Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Royal Bernard Drome Classic
2016
(1.1)
(La Drôme Classic)
France / 28 Februari
(200.0 Km)
Winner:
VAKOC Petr
2015
2017
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Petr Vakoc
CZE
Tweets by @boucles_classic
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2021
BAGIOLI Andrea
2020
CLARKE Simon
2019
VUILLERMOZ Alexis
2018
CALMEJANE Lilian
2017
DELFOSSE Sébastien
2016
VAKOC Petr
2015
DUMOULIN Samuel
2014
BARDET Romain
Livron
-
Livron
28 Februari
/ 200.00 kilometer / Start: 11:10
Etappewinnaar
:
05:08:57
VAKOC Petr
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAKOC Petr
EQS
05:08:57
2.
BAKELANTS Jan
ALM
00:00:00
3.
VICHOT Arthur
FDJ
00:00:06
4.
SIMON Julien
COF
00:00:06
5.
SERRY Pieter
EQS
00:00:06
6.
YATES Adam
OBE
00:00:06
7.
FEILLU Romain
AUB
00:00:06
8.
BARDET Romain
ALM
00:00:06
9.
MALDONADO Anthony
AUB
00:00:06
10.
CALMEJANE Lilian
DEN
00:00:06
11.
DELAPLACE Anthony
FVC
00:00:06
12.
GASPAROTTO Enrico
WGG
00:00:06
13.
TULIK Angelo
DEN
00:00:12
14.
BRAMBILLA Gianluca
EQS
00:00:13
15.
REYNES MIMO Vicente
IAM
00:00:13
16.
PRADES REVERTE Eduard
CJR
00:00:13
17.
EDET Nicolas
COF
00:00:13
18.
OOMEN Sam
TGA
00:00:13
19.
MINNAARD Marco
WGG
00:00:13
20.
YATES Simon
OBE
00:00:16
22
Uitvallers
1.
DUMOULIN Samuel
ALM
DNF
12.
DENNIS Rohan
BMC
DNF
15.
SENNI Manuel
BMC
DNF
17.
VLIEGEN Loïc
BMC
DNF
26.
PICHON Laurent
FDJ
DNF
35.
CHENG Ji
TGA
DNF
51.
ALAFACI Eugenio
TFS
DNF
62.
CLEMENT Stef
IAM
DNF
78.
CONTRERAS PINZON Rodrigo
EQS
DNF
81.
SEPULVEDA Eduardo
FVC
DNF
82.
BRUN Frédéric
FVC
DNF
105.
TURGIS Anthony
COF
DNF
108.
BAGOT Yohan
COF
DNF
111.
GALTA Frederik Strand
DMP
DNF
121.
RUBIO HERNANDEZ Diego
CJR
DNF
135.
TOLHOEK Antwan
ROP
DNF
141.
BILLE Gaetan
WGG
DNF
148.
SEYNAEVE Lander
WGG
DNF
161.
BARBAS Yoann
ADT
DNF
162.
PENVEN Clément
ADT
DNF
165.
LEBRETON Kevin
ADT
DNF
172.
DASSONVILLE Flavien
AUB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken