Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
Albisteak
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
Emakumeak Taldeak
Aktibo dauden txirrindulariak
CyclingFever Ranking
Transfers
Jokoak
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Le Tour de Bretagne Cycliste - Trophée des Granitiers
2010
(2.2)
(Le Tour de Bretagne Cycliste - Trophée des Granitiers)
France / 25 Apirila - 1 Maiatza
Edition: 44 (1006.0 Km)
Winner:
BOUYER Franck
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Franck Bouyer
FRA
Tweets by @tourbretagne
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
MANZIN Lorrenzo
2018
SCHMIDT Fabien
2017
DASSONVILLE Flavien
2016
COSTA Adrien
2015
DELFOSSE Sébastien
2014
LINDEMAN Bertjan
2013
ZOIDL Riccardo
2012
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2011
KUSZTOR Peter
2010
BOUYER Franck
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 6 >
Huelgoat
-
Iffendic
30 Apirila
/ 190.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:16:28
PINEAU Cedric
Laisterketako Liderra
:
20:04:22
BOUYER Franck
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PINEAU Cedric
RLM
04:16:28
2.
HARDY Romain
BSC
00:00:15
3.
CALLEEUW Joeri
JVB
00:00:15
4.
DEMARE Arnaud
00:00:15
5.
MARIE Yannick
00:00:15
6.
BOUYER Franck
BTL
00:00:15
7.
DAVID Nicolas
00:00:15
8.
KUSZTOR Peter
ARH
00:00:15
9.
DION Renaud
RLM
00:00:15
10.
VEILLEUX David
KBS
00:00:15
11.
BIBBY Ian
NGBR
00:00:15
12.
SYS Klaas
00:00:15
13.
LE GAC Laurent
00:00:15
14.
LE BOULCH Dimitri
AUB
00:00:15
15.
GUSTAVSSON Niklas
SPK
00:00:39
16.
DEGENKOLB John
TET
00:02:21
17.
BOL Jetse
RB3
00:02:21
18.
SALOMEIN Jarl
00:02:21
19.
BENNETT Sam
00:02:21
20.
VERRAES Benjamin
JVB
00:02:21
16
Erretiratzeak
3.
JEANNES Matthieu
DNF
43.
DIJKXHOORN Rikke
VVE
DNF
75.
VANDOUSSELAERE Sven
JVB
DNF
101.
HORTON Tobyn
SPK
DNF
102.
WETTERHALL Alexander
SPK
DNF
123.
KUZNETSOV Vyacheslav
TIK
DNF
135.
WILLAM Mike
TET
DNF
143.
CLANCY Edward
NGBR
DNF
152.
NOOYTENS Sven
DNF
172.
FAUCON Guillaume
AUB
DNF
183.
COULON Alexis
DNF
185.
LEFIEF Alexandre
DNF
186.
CANTOURNET Benjamin
DNF
191.
BODIOT Alexis
DNF
203.
DESSIBOURG Guillaume
ARH
DNF
212.
CHOPIN David
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Jokoak
ProTour Competition
Women Worldcup Competition
Spring Competition
Paris Nice
Tour Down Under
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Bloga irakurri
Esatistika