javier
DMP
DNF
102.
LANDI Marco
GAZ
DNF
103.
KOBERNYAK Evgeny
GAZ
DNF
105.
SHALUNOV Evgeny
GAZ
DNF
111.
BACKAERT Frederik
WGG
DNF
112.
DE CLERCQ Bart
WGG
DNF
113.
DE GENDT Aimé
WGG
DNF
116.
PASQUALON Andrea
WGG
DNF
117.
VANSPEYBROUCK Pieter
WGG
DNF
122.
BOUET Maxime
PCB
DNF
123.
FEILLU Brice
PCB
DNF
125.
MAISON Jérémy
PCB
DNF
126.
MOINARD Amaël
PCB
DNF
127.
DOLEATTO Aurélien
PCB
DNF
131.
BONIFAZIO Niccolo
TDE
DNF
132.
COUSIN Jerome
TDE
DNF
133.
GRELLIER Fabien
TDE
DNF
134.
NAULEAU Bryan
TDE
DNF
135.
OURSELIN Paul
TDE
DNF
136.
SICARD Romain
TDE
DNF
137.
TAARAMAE Rein
TDE
DNF
141.
ARISTI GARDOKI Mikel
EUS
DNF
142.
BERRADE FERNANDEZ Urko
EUS
DNF
144.
IRIZAR LASKURAIN Julen
EUS
DNF
146.
RODRIGUEZ RECHE Sergio
EUS
DNF
147.
SANZ UNZUE Enrique
EUS
DNF
151.
COURTEILLE Arnaud
VCB
DNF
152.
COQUARD Bryan
VCB
DNF
153.
CAM Maxime
VCB
DNF
154.
MÜLLER Patrick
VCB
DNF
155.
MANZIN Lorrenzo
VCB
DNF
156.
DE BACKER Bert
VCB
DNF
161.
MINALI Riccardo
ICA
DNF
163.
GOLDSTEIN Roy
ICA
DNF
164.
HOLST ENGER Sondre
ICA
DNF
165.
NIV Guy
ICA
DNF
167.
OVETT Freddy
ICA
DNF
171.
BATTISTELLA Samuele
DDC
DNF
172.
BROWN Connor
DDC
DNF
173.
CHOKRI El Mehdi
DDC
DNF
174.
EJGU BEZA Million
DDC
DNF
175.
LAVRIC Martin
DDC
DNF
183.
BOTTA Davide
CPK
DNF
184.
COLNAGHI Luca
CPK
DNF
185.
COVI Alessandro
CPK
DNF
187.
MEO Felix James
CPK
DNF
191.
CASTAÑO MUÑOZ Sebastian Alexander
BHP
DNF
192.
DOMENICALI Matteo
BHP
DNF
193.
FERRARI Davide
BHP
DNF
194.
PESENTI Thomas
BHP
DNF
196.
PARISINI Nicolo
BHP
DNF
201.
BURCHIO Federico
AZT
DNF
202.
GHIGINO Valter
AZT
DNF
203.
KUSTADINCHEV Roman
AZT
DNF
204.
MARTINELLI Ivan
AZT
DNF
205.
OROCITO Franco
AZT
DNF
206.
PITZANTI Orlando
AZT
DNF
207.
TAPIA Yamil Gabriel
AZT
DNF
213.
MAZZUCCO Fabio
SAN
DNF
214.
PUCCIONI Dario
SAN
DNF
215.
PUGI Gianni
SAN
DNF
217.
ZANA Filippo
SAN
DNF
221.
AMICI Alberto
BIC
DNF
222.
BELLIA Matteo
BIC
DNF
223.
COLLEONI Kevin
BIC
DNF
224.
COLOMBO Raul
BIC
DNF
226.
TAGLIETTI Stefano
BIC
DNF
231.
ONESTI Emanuele
GTV
DNF
232.
STACCHIOTTI Riccardo
GTV
DNF
233.
STERBINI Simone
GTV
DNF
234.
VULCAN Denis-Marian
GTV
DNF
235.
ZURLO Federico
GTV
DNF
241.
BARAC Antonio
MKT
DNF
242.
MARENZI Lorenzo
MKT
DNF
244.
KISERLOVSKI Emanuel
MKT
DNF
245.
PUGLIESE Antonino
MKT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken