Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
Albisteak
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
Emakumeak Taldeak
Aktibo dauden txirrindulariak
CyclingFever Ranking
Transfers
Jokoak
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Femenino de San Luis 2016
2016
(2.1)
(Tour Femenino de San Luis)
Argentina / 10 Urtarrila - 15 Urtarrila
(520.4 Km)
Winner:
HALL Katie
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Katie Hall
USA
Tweets by @prensatfsl
Edizioak
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
HALL Katie
2015
FERNANDES SILVA Janildes
2014
POWERS Alison
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Naschel
-
Merlo
12 Urtarrila
/ 121.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:14:48
GARCIA Iraida
Laisterketako Liderra
:
08:46:45
GARCIA Iraida
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GARCIA Iraida
NCUB
03:14:48
2.
VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina
SLP
00:00:04
3.
JASINSKA Malgorzta
ALE
00:00:05
4.
STEPHENS Lauren
TIB
00:00:05
5.
VARGAS VILLAMIL Lorena Maria
00:00:14
6.
FERNANDES SILVA Janildes
NBRA
00:00:25
7.
MUNOZ GRANDON Paola Andrea
XSL
00:00:34
8.
LIONÇO Daniela
EFUN
00:00:34
9.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
ALE
00:00:34
10.
PORRAS OCHOA Ingrid Mayeli
NVEN
00:00:34
11.
AHUMADA RIQUELME Denisse Aracely
00:00:34
12.
RIABCHENKO Tetyana
NUKR
00:00:34
13.
FAHLIN Emilia
ALE
00:00:34
14.
GONZALEZ VALDINIESO Yumaris
NCUB
00:00:34
15.
SHARGA Olena
NUKR
00:00:34
16.
BRÄNDLI Nicole
SEF
00:00:34
17.
MARTINEZ BONAFE Cristina
NESP
00:00:34
18.
ESKAMENDI GIL Dorleta
LWW
00:00:34
19.
TAPIA Gleydimar
NVEN
00:00:34
20.
VYSOTSKA Yevgenia
NUKR
00:00:34
20
Erretiratzeak
4.
OLIVEIRA Flavia
NBRA
DNF
11.
PINTOS Valeria
XSL
DNF
15.
SANCHEZ PARMA Julia
XSL
DNF
25.
PEÑA CEVAS Karla Daniela
EBON
DNF
43.
MICKEY Abigail
UHC
DNF
46.
EWART Annie
UHC
DNF
56.
PUIN GAITAN Daisy Johana
EPCN
DNF
65.
LOZANO RAMIREZ Laura Camila
DNF
72.
BRIEN Alizée
TIB
DNF
75.
RYAN Kendall
TIB
DNF
76.
WALLE Brianna
TIB
DNF
92.
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
NESP
DNF
96.
SANCHIS CHAFER Anna
NESP
DNF
122.
POTOKINA Anna
SEF
DNF
142.
GINS Tara
LWW
DNF
146.
VAN HOEK Lotte
LWW
DNF
163.
LOURENCO DOS SANTOS Viviane
EFUN
DNF
185.
IVANIUK Maryna
NUKR
DNF
191.
MULLER Valeria Teresita
DNF
202.
CARABAJAL Noelia Alejandra
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Jokoak
ProTour Competition
Women Worldcup Competition
Spring Competition
Paris Nice
Tour Down Under
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Bloga irakurri
Esatistika