Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
Albisteak
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
Emakumeak Taldeak
Aktibo dauden txirrindulariak
CyclingFever Ranking
Transfers
Jokoak
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grote prijs Jean-Pierre Monseré
2018
(1.1)
Belgium / 7 Uztaila
Edition: 7 (192.9 Km)
Winner:
LOOIJ André
2017
2020
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
André Looij
NED
Tweets by @gpmonsere
Edizioak
2022
2021
2020
2018
2017
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DE LIE Arnaud
2021
MERLIER Tim
2020
JAKOBSEN Fabio
2018
LOOIJ André
2017
SWEECK Laurens
Ieper
-
Roeselare
7 Uztaila
/ 192.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:12:46
LOOIJ André
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LOOIJ André
MCT
04:12:46
2.
BARBIER Pierre
RLM
00:00:00
3.
DEHAES Kenny
WVA
00:00:00
4.
HAVIK Yoeri
VLA
00:00:00
5.
WEEMAES Sasha
SVB
00:00:00
6.
KRIEGER Alexander
LPC
00:00:00
7.
NÖMMELA Aksel
BRT
00:00:00
8.
JOSEPH Thomas
MAB
00:00:00
9.
DE VYLDER Lindsay
SVB
00:00:00
10.
PONS Gaetan
LPC
00:00:00
11.
VERMEER Tom
CCD
00:00:00
12.
LEWIS Adam
PCW
00:00:00
13.
DE CLERCQ Angelo
MAB
00:00:00
14.
NOPPE Christophe
SVB
00:00:00
15.
FARAZIJN Maxime
SVB
00:00:00
16.
HAVIK Piotr
BRT
00:00:00
17.
DONDERS Jelle
CCD
00:00:00
18.
NOWELL Matthew
BCC
00:00:00
19.
WHITE Nicholas
OLI
00:00:00
20.
CANT Jelle
TIS
00:00:00
25
Erretiratzeak
34.
VERHELST Louis
TIS
DNF
65.
TAMINIAUX Lionel
AAS
DNF
67.
PAQUOT Tom
AAS
DNF
71.
DESALE Nahom
BRT
DNF
73.
MAAS Danny
BRT
DNF
76.
TIETEMA Bas
BRT
DNF
78.
VAN DYCK Wesley
BRT
DNF
85.
STROETINGA Wim
VLA
DNF
86.
DUVIGNEAU Beau
VLA
DNF
97.
VAN RHEE Joey
MCT
DNF
106.
TRONET Steven
RLM
DNS
111.
CATANIA Claudio
CCD
DNF
132.
DEGUIDE Louis
SNE
DNF
137.
STENUIT Robin
SNE
DNF
141.
DE VOS Gert-Jan
STF
DNS
145.
ESPINOZA IBARRA Ignacio Alejandro
STF
DNF
146.
MUSIE MEHARI Saymon
STF
DNF
147.
VILLANUEVA Eduardo Ignacio
STF
DNF
155.
PORTER Alexander
BSC
DNF
162.
BURT Patrick
DEC
DNF
166.
MONK Cyrus
DEC
DNF
171.
ANDREWS Ben
OLI
DNF
174.
PEARCE Callum
OLI
DNF
184.
ROSE DAVIS Louis
BCC
DNF
187.
LOWSLEY WILLIAMS James
BCC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Jokoak
ProTour Competition
Women Worldcup Competition
Spring Competition
Paris Nice
Tour Down Under
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Bloga irakurri
Esatistika