Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tre Valli Varesine
2015
(1.HC)
Italy / 30 September
Edition: 95 (198.5 Km)
Winner:
NIBALI Vincenzo
2014
2016
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Vincenzo Nibali
ITA
Tweets by @AlfredoBindaVa
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
POGACAR Tadej
2021
DE MARCHI Alessandro
2019
ROGLIC Primoz
2018
SKUJINS Toms
2017
GENIEZ Alexandre
2016
COLBRELLI Sonny
2015
NIBALI Vincenzo
2014
ALBASINI Michael
2013
DURASEK Kristijan
2012
VEILLEUX David
Busto Arsizio
-
Varese
30 September
/ 198.50 kilometer
Etappewinnaar
:
04:44:09
NIBALI Vincenzo
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
NIBALI Vincenzo
AST
04:44:09
2.
FIRSANOV Serguei
RVL
00:00:08
3.
NIZZOLO Giacomo
TFR
00:00:08
4.
PONZI Simone
STH
00:00:08
5.
FELLINE Fabio
TFR
00:00:08
6.
SBARAGLI Kristian
MTN
00:00:08
7.
ELISSONDE Kenny
FDJ
00:00:08
8.
CUNEGO Damiano
NIP
00:00:08
9.
PARRINELLO Antonio Casimir
AZT
00:00:08
10.
GAVAZZI Francesco
STH
00:00:08
11.
REBELLIN Davide
CCC
00:00:08
12.
PINOT Thibaut
FDJ
00:00:08
13.
POLANC Jan
LAM
00:00:08
14.
PETILLI Simone
UNI
00:00:08
15.
CANOLA Marco
UHC
00:00:12
16.
ARREDONDO MORENO Julian
TFR
00:00:22
17.
FRAPPORTI Marco
AND
00:00:34
18.
ROUX Anthony
FDJ
00:00:35
19.
PELLIZOTTI Franco
AND
00:00:35
20.
TALIANI Alessio
AND
00:00:35
84
Uitvallers
3.
VANOTTI Alessandro
AST
DNF
4.
AGNOLI Valerio
AST
DNF
7.
SCARPONI Michele
AST
DNF
16.
MORABITO Steve
FDJ
DNF
17.
ROY Jérémy
FDJ
DNF
23.
ALAFACI Eugenio
TFR
DNF
25.
BASSO Leonardo
TFR
DNF
26.
BUSCHE Matthew
TFR
DNF
28.
POPOVYCH Yaroslav
TFR
DNF
32.
CATTANEO Mattia
LAM
DNF
34.
FENG Chun Kai
LAM
DNF
41.
BUCHMANN Emanuel
BOA
DNF
43.
KONRAD Patrick
BOA
DNF
44.
PIMENTA COSTA MENDES José Joao
BOA
DNF
45.
MÜHLBERGER Gregor
BOA
DNF
46.
NERZ Dominik
BOA
DNF
47.
PÖSTLBERGER Lukas
BOA
DNF
54.
EUSER Lucas
UHC
DNF
55.
PUTT Tanner
UHC
DNF
56.
RATTO Daniele
UHC
DNF
57.
REIJNEN Kiel
UHC
DNF
58.
ZURLO Federico
UHC
DNF
62.
HIRT Jan
CCC
DNF
65.
DELLE STELLE Christian
CCC
DNF
68.
SZMYD Sylvester
CCC
DNF
73.
DALL'ANTONIA Tiziano
AND
DNF
74.
NARDIN Alberto
AND
DNF
78.
VIOLA Michele
AND
DNF
81.
RUFFONI Nicola
BAR
DNF
82.
BARBIN Enrico
BAR
DNF
83.
STERBINI Simone
BAR
DNF
86.
PIRAZZI Stefano
BAR
DNF
88.
ZARDINI Edoardo
BAR
DNF
91.
VENTER Jacobus
MTN
DNF
92.
JIM Songezo
MTN
DNF
97.
TEKLEHAYMANOT Daniel
MTN
DNF
101.
ARSLANOV Ildar
RVL
DNF
102.
BOEV Igor
RVL
DNF
104.
MAIKIN Roman
RVL
DNF
105.
NIKOLAEV Sergey
RVL
DNF
107.
SAVITSKY Ivan
RVL
DNF
108.
NYCH Artem
RVL
DNF
112.
CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo
COL
DNF
113.
DUQUE Leonardo
COL
DNF
115.
RAMIREZ BOTERO Carlos Mario
COL
DNF
116.
RAMIREZ CHACON Brayan Stiven
COL
DNF
118.
VALENCIA Juan Pablo
COL
DNF
122.
BELLETTI Manuel
STH
DNF
123.
BUSATO Matteo
STH
DNF
125.
CONTI Samuele
STH
DNF
126.
WACKERMANN Luca
STH
DNF
128.
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
STH
DNF
132.
BERLATO Giacomo
NIP
DNF
134.
YAMAMOTO Genki
NIP
DNF
135.
DE NEGRI Pier Paolo
NIP
DNF
136.
GROSU Eduard Michael
NIP
DNF
137.
FILOSI Iuri
NIP
DNF
142.
TODARO Manuel
IDE
DNF
143.
MARIANI Alessandro
IDE
DNF
144.
TORTA Mirko
IDE
DNF
145.
PETTITI Alessandro
IDE
DNF
146.
SPREAFICO Matteo
IDE
DNF
148.
PERETTO Giacomo
IDE
DNF
152.
FRAPPORTI Mattia
UNI
DNF
153.
BALLERINI Davide
UNI
DNF
154.
PEDRETTI Giovanni
UNI
DNF
156.
ROTA Lorenzo
UNI
DNF
158.
PLEBANI Davide
UNI
DNF
162.
GAFFURINI Nicola
VHS
DNF
164.
GIAMPAOLO Moreno
VHS
DNF
165.
MUFFOLINI Luca
VHS
DNF
168.
OCCHIALINI Matteo
VHS
DNF
171.
FORTIN Filippo
GMC
DNF
173.
HERNANDEZ JARAMILLO Jose Tito
GMC
DNF
174.
D'URBANO Marco
GMC
DNF
175.
CAVASIN Daniele
GMC
DNF
176.
ROTONDI Matteo
GMC
DNF
177.
RUSCETTA Andrea
GMC
DNF
181.
BOCCHIOLA Giorgio
AZT
DNF
182.
BROGI Adriano
AZT
DNF
183.
CAPOCCHI Thomas
AZT
DNF
185.
LEONE Davide
AZT
DNF
186.
GIORNI Silvio
AZT
DNF
187.
NIKA Iltjan
AZT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken