Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Settimana Ciclistica Lombarda by Berganasca
2009
(2.1)
(Settimana Ciclistica Lombarda)
Italy / 31 Maart - 5 April
Edition: 39 (816.6 Km)
Winner:
PIETROPOLLI Daniele
2008
2010
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(6)
Bezoek de officiële website
Facebook
Klassementwinnaars
Daniele Pietropolli
ITA
Luca Paolini
ITA
Soler Mauricio
COL
Ben Hermans
BEL
Edities
2013
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Laatste Winnaars
Palmares >>
2013
SINKEWITZ Patrik
2011
PINOT Thibaut
2010
SCARPONI Michele
2009
PIETROPOLLI Daniele
2008
DI LUCA Danilo
2007
EFIMKIN Alexander
2006
GESINK Robert
2005
RICCO Riccardo
2004
SCARPONI Michele
2003
PEREZ CUAPIO Julio Alberto
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etappe 6 >
Montello
-
Bergamo
5 April
/ 131.30 kilometer
Etappewinnaar
:
02:58:12
PAOLINI Luca
Klassementleider
:
18:52:11
PIETROPOLLI Daniele
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PAOLINI Luca
ASA
02:58:12
2.
VISCONTI Giovanni
ISD
00:00:00
3.
RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel
CZP
00:00:00
4.
NOVEMBRINI Americo
HAD
00:00:00
5.
DIETZIKER Andreas
VBG
00:00:24
6.
COLLI Daniele
ASY
00:00:24
7.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
ASY
00:00:24
8.
FAILLI Francesco
ASA
00:00:24
9.
CLARKE Simon
AMI
00:00:24
10.
CARRARA Matteo
VAC
00:00:24
11.
PALUMBO Giuseppe
ASA
00:00:24
12.
MILAN JIMENEZ Diego
ASA
00:00:24
13.
MUTO Pasquale
MIE
00:00:24
14.
GENTILI Massimiliano
FLM
00:00:24
15.
ANZA Santo
AMI
00:00:24
16.
PIETROPOLLI Daniele
LPR
00:00:24
17.
KRUIJSWIJK Steven
RB3
00:00:24
18.
CESAR VELOSO Gustavo
XGZ
00:00:24
19.
SEROV Alexander
KAT
00:00:24
20.
MUNOZ GIRALDO Julian David
HAD
00:00:24
33
Uitvallers
1.
DI LUCA Danilo
LPR
DNS
34.
BELLOTTI Francesco
BAR
DNS
35.
CARDENAS RAVALO Félix Rafael
BAR
DNF
36.
CHEULA Giampaolo
BAR
DNF
48.
NOSOTTI Diego
FLM
DNF
53.
NARDECCHIA Umberto
CSF
DNF
65.
SCARSELLI Leonardo
ISD
DNF
70.
BELKOV Maxim
ISD
DNF
81.
SIMONI Gilberto
SDA
DNF
83.
GAVAZZI Mattia
SDA
DNF
84.
GINANNI Francesco
SDA
DNF
98.
LAGUTIN Sergey
VAC
DNS
101.
MORTENSEN Martin
VAC
DNS
103.
EGGER Alexander
VBG
DNF
116.
RABUNAL RIOS Gonzalo
XGZ
DNF
121.
BRANDT Matthew
AMO
DNF
124.
METLUSHENKO Yuri
AMO
DNF
125.
GASPARRE Graziano
AMO
DNF
127.
GENOVESI Diego
ASY
DNF
135.
CALLEGARIN Daniele
CZP
DNF
139.
LORIA Eugenio
CZP
DNF
143.
AGOSTA Domenico
KCT
DNF
144.
COMMESSO Salvatore
KCT
DNS
148.
MARTIKAINEN Tommi
KCT
DNF
149.
MELEHS Olegs
KCT
DNS
150.
SERRI Eddy
KCT
DNF
158.
SZCZAWINSKI Krzysztof
MIE
DNF
182.
RAZUMOV Maksim
MOW
DNF
184.
EIKESET Otto
SPV
DNS
191.
AMERIGHI Fabrizio
UTE
DNF
194.
CORSINI Marco
UTE
DNF
195.
DONADELLO Emiliano
UTE
DNF
198.
RIZZI Bruno
UTE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken