Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
La Poly Normande
2010
(1.1)
(La Poly Normande)
France / 1 Augustus
Edition: 31 (157.0 Km)
Winner:
CAPPELLE Andy
2009
2011
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Andy Cappelle
BEL
Tweets by @Polynormande
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
BONNAMOUR Franck
2021
MADOUAS Valentin
2019
COSNEFROY Benoit
2018
PERICHON Pierre-Luc
2017
GOUGEARD Alexis
2016
PLANCKAERT Baptiste
2015
NAESEN Oliver
2014
GHYSELINCK Jan
2013
GONCALVES Jose
2012
HUREL Tony
Avranches
-
Saint Martin de Landelles
1 Augustus
/ 157.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:40:49
CAPPELLE Andy
Omschrijving
Uitslag
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CAPPELLE Andy
WIL
03:40:49
2.
GALLAND Jérémie
SAU
00:00:03
3.
HARDY Romain
BSC
00:00:03
4.
MONDORY Lloyd
ALM
00:00:03
5.
MINARD Sébastien
COF
00:00:09
6.
VAUGRENARD Benoît
FDJ
00:00:09
7.
DURET Sébastien
BSC
00:00:29
8.
BÉRARD Julien
ALM
00:01:58
9.
AUGE Stéphane
COF
00:01:58
10.
HABEAUX Gregory
WIL
00:02:00
11.
DELAPLACE Anthony
SAU
00:02:03
12.
CASPER Jimmy
SAU
00:02:06
13.
DELPECH Jean-Luc
BSC
00:02:06
14.
SCHEIRLINCKX Bert
LAN
00:02:06
15.
CASAR Sandy
FDJ
00:02:06
16.
LEMARCHAND Romain
AUB
00:02:17
17.
BOULO Matthieu
RLM
00:02:23
18.
PICHON Laurent
BSC
00:05:05
19.
HUREL Tony
BTL
00:05:05
20.
GODDAERT Kristof
ALM
00:05:05
19
Uitvallers
37.
ROUSSEAU Nicolas
ALM
DNF
42.
DELFOSSE Sébastien
LAN
DNF
43.
GOURGUE Benjamin
LAN
DNF
63.
HADDOU Nadir
AUB
DNF
73.
DAENINCK Benoit
RLM
DNF
75.
LEMAIR Alexandre
RLM
DNF
77.
PINEAU Cedric
RLM
DNF
78.
TRONET Steven
RLM
DNF
91.
ABAKOUMOV Igor
ISE
DNF
92.
FLAHAUT Denis
ISE
DNF
94.
PAKHTUSOV Anatoliy
ISE
DNF
97.
AGARKOV Yuriy
ISE
DNF
98.
VASILYEV Maksym
ISE
DNF
108.
CAPPELLE Dieter
WIL
DNF
112.
HARBONNIER Sebastien
CCD
DNF
115.
EBERLE Dominik
CCD
DNF
116.
HEYMANS Cyrille
CCD
DNF
123.
FUKUHARA Masaru
BGT
DNF
136.
GAY Stéphane
UFRA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken