Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Le Samyn
2009
(1.1)
Belgium / 4 Maart
Edition: 40 (191.0 Km)
Winner:
WEYLANDT Wouter
2008
2010
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Wouter Weylandt
BEL
Tweets by @GPSamyn
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
TRENTIN Matteo
2021
MERLIER Tim
2020
HOFSTETTER Hugo
2019
SENECHAL Florian
2018
TERPSTRA Niki
2017
VAN KEIRSBULCK Guillaume
2016
TERPSTRA Niki
2015
BOECKMANS Kris
2014
VANTOMME Maxime
2013
TSATEVITCH Alexey
Frameries
-
Dour
4 Maart
/ 191.00 kilometer
Etappewinnaar
:
04:43:28
WEYLANDT Wouter
Omschrijving
Uitslag
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WEYLANDT Wouter
QST
04:43:28
2.
CUSIN Rémi
AGR
00:00:00
3.
LEUKEMANS Björn
VAC
00:00:06
4.
EICHLER Markus
MRM
00:00:34
5.
SENTJENS Roy
SIL
00:00:43
6.
GALLAND Jérémie
BCS
00:00:43
7.
BAKELANTS Jan
TSV
00:00:43
8.
VACHON Florian
RLM
00:00:43
9.
OMLOOP Geert
PCO
00:02:06
10.
CASPER Jimmy
BCS
00:04:58
11.
NEIRYNCK Kevin
LAN
00:06:38
12.
WESTRA Lieuwe
VAC
00:06:38
13.
GILBERT Philippe
SIL
00:06:38
14.
HOVELYNCK Kurt
QST
00:06:38
15.
JALABERT Nicolas
AGR
00:06:38
16.
FÖRSTER Robert
MRM
00:06:38
17.
VAN DIJK Stefan
WIL
00:06:38
18.
RENDERS Sven
TSV
00:06:38
19.
BERGES Emilien Benoit
AGR
00:06:38
20.
VAN IMPE Kevin
QST
00:06:38
130
Uitvallers
5.
ELIJZEN Michiel
SIL
DNF
6.
JACOBS Pieter
SIL
DNF
7.
SCHEIRLINCKX Staf
SIL
DNF
11.
DEVENYNS Dries
QST
DNF
12.
DE WEERT Kevin
QST
DNF
13.
ENGELS Addy
QST
DNF
15.
HULSMANS Kevin
QST
DNF
16.
SEELDRAEYERS Kevin
QST
DNF
22.
DUVAL Aurelien
FDJ
DNF
23.
HUTAROVICH Yauheni
FDJ
DNF
25.
MEERSMAN Gianni
FDJ
DNF
26.
MOUREY Francis
FDJ
DNF
27.
SULZBERGER Wesley
FDJ
DNF
31.
BONNAFOND Guillaume
ALM
DNF
32.
DION Renaud
ALM
DNF
33.
KADRI Blel
ALM
DNF
34.
MONDORY Lloyd
ALM
DNF
35.
PINEAU Cedric
ALM
DNF
37.
KRIVTSOV Yuriy
ALM
DNF
38.
SMUKULIS Gatis
ALM
DNF
41.
BELGY Julien
BBO
DNF
42.
BERNAUDEAU Giovanni
BBO
DNF
43.
BOUYER Franck
BBO
DNF
44.
CHAINEL Steve
BBO
DNF
45.
CLAUDE Mathieu
BBO
DNF
46.
GAUDIN Damien
BBO
DNF
48.
LE FLOCH Guillaume
BBO
DNF
52.
MIKHAILOV Guennadi
KAT
DNF
53.
MARKOV Alexei
KAT
DNF
54.
DEHAES Kenny
KAT
DNF
56.
SEROV Alexander
KAT
DNF
57.
TRUSOV Nikolai
KAT
DNF
58.
VANTOMME Maxime
KAT
DNF
63.
KNAVEN Servais
MRM
DNF
66.
SCHOLZ Ronny
MRM
DNF
67.
STROETINGA Wim
MRM
DNF
68.
VOSS Paul
MRM
DNF
71.
BOOKWALTER Brent
BMC
DNF
72.
CRUZ Antonio
BMC
DNF
73.
FREI Thomas
BMC
DNF
74.
KOHLER Martin
BMC
DNF
75.
MCKISSICK Ian
BMC
DNF
76.
MOOS Alexandre
BMC
DNF
77.
STALDER Florian
BMC
DNF
81.
ISTA Kevyn
AGR
DNF
84.
CAETHOVEN Steven
AGR
DNF
85.
GONZALO RAMIREZ Eduardo
AGR
DNF
87.
LELAY David
AGR
DNF
88.
RAVARD Anthony
AGR
DNF
92.
HERMANS Ben
TSV
DNF
93.
CRIEL Tom
TSV
DNF
95.
NEYENS Maarten
TSV
DNF
97.
NEIRYNCK Stijn
TSV
DNF
98.
VANDEWALLE Kristof
TSV
DNF
101.
AMORISON Frédéric
LAN
DNF
103.
FLAHAUT Denis
LAN
DNF
104.
DELFOSSE Sébastien
LAN
DNF
105.
BARBE Koen
LAN
DNF
106.
BERTRAND Jonathan
LAN
DNF
108.
VERHEYEN Geert
LAN
DNF
111.
TRAKSEL Bobbie
VAC
DNF
112.
HONIG Reinier
VAC
DNF
117.
LÖWIK Gerben
VAC
DNF
118.
HOOGERLAND Johnny
VAC
DNF
123.
BILLE Gaetan
WIL
DNF
124.
BAÏOLET Nicolas
WIL
DNF
125.
ZINGLE Romain
WIL
DNF
126.
PRATTE Philippe
WIL
DNF
127.
PAQUET Julien
WIL
DNF
128.
VAN GENECHTEN Jonas
WIL
DNF
131.
COLLET Stephen
PCW
DNF
132.
CAMMAERTS Edwig
PCW
DNF
133.
FONDARD Romain
PCW
DNF
134.
HOPHRA Gerard
PCW
DNF
135.
HONOREZ Jeremy
PCW
DNF
136.
TIMMERMANS Damien
PCW
DNF
137.
ROOSSENS François
PCW
DNF
138.
ROUET Rudy
PCW
DNF
141.
CAPPELLE Dieter
PCO
DNF
142.
COOMANS Bjorn
PCO
DNF
143.
ZEN Jean
PCO
DNF
145.
HOORNAERT Stijn
PCO
DNF
147.
VAN BECELAERE Tom
PCO
DNF
148.
VAN DER SCHUEREN Kenny
PCO
DNF
151.
DELROT Bastien
RLM
DNF
152.
LARPE Mickael
RLM
DNF
153.
LEMAIR Alexandre
RLM
DNF
154.
MOUCHERAUD Paul
RLM
DNF
156.
CAZAUX Pierre
RLM
DNF
157.
TRONET Steven
RLM
DNF
162.
COUTOULY Cedric
BCS
DNF
163.
ENGOULVENT Jimmy
BCS
DNF
165.
MATHÉOU Romain
BCS
DNF
166.
MORIZOT Florian
BCS
DNF
167.
JEANDESBOZ Fabrice
BCS
DNF
168.
SINNER Benoit
BCS
DNF
171.
BROUZES Niels
AUB
DNF
172.
BACQUET Fabien
AUB
DNF
173.
CHEDHOMME Morgan
AUB
DNF
175.
HADDOU Nadir
AUB
DNF
176.
LE BOULCH Dimitri
AUB
DNF
182.
HAGENAARS Luc
KST
DNF
183.
SCHEUNEMAN Niels
KST
DNF
184.
SOEPENBERG Ger
KST
DNF
185.
LINDEMAN Bertjan
KST
DNF
186.
LENFERINK Jasper
KST
DNF
187.
SNEEBOER Paul
KST
DNF
188.
BEIMA Marcel
KST
DNF
191.
BLANK Hannes
CCD
DNF
192.
NILSSON Hakan
CCD
DNF
193.
DRESSLER Frank
CCD
DNF
194.
HEYMANS Cyrille
CCD
DNF
195.
JOACHIM Benoît
CCD
DNF
196.
JOHANSSON Fredrik
CCD
DNF
197.
HARBONNIER Sebastien
CCD
DNF
201.
BLANCHY Michael
REV
DNF
202.
DE DECKER Bjorn
REV
DNF
203.
KAUPAS Vytautas
REV
DNF
204.
MEEUSEN Tim
REV
DNF
205.
SOISSONS Jefferson
REV
DNF
206.
STRISKA Mindaugas
REV
DNF
207.
VAN BRAECKEL Kenny
REV
DNF
208.
COUPE Geoffrey
REV
DNF
211.
VANDENBROUCKE Frank
CDU
DNF
212.
ROESEMS Bert
CDU
DNF
213.
D'AMELIO Christopher James
CDU
DNF
215.
GREEN Matt
CDU
DNF
216.
HUTCHINGS Logan Dennis
CDU
DNF
217.
MITCHELL Nick
CDU
DNF
218.
WOLFENBARGER Wade
CDU
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken