Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika
2017
(1.1)
(Prueba Villafranca de Ordizia - Clasica de Ordizia)
Spain / 25 Juli
Edition: 93 (165.7 Km)
Winner:
SHILOV Sergey
2016
2018
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Shilov Sergey
RUS
Tweets by @PVOK_
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1954
1953
1952
1955
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
YATES Simon
2021
SANCHEZ GIL Luis Leon
2020
CARR Simon
2019
VALLS FERRI Rafael
2018
POWER Robert
2017
SHILOV Sergey
2016
YATES Simon
2015
MADRAZO RUIZ Ángel
2014
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
2013
TEKLEHAYMANOT Daniel
Ordizia
-
Ordizia
25 Juli
/ 165.70 kilometer / Start: 10:00 / Finish: 14:00
Etappewinnaar
:
03:53:03
SHILOV Sergey
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SHILOV Sergey
LOK
03:53:03
2.
PRADES Benjamín
UKO
03:53:03
3.
STRAKHOV Dmitrii
LOK
03:53:03
4.
HERRADA LOPEZ José
MOV
03:53:03
5.
POWER Robert
ORS
03:53:03
6.
BOL Jetse
MZN
03:53:03
7.
LASTRA MARTINEZ Jonathan
CJR
03:53:03
8.
VDOVIN Alexander
LOK
03:53:03
9.
YATES Adam
ORS
03:53:03
10.
TORRES MUÍÑO Pablo
BUR
03:53:03
11.
MADRAZO RUIZ Ángel
DMP
03:53:03
12.
MERINO CORTAZAR Igor
BUR
03:53:03
13.
ITURRIA SEGUROLA Mikel
EUS
03:53:03
14.
ARANBURU DEBA Alex
CJR
03:53:06
15.
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
MOV
03:53:11
16.
PEDRERO LOPEZ Antonio
MOV
03:54:03
17.
PRADES REVERTE Eduard
CJR
03:54:19
18.
SCHULTZ Nicholas
CJR
03:54:19
19.
DI GREGORIO Rémy
DMP
03:54:19
20.
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
MZN
03:54:19
44
Uitvallers
44.
LOWNDES Jason
ICA
DNF
47.
SAGIV Guy
ICA
DNF
48.
SCHREURS Hamish
ICA
DNF
62.
CANAL Fabien
ADT
DNF
66.
GAUDIN Damien
ADT
DNF
68.
POULHIES Stéphane
ADT
DNF
71.
JIMENEZ Carlos
BUR
DNF
72.
CASTRILLO Raul
BUR
OTL
73.
JURADO RODRIGUEZ Marcos
BUR
OTL
82.
CALATAYUD FEO Miguel
DVP
DNF
83.
CASTELLO DOBON Francisco
DVP
DNF
84.
DOMENE SORIANO Antonio
DVP
DNF
86.
SANCHEZ CABALLERO Oscar
DVP
DNF
87.
VALERO AMAT Javi
DVP
DNF
101.
ALAJMI Abdulhadi
KWC
DNF
103.
BOYS Matt
KWC
DNF
104.
COSTA SORIA Axel
KWC
DNF
105.
MRAOUNI Salaheddine
KWC
DNF
107.
KEUSER Andreas
KWC
DNF
108.
TORRES Edwin
KWC
DNF
118.
VDOVIN Sergey
LOK
DNF
121.
CASENY CATALA Ruben
KCP
DNF
122.
CABANAS QUINTELA Oscar
KCP
DNF
123.
MENCIA Christian
KCP
DNF
124.
FERRER Jorge
KCP
DNF
125.
PINTADO MADRIGAL Julio Alfredo
KCP
DNF
126.
TIGRINE Mehdi
KCP
DNF
127.
FLAUTT Oliver
KCP
DNF
131.
GREENE Edward
NCT
DNF
132.
JOLIDON Cedric
NCT
DNF
133.
MAS NICOLAU Gaspar
NCT
DNF
134.
NOWICKI Kacper
NCT
DNF
135.
VAN AERT Bernard
NCT
DNF
136.
VARGAS Yeferson
NCT
DNF
137.
VERGARA CARO Jaime
NCT
DNF
138.
ZOBRIST Manuel
NCT
DNF
144.
HATANAKA Yusuke
UKO
DNF
145.
HIGUCHI Takaaki
UKO
DNF
147.
NAKAI Michimasa
UKO
DNF
148.
TOKUDA Suguru
UKO
OTL
155.
SÁNCHEZ REBOLLIDO Ángel
W52
OTL
156.
RODRIGUES João
W52
DNF
163.
AYUSO ERASTUS Bernardo
DCT
DNF
166.
RUBIO Jesús Alberto
DCT
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken