Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Volta Limburg Classic
2016
(1.1)
(Hel van het Mergelland)
Netherlands / 2 April
Edition: 43 (198.6 Km)
Winner:
GERTS Floris
2015
2017
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Floris Gerts
NED
Tweets by @voltaclassic
Edities
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
DE LIE Arnaud
2019
MÜLLER Patrick
2018
TRATNIK Jan
2017
CANOLA Marco
2016
GERTS Floris
2015
KÜNG Stefan
2014
HOFLAND Moreno
2013
SELIG Rüdiger
2012
BRUTT Pavel
2011
LIGTHART Pim
Eijsden
-
Eijsden
2 April
/ 198.60 kilometer
Etappewinnaar
:
04:56:29
GERTS Floris
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GERTS Floris
BMC
04:56:29
2.
COLBRELLI Sonny
BAR
00:00:00
3.
GILBERT Philippe
BMC
00:00:02
4.
ZABEL Rick
BMC
00:00:02
5.
FILOSI Iuri
NIP
00:00:02
6.
DUYN Huub
ROP
00:00:02
7.
HAGEN Krister
COH
00:00:02
8.
PARDINI Olivier
WBC
00:00:02
9.
VLIEGEN Loïc
BMC
00:00:06
10.
TEUNS Dylan
BMC
00:00:12
11.
VERMELTFOORT Coen
RIJ
00:00:13
12.
HOFLAND Moreno
TLJ
00:00:13
13.
DRUYTS Gerry
CRV
00:00:13
14.
REIHS Michael
SSG
00:00:13
15.
MEIJERS Jeroen
RDT
00:00:13
16.
VON HOFF Steele
ONE
00:00:13
17.
REINDERS Elmar
CJP
00:00:13
18.
FREIENSTEIN Raffael
TKG
00:00:13
19.
MEURISSE Xandro
CRV
00:00:13
20.
KREDER Michel
ROP
00:00:13
105
Uitvallers
4.
HERMANS Ben
BMC
DNF
6.
BOHLI Tom
BMC
DNF
14.
LAMMERTINK Steven
TLJ
DNF
18.
VERMEULEN Alexey
TLJ
DNF
22.
MIHAILOV Nikolai
CCC
DNF
26.
HONKISZ Adrian
CCC
DNF
27.
GROßSCHARTNER Felix
CCC
DNF
33.
HONIG Reinier
ROP
DNF
35.
LOOIJ André
ROP
DNF
36.
MARKUS Barry
ROP
DNF
37.
TOLHOEK Antwan
ROP
DNF
41.
BOEV Igor
GAZ
DNF
43.
NIKOLAEV Sergey
GAZ
DNF
45.
MANAKOV Victor
GAZ
DNF
46.
SHALUNOV Evgeny
GAZ
DNF
48.
STASH Mamyr
GAZ
DNF
51.
CIOLEK Gerald
SSG
DNF
52.
GULDHAMMER POULSEN Rasmus
SSG
DNF
53.
KIRSCH Alex
SSG
DNF
55.
MAGER Christian
SSG
DNF
57.
TENBROCK Jonas
SSG
DNF
58.
WEGMANN Fabian
SSG
DNF
62.
TONELLI Alessandro
BAR
DNF
66.
RUFFONI Nicola
BAR
DNF
68.
STERBINI Luca
BAR
DNF
74.
GROSU Eduard Michael
NIP
DNF
75.
ISHIBASHI Manabu
NIP
DNF
76.
KOISHI Yuma
NIP
DNF
77.
STACCHIOTTI Riccardo
NIP
DNF
81.
BOUDAT Thomas
DEN
DNF
83.
GUILLEMOIS Romain
DEN
DNF
91.
MCCORMICK Hayden
ONE
DNF
93.
HOUSE Kristian
ONE
DNF
94.
HUNT Joshua
ONE
DNF
95.
LANDER Sebastian
ONE
DNF
97.
OPIE Chris
ONE
DNF
101.
WALLAYS Jens
TSV
DNF
102.
FARAZIJN Maxime
TSV
DNF
104.
POLS Ruben
TSV
DNF
105.
VAN GESTEL Dries
TSV
DNF
106.
VAN MEIRHAEGHE Jef
TSV
DNF
112.
CORNELISSE Mitchell
RDT
DNF
113.
KOREVAAR Merijn
RDT
DNF
121.
BACKOFEN Moritz
TKG
DNF
122.
BENOIT Andre
TKG
DNF
123.
DOMBROWSKI Frederik
TKG
DNF
125.
KNAUP Tobias
TKG
DNF
126.
MEISEN Marcel
TKG
DNF
127.
RETSCHKE Robert
TKG
DNF
128.
WESTMATTELMANN Daniel
TKG
DNF
131.
DEKKER Sjors
BBD
DNF
132.
VAN DE VALL Lars
BBD
DNF
133.
KERS Koos Jeroen
BBD
DNF
134.
OTTEMA Rick
BBD
DNF
135.
SWEERING Harry
BBD
DNF
136.
TIMMERMANS Tristan
BBD
DNF
137.
VAN BREDA Rick
BBD
DNF
138.
VERMEER Tom
BBD
DNF
143.
EIJSSEN Yannick
CRV
DNF
146.
VAN DINGENEN Jordi
CRV
DNF
148.
GEUENS Alexander
CRV
DNF
155.
ZONNEVELD Thijs
PVC
DNF
156.
VAN BEUSICHEM Thijs
PVC
DNF
161.
BOS Maikel
CJP
DNF
162.
BOSMAN Gert-Jan
CJP
DNF
163.
BRUSSELMAN Twan
CJP
DNF
164.
JANSSEN Adriaan
CJP
DNF
165.
POUTSMA Stefan
CJP
DNF
167.
VAN RHEE Joey
CJP
DNF
168.
VERDICK Gijs
CJP
DNF
172.
HAMELINK Jasper
MET
DNF
173.
KOUWENHOVEN Sjoerd
MET
DNF
174.
KRUL Stef
MET
DNF
175.
GOEREE Niels
MET
DNF
176.
VAN BAKEL Robbie
MET
DNF
178.
HOLLANDERS Dries
MET
DNF
181.
CAMMAERTS Edwig
MMM
DNF
182.
DE VOS Gert-Jan
MMM
DNF
184.
GODERIS Jelle
MMM
DNF
185.
JANSSENS Dick
MMM
DNF
188.
WILLEMS Kenny
MMM
DNF
191.
EVERSDIJK Matthijs
RIJ
DNF
195.
BUGTER Luuc
RIJ
DNF
201.
MONTGOMERY David
SKT
DNF
202.
BOVENHUIS Jasper
SKT
DNF
203.
KENT-SPARK Oliver
SKT
DNF
205.
WASTYN Emiel
SKT
DNF
207.
WATSON Calvin
SKT
DNF
208.
WILSON Jack
SKT
DNF
211.
DELFOSSE Florent
WBC
DNF
214.
WERTZ Thomas
WBC
DNF
215.
PONS Gaetan
WBC
DNF
221.
AUSTEVOLL Ole Andre
COH
DNF
222.
BLIKRA Haavard
COH
DNF
225.
LANDA Oscar
COH
DNF
227.
REGE Even
COH
DNF
228.
BØRRESEN Magnus
COH
DNF
231.
BENGTSSON Filip
CCD
DNF
232.
CENTRONE Ivan
CCD
DNF
233.
DEWORTELAER Serge
CCD
DSQ
234.
KAUPAS Gediminas
CCD
DNF
235.
DA SILVA Tiago
CCD
DNF
236.
PETELIN Jan
CCD
DNF
237.
RAYMACKERS Cedric
CCD
DNF
238.
STIJNS Wayne
CCD
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken