Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Volta Limburg Classic
2017
(1.1)
(Hel van het Mergelland)
Netherlands / 1 April
Edition: 44 (198.6 Km)
Winner:
CANOLA Marco
2016
2018
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Marco Canola
ITA
Tweets by @voltaclassic
Edities
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
DE LIE Arnaud
2019
MÜLLER Patrick
2018
TRATNIK Jan
2017
CANOLA Marco
2016
GERTS Floris
2015
KÜNG Stefan
2014
HOFLAND Moreno
2013
SELIG Rüdiger
2012
BRUTT Pavel
2011
LIGTHART Pim
Eijsden
-
Eijsden
1 April
/ 198.60 kilometer
Etappewinnaar
:
04:45:26
CANOLA Marco
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CANOLA Marco
NIP
04:45:26
2.
MEURISSE Xandro
WGG
00:00:00
3.
VAN DER LIJKE Nick
RNL
00:00:04
4.
WARNIER Antoine
WVA
00:00:51
5.
MARTENS Paul
TLJ
00:00:59
6.
MEIJERS Jeroen
RNL
00:00:59
7.
PEYSKENS Dimitri
WVA
00:00:59
8.
BAUGNIES Jérôme
WGG
00:00:59
9.
VLIEGEN Loïc
BMC
00:00:59
10.
RUIJGH Rob
TIS
00:00:59
11.
FILOSI Iuri
NIP
00:00:59
12.
TRATNIK Jan
CCC
00:00:59
13.
ROTA Lorenzo
BAR
00:00:59
14.
HAGEN Krister
TCO
00:00:59
15.
DE LAAT Jasper
MET
00:00:59
16.
ROSSKOPF Joey
BMC
00:01:09
17.
GROENEWEGEN Dylan
TLJ
00:01:46
18.
JULES Justin
WVA
00:01:46
19.
GULDHAMMER POULSEN Rasmus
TVC
00:01:46
20.
SØRENSEN Chris Anker
RIW
00:01:48
96
Uitvallers
12.
BOUWMAN Koen
TLJ
DNF
13.
CAMPENAERTS Victor
TLJ
DNF
14.
VAN DEN BROECK Jurgen
TLJ
DNF
22.
KOCH Jonas
CCC
DNF
25.
KACZMAREK Jakub
CCC
DNF
31.
VAN MELSEN Kevin
WGG
DNF
33.
DEHAES Kenny
WGG
DNF
45.
GROSU Eduard Michael
NIP
DNF
46.
KOISHI Yuma
NIP
DNF
47.
MARINI Nicolas
NIP
DNF
51.
DE GENDT Aimé
SVB
DNF
52.
DECLERCQ Benjamin
SVB
DNF
55.
POLS Ruben
SVB
DNF
56.
NOPPE Christophe
SVB
DNF
57.
SALOMEIN Jarl
SVB
DNF
63.
ARIESEN Tim
RNL
DNF
68.
VAN EMPEL Etienne
RNL
DNF
72.
DERUETTE Thomas
WVA
DNF
82.
BARBIN Enrico
BAR
DNF
84.
MARONESE Marco
BAR
DNF
87.
SIMION Paolo
BAR
DNF
88.
TONELLI Alessandro
BAR
DNF
91.
BRUTT Pavel
GAZ
DNF
92.
BOEV Igor
GAZ
DNF
94.
TRUSOV Nikolai
GAZ
DNF
98.
TSATEVITCH Alexey
GAZ
DNF
102.
BUGTER Luuc
DCR
DNF
104.
MEIJERS Daan
DCR
DNF
105.
TULNER Rens
DCR
DNF
106.
VAN DEN DOOL Jens
DCR
DNF
107.
MULHERN Mitchell
DCR
DNF
108.
PASTOOR Gerco
DCR
DNF
113.
EG Niklas
TVC
DNF
116.
REIHS Michael
TVC
DNF
117.
RIIS Thomas Nybo
TVC
DNF
118.
PEDERSEN Mark Sehested
TVC
DNF
121.
BLIKRA Erlend
TCO
DNF
122.
BLIKRA Haavard
TCO
DNF
123.
GALTA Frederik Strand
TCO
DNF
126.
LINDAU Philip
TCO
DNF
128.
AUSTEVOLL Ole Andre
TCO
DNF
132.
TIMMERMANS Justin
BBD
DNF
133.
DOETS Marco
BBD
DNF
134.
KERS Koos Jeroen
BBD
DNF
135.
KOREVAAR Merijn
BBD
DNF
136.
OOSTRA Folkert
BBD
DNF
138.
SWEERING Harry
BBD
DNF
141.
VAN DE KERKHOVE Brent
CRV
DNF
142.
VAN DINGENEN Jordi
CRV
DNF
143.
DHAENE Brecht
CRV
DNF
144.
DRUYTS Gerry
CRV
DNF
145.
GEUENS Alexander
CRV
DNF
146.
LEEMANS Rob
CRV
DNF
148.
BOUVRY Dieter
CRV
DNF
151.
JAKOBSEN Fabio
SEG
DNF
152.
CULLAIGH Gabriel
SEG
DNF
153.
EVENSEN Henrik
SEG
DNF
155.
KOOISTRA Maarten
SEG
DNF
161.
BOUWMANS Dylan
MET
DNF
164.
GMELICH MEIJLING Jarno
MET
DNF
168.
ARIESEN Johim
MET
DNF
171.
BAKKER Stephan
MCT
DNF
172.
DETANT Yannick
MCT
DNF
173.
NOLTEN Bram
MCT
DNF
175.
MEIJER Gijs
MCT
DNF
176.
VAN DER VEEKENS Mel
MCT
DNF
177.
VAN LUIJK Sven
MCT
DNF
178.
TE BRAKE Remco
MCT
DNF
182.
COOLS Michael
TIS
DNF
183.
DE ROOZE Niels
TIS
DNF
184.
MANNAERTS Jelle
TIS
DNF
185.
ANECA Ciske
TIS
DNF
186.
BLOMME Lorenzo
TIS
DNF
187.
LEIGH Andrew
TIS
DNF
188.
VERWAEST Kevin
TIS
DNF
191.
NIELSEN Nicolai Brøchner
RIW
DNF
192.
CLAUSEN Patrick
RIW
DNF
194.
MORKOV Jesper
RIW
DNF
195.
MYGIND Rasmus
RIW
DNF
197.
VINTHER Troels Ronning
RIW
DNF
198.
WÜRTZ SCHMIDT Kasper
RIW
DNF
201.
BOSMAN Gert-Jan
DJP
DNF
202.
HOEKSTRA Johannes Gilles
DJP
DNF
203.
KERKHOF Tim
DJP
DNF
204.
OLDE MEIERINK Lars
DJP
DNF
205.
VAN DER KOOIJ Bas
DJP
DNF
206.
VAN BROEKHOVEN Rob
DJP
DNF
207.
VAN LOON Jordi
DJP
DNF
208.
VAN RHEE Joey
DJP
DNF
211.
BRAUN Julian
LKH
DNF
212.
HENN Luca
LKH
DNF
213.
BAUM Lukas
LKH
DNF
214.
KNAUP Tobias
LKH
DNF
215.
RETSCHKE Robert
LKH
DNF
216.
SCHORMAIR Fabian
LKH
DNF
218.
WESTMATTELMANN Daniel
LKH
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken