Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Gent-Wevelgem in Flanders Fields
2019
(1.UWT)
(Gent-Wevelgem)
Belgium / 31 Maart
Edition: 81 (251.5 Km)
Winner:
KRISTOFF Alexander
2018
2020
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Alexander Kristoff
NOR
Tweets by @GentWevelgem
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1939
1938
1937
1936
1935
1934
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
GIRMAY HAILU Biniam
2021
VAN AERT Wout
2020
PEDERSEN Mads
2019
KRISTOFF Alexander
2018
SAGAN Peter
2017
VAN AVERMAET Greg
2016
SAGAN Peter
2015
PAOLINI Luca
2014
DEGENKOLB John
2013
SAGAN Peter
Deinze
-
Wevelgem
31 Maart
/ 251.50 kilometer / Start: 11:15 / Finish: 17:15
Etappewinnaar
:
05:26:08
KRISTOFF Alexander
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KRISTOFF Alexander
UAD
05:26:08
2.
DEGENKOLB John
TFS
00:00:00
3.
NAESEN Oliver
ALM
00:00:00
4.
VAN DER POEL Mathieu
COC
00:00:00
5.
VAN POPPEL Danny
TJV
00:00:00
6.
PETIT Adrien
TDE
00:00:00
7.
TRENTIN Matteo
MTS
00:00:00
8.
SELIG Rüdiger
BOH
00:00:00
9.
MOHORIC Matej
TBM
00:00:00
10.
DEBUSSCHERE Jens
TKA
00:00:00
11.
KRAGH ANDERSEN Søren
SUN
00:00:00
12.
BARBERO CUESTA Carlos
MOV
00:00:00
13.
BENOOT Tiesj
LTS
00:00:00
14.
TURGIS Anthony
TDE
00:00:00
15.
KEUKELEIRE Jens
LTS
00:00:00
16.
KÜNG Stefan
GFC
00:00:00
17.
STUYVEN Jasper
TFS
00:00:00
18.
ROWE Luke
INS
00:00:00
19.
VIVIANI Elia
DQT
00:00:00
20.
VAN AVERMAET Greg
CPT
00:00:00
97
Uitvallers
2.
BODNAR Maciej
BOH
DNF
4.
SCHWARZMANN Michael
BOH
DNF
5.
OSS Daniel
BOH
DNF
6.
ACKERMANN Pascal
BOH
DNF
14.
JAKOBSEN Fabio
DQT
DNF
15.
RICHEZE Maximiliano Ariel
DQT
DNF
22.
BLYTHE Adam
LTS
DNF
24.
FRISON Frederik
LTS
DNF
26.
NAESEN Lawrence
LTS
DNF
27.
VAN GOETHEM Brian
LTS
DNF
32.
BAGDONAS Gediminas
ALM
DNF
35.
DUVAL Julien
ALM
DNF
41.
CORT NIELSEN Magnus
AST
DNF
43.
BIZHIGITOV Zhandos
AST
DNF
45.
GIDICH Yevgeniy
AST
DNF
46.
GRUZDEV Dmitriy
AST
DNF
47.
HOULE Hugo
AST
DNF
51.
COLBRELLI Sonny
TBM
DNF
52.
GARCIA CORTINA Ivan
TBM
DNF
53.
HAUSSLER Heinrich
TBM
DNF
54.
SIEBERG Marcel
TBM
DNF
56.
PIBERNIK Luka
TBM
DNF
57.
TRATNIK Jan
TBM
DNF
62.
BERNAS Pawel
CPT
DNF
63.
SAJNOK Szymon
CPT
DNF
65.
VAN KEIRSBULCK Guillaume
CPT
DNF
67.
WISNIOWSKI Lukasz
CPT
DNF
71.
BETTIOL Alberto
EF1
DNF
72.
HOFLAND Moreno
EF1
DNF
74.
MODOLO Sacha
EF1
DNF
75.
OWEN Logan
EF1
DNF
77.
VAN DEN BERG Julius
EF1
DNF
82.
GUARNIERI Jacopo
GFC
DNF
83.
KONOVALOVAS Ignatas
GFC
DNF
86.
SCOTSON Miles
GFC
DNF
93.
AFFINI Edoardo
MTS
DNF
95.
SCOTSON Callum
MTS
DNF
96.
HEPBURN Michael
MTS
DNF
97.
MEZGEC Luka
MTS
DNF
102.
ARCAS PEÑA Jorge
MOV
DNF
104.
CARRETERO Hector
MOV
DNF
105.
CASTRILLO ZAPATER Jaime
MOV
DNF
106.
PRADES REVERTE Eduard
MOV
DNF
112.
VALGREN ANDERSEN Michael
TDD
DNF
113.
BAK Lars Ytting
TDD
DNF
114.
EISEL Bernhard
TDD
DNF
115.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
TDD
DNF
116.
NIZZOLO Giacomo
TDD
DNF
117.
VERMOTE Julien
TDD
DNF
126.
VAN DER HOORN Taco
TJV
DNF
132.
TANFIELD Harry
TKA
DNF
135.
HOLLENSTEIN Reto
TKA
DNF
136.
WÜRTZ SCHMIDT Mads
TKA
DNF
137.
SMIT Willie
TKA
DNF
142.
BASSO Leonardo
INS
DNF
143.
GANNA Filippo
INS
DNF
145.
LAWLESS Christopher
INS
DNF
152.
PEDERSEN Casper Phillip
SUN
DNF
154.
CURVERS Roy
SUN
DNF
155.
STORK Florian
SUN
DNF
157.
KRAGH ANDERSEN Asbjørn
SUN
DNF
162.
DE KORT Koen
TFS
DNF
163.
FRAME Alex
TFS
DNF
165.
REIJNEN Kiel
TFS
DNF
172.
BYSTROM Sven Erik
UAD
DNF
173.
CONSONNI Simone
UAD
DNF
177.
TROIA Oliviero
UAD
DNF
183.
DEVOLDER Stijn
COC
DNF
184.
HANSEN Lasse Norman
COC
DNF
186.
JANSSENS Jimmy
COC
DNF
191.
BACKAERT Frederik
WGG
DNF
193.
DE GENDT Aimé
WGG
DNF
194.
DEVRIENDT Tom
WGG
DNF
196.
PASQUALON Andrea
WGG
DNF
197.
VANSPEYBROUCK Pieter
WGG
DNF
201.
CAPIOT Amaury
SVB
DNF
202.
MENTEN Milan
SVB
DNF
205.
VAN HECKE Preben
SVB
DNF
206.
VAN ROOY Kenneth
SVB
DNF
207.
WARLOP Jordi
SVB
DNF
211.
DEHAES Kenny
WVA
DNF
212.
JULES Justin
WVA
DNF
213.
TAMINIAUX Lionel
WVA
DNF
214.
WIRTGEN Tom
WVA
DNF
217.
SPENGLER Lukas
WVA
DNF
222.
FORTIN Filippo
COF
DNF
224.
SOUPE Geoffrey
COF
DNF
226.
VANBILSEN Kenneth
COF
DNF
227.
WAEYTENS Zico
COF
DNF
233.
BURGAUDEAU Mathieu
TDE
DNF
234.
LIGTHART Pim
TDE
DNF
236.
SELLIER Simon
TDE
DNF
242.
ASSELMAN Jesper
ROC
DNF
243.
LEYSEN Senne
ROC
DNF
244.
STEELS Stijn
ROC
DNF
245.
VAN GINNEKEN Sjoerd
ROC
DNF
247.
VAN SCHIP Jan Willem
ROC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken