Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
Albisteak
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
Emakumeak Taldeak
Aktibo dauden txirrindulariak
CyclingFever Ranking
Transfers
Jokoak
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Philadelphia Cycling Classic
2014
(1.1)
United States / 1 Ekaina
(193.1 Km)
Winner:
REIJNEN Kiel
2013
2015
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Kiel Reijnen
USA
Tweets by @thephillyrace
Edizioak
2016
2015
2014
2013
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
PRADES REVERTE Eduard
2015
BARBERO CUESTA Carlos
2014
REIJNEN Kiel
2013
REIJNEN Kiel
Philadelphia
-
Philadelphia
1 Ekaina
/ 193.12 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:28:35
REIJNEN Kiel
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
REIJNEN Kiel
UHC
04:28:35
2.
KOCJAN Jure
SSC
00:00:00
3.
SMITH Dion
HSD
00:00:00
4.
BENEDETTI Luca
00:00:00
5.
JARAMILLO DIEZ Daniel Alexander
JSH
00:00:00
6.
SKUJINS Toms
HSD
00:00:00
7.
MEJIAS LEAL Javier
TNN
00:00:00
8.
ROTH Ryan
00:00:00
9.
RATHE Jacob
JBC
00:00:00
10.
ROUTLEY Will
OPM
00:00:00
11.
MCEVOY Jonathan
TNE
00:00:00
12.
PADOUR Frantisek
TNE
00:00:00
13.
ANTHONY Jesse
OPM
00:00:17
14.
OLHEISER Mike
IPC
00:00:17
15.
TVETCOV Serghei
JBC
00:00:17
16.
FARABAUGH Adam
GQC
00:00:17
17.
SULZBERGER Bernard
DPC
00:00:17
18.
ANDERSON Ryan
OPM
00:00:17
19.
PINIZZOTTO Leonardo
AMO
00:00:17
20.
DAL-CIN Matteo
00:00:17
64
Erretiratzeak
3.
CLARKE Jonathan
UHC
DNF
4.
DE MAAR Marc
UHC
DNF
5.
EUSER Lucas
UHC
DNF
16.
YOUNG Eric
OPM
DNF
36.
THWAITES Scott
TNE
DNF
42.
PERON Andrea
TNN
DNF
45.
DEMESMAEKER Kevin
TNN
DNF
48.
PLANET Charles
TNN
DNF
51.
CANTWELL Jonathan
DPC
DNF
54.
PALMER Thomas
DPC
DNF
55.
PHELAN Adam
DPC
DNF
56.
RUDOLPH Malcolm
DPC
DNF
61.
MAIA Renan
AIR
DNF
66.
LYONS Matt
AIR
DNF
67.
GOTTLIEB Kevin
AIR
DNF
68.
HAAS Dean
AIR
DNF
71.
WOODS Michael
AMO
DNF
73.
MARTINS SANDOVAL Uri
AMO
DNF
75.
PICCOLI James
AMO
DNF
76.
CATAFORD Alexander
AMO
DNF
77.
LOADER Logan
AMO
DNF
82.
AITCHESON Ryan
ACT
DNF
83.
BROWN Cortlan
ACT
DNF
84.
BAKER Andy
ACT
DNF
85.
GREEN Matt
ACT
DNF
86.
KORUS Max
ACT
DNF
87.
MURFET Clay
ACT
DNF
88.
RYTLEWSKI Jake
ACT
DNF
101.
SCHUMACHER Stefan
CWO
DNF
102.
FORKE Sebastian
CWO
DNF
103.
TANNER Jake
CWO
DNF
104.
SORENSEN Jimmi
CWO
DNF
105.
ROSSI Enrico
CWO
DNF
106.
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
CWO
DNF
113.
WITMITZ Sam
BFL
DNF
114.
PRETE Joshua Lucas Galloway
BFL
DNF
115.
KERRISON Jesse
BFL
DNF
116.
WOHLER Alex
BFL
DNF
118.
ROE Timothy
BFL
DNF
122.
ROMERO AMARAN Luis
JSH
DNF
132.
DUNN Devan
JBC
DNF
133.
CARLSEN Kirk
JBC
DNF
137.
BURNETT Ian
JBC
DNF
141.
DIAZ CORRALES Andrès Miguel
IPC
DNF
143.
ORTEGA Efren
IPC
DNF
144.
GARIBAY CONTRERAS Orlando Trinidad
IPC
DNF
145.
FONT ORONOZ Agustin
IPC
DNF
147.
HERNANDEZ Sergio
IPC
DNF
148.
SNIPE GROVE Samuel Hunter
IPC
DNF
151.
OCKERBY Luke
GQC
DNF
155.
GAUTHIER Simon-Pierre
GQC
DNF
156.
LAMBERT-LEMAY Simon
GQC
DNF
162.
LACHANCE Jean Michel
SPC
DNF
163.
ST JOHN Derrick
SPC
DNF
164.
GOODFELLOW William
SPC
DNF
165.
RALPH Robert
SPC
DNF
166.
CHARTRAND Benjamin
SPC
DNF
167.
DELANEY Olivier
SPC
DNF
173.
MYERSON Adam
SSC
DNF
177.
KYER Julian
SSC
DNF
178.
DAHL Kristofer
SSC
DNF
182.
PARRETT Christian
5HR
DNF
183.
WILLIAMS David
5HR
DNF
184.
SWEETING Robert
5HR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Jokoak
ProTour Competition
Women Worldcup Competition
Spring Competition
Paris Nice
Tour Down Under
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Bloga irakurri
Esatistika