Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Trofeo de Tramuntana: Soller - Deia
2019
(1.1)
(Trofeo Serra de Tramuntana)
Spain / 2 Februari
(140.1 Km)
Winner:
WELLENS Tim
2018
2020
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Tim Wellens
BEL
Tweets by @ChallengeMca
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2013
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2021
HERRADA LOPEZ Jesús
2020
SOLER GIMENEZ Marc
2019
WELLENS Tim
2018
SKUJINS Toms
2017
WELLENS Tim
2016
CANCELLARA Fabian
2015
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Sóller
-
Deià
2 Februari
/ 140.10 kilometer
Etappewinnaar
:
04:50:40
WELLENS Tim
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WELLENS Tim
LTS
04:50:40
2.
BUCHMANN Emanuel
BOH
04:50:54
3.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
04:51:42
4.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
EUK
04:51:59
5.
SPILAK Simon
TKA
04:52:13
6.
OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes
MOV
04:52:26
7.
MARTIN Guillaume
WGG
04:52:26
8.
WEENING Pieter
ROC
04:52:26
9.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
04:52:29
10.
CICCONE Giulio
TFS
04:52:29
11.
KONRAD Patrick
BOH
04:52:38
12.
MAJKA Rafal
BOH
04:52:38
13.
HERRADA LOPEZ José
COF
04:52:51
14.
PETILLI Simone
UAD
04:52:52
15.
ARU Fabio
UAD
04:52:52
16.
ZAKARIN Ilnur
TKA
04:52:52
17.
HANSEN Jesper
COF
04:52:59
18.
HERMANS Ben
ICA
04:52:59
19.
BRAMBILLA Gianluca
TFS
04:53:06
20.
SERRANO Gonzalo
CJR
04:53:25
92
Uitvallers
3.
MAS BONET Lluis
MOV
DNF
5.
PEDRERO LOPEZ Antonio
MOV
DNF
9.
ERVITI Imanol
MOV
DNF
10.
BENNATI Daniele
MOV
DNF
14.
MARTIN Daniel
UAD
DNF
15.
DURASEK Kristijan
UAD
DNF
18.
MIRZA AL-HAMMADI Yousif
UAD
DNF
24.
RIABUSHENKO Aliaksandr
UAD
DNF
25.
DE BUYST Jasper
LTS
DNF
26.
MONFORT Maxime
LTS
DNF
32.
NAESEN Lawrence
LTS
DNF
33.
VAN GOETHEM Brian
LTS
DNF
39.
BIERMANS Jenthe
TKA
DNF
42.
FABBRO Matteo
TKA
DNF
50.
TANFIELD Harry
TKA
DNF
60.
DRUCKER Jean Pierre
BOH
DNF
61.
KENNAUGH Peter
BOH
DNF
63.
SAGAN Juraj
BOH
DNF
89.
MATHIS Marco
COF
DNF
91.
ROSSETTO Stéphane
COF
DNF
96.
CARDIS Romain
TDE
DNF
97.
GRELLIER Fabien
TDE
DNF
99.
NAULEAU Bryan
TDE
OTL
105.
CAÑELLAS SÁNCHEZ Xavier
CJR
DNF
114.
MOLINA CANET Antonio
CJR
DNF
116.
MOREIRA Mauricio
CJR
DNF
120.
LEYSEN Senne
ROC
DNF
127.
TIMMERMANS Justin
ROC
DNF
132.
PLANCKAERT Emiel
SVB
DNF
134.
VAN GOMPEL Matthias
SVB
DNF
143.
BARGUIL Warren
PCB
DNF
146.
GUERNALEC Thibault
PCB
DNF
147.
JARRIER Benoit
PCB
DNF
148.
LE ROUX Romain
PCB
DNF
149.
MOINARD Amaël
PCB
DNF
150.
RUSSO Clement
PCB
DNF
151.
WAGNER Robert
PCB
DNF
162.
GONZALEZ Mario
EUS
DNF
166.
CATAFORD Alexander
ICA
DNF
168.
GEBREMEDHIN ANDEMESKEL Awet
ICA
OTL
170.
CIMOLAI Davide
ICA
DNF
172.
GOLDSTEIN Roy
ICA
DNF
175.
SAGIV Guy
ICA
DNF
179.
ANDERSON Ryan
RLY
DNF
184.
DE VOS Adam
RLY
DNF
186.
HUFFMAN Evan
RLY
DNF
194.
MEURISSE Xandro
WGG
DNF
197.
DE WINTER Ludwig
WGG
DNF
199.
DOUBEY Fabien
WGG
DNF
201.
KREDER Wesley
WGG
DNF
207.
MINNAARD Marco
WGG
DNF
210.
CASANOVAS David
IPC
DNF
211.
GUILLONNET Adrien
IPC
DNF
212.
HUDRY Florian
IPC
DNF
213.
SARAMOTINS Aleksejs
IPC
DNF
216.
PONCE ALVAREZ Samuel
IPC
DNF
217.
NAVARRO Gauthier
IPC
DNF
220.
ARANBURU ARRUTI Jokin
EUK
DNF
226.
SOTO GUIRAO Antonio Jesús
EUK
DNF
231.
HODAPP Johannes
SVL
DNF
232.
LEINAU Joann
SVL
DNF
233.
LEINAU Louis
SVL
DNF
235.
KNOLLE Jon
SVL
DNF
236.
INTRA Felix
SVL
DNF
237.
MÜNSTERMANN Per
SVL
DNF
240.
KONING Peter
BAI
DNF
242.
SCHÄFER Timo
BAI
DNF
243.
VAN ENGELEN Adne
BAI
DNF
244.
BICHLMANN Daniel
BAI
DNF
247.
WOLF Justin
BAI
DNF
250.
RICHARDSON Alexandar
DHB
DNF
251.
PATON Alex
DHB
DNF
254.
DE BOCK Stijn
DHB
DNF
255.
VAUGHAN Jacob
DHB
DNF
265.
PEARSON Daniel
DHB
DNF
268.
CELANO Danilo
AMO
DNF
269.
FICARA Pierpaolo
AMO
DNF
270.
FREULER Jan-André
AMO
DNF
273.
MONCASSIN Maxence
AMO
DNF
274.
NIKA Iltjan
AMO
DNF
279.
KEARNEY Aaron
EVO
DNF
280.
DOWNEY Mark
EVO
DNF
281.
LIZDE Seid
EVO
DNF
282.
MESTRE Dominic
EVO
DNF
285.
MCGEOUGH Cormac
EVO
DNF
286.
ZHUPA Eugert
EVO
DNF
288.
TORRES BARCELO Albert
NESP
DNF
289.
BENNASSAR Joan Martí
NESP
DNF
292.
RIERA CLAR Joan Albert
NESP
DNF
293.
AMORES PALACIOS Julio Alberto
NESP
DNF
296.
IRIBAR JAUREGI Unai
NESP
OTL
297.
PELEGRÍ FERRANDIS Óscar
NESP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken