Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
Albisteak
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
Emakumeak Taldeak
Aktibo dauden txirrindulariak
CyclingFever Ranking
Transfers
Jokoak
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
4 Jours de Dunkerque
2004
(2.1)
France / 5 Maiatza - 9 Maiatza
Edition: 50 (863.5 Km)
Winner:
CHAVANEL Sylvain
2003
2005
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Sylvain Chavanel
FRA
Danilo Hondo
GER
Janek Tombak
EST
Sylvain Chavanel
FRA
Tweets by @4jddunkerque
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GILBERT Philippe
2019
TEUNISSEN Mike
2018
CLAEYS Dimitri
2017
VENTURINI Clément
2016
COQUARD Bryan
2015
KONOVALOVAS Ignatas
2014
DEMARE Arnaud
2013
DEMARE Arnaud
2012
ENGOULVENT Jimmy
2011
VOECKLER Thomas
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Hondschoote
-
Longuenesse
7 Maiatza
/ 203.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:51:37
ROUS Didier
Laisterketako Liderra
:
13:45:27
STREEL Marc
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ROUS Didier
04:51:37
2.
CHAVANEL Sylvain
00:00:00
3.
VAN HEESWIJK Max
00:00:49
4.
KIRSIPUU Jaan
00:00:49
5.
HONDO Danilo
00:00:49
6.
LEUKEMANS Björn
00:00:49
7.
HOJ Frank
00:00:49
8.
MUTSAARS Ronald
00:00:49
9.
BAK Lars Ytting
00:00:49
10.
ROSSELER Sébastien
00:00:49
11.
NUYENS Nick
00:00:49
12.
HALGAND Patrice
00:00:49
13.
ANDRESEN Allan Bo
00:00:49
14.
HAMMOND Roger
00:00:49
15.
VAN KATWIJK Alain
00:00:49
16.
EISEL Bernhard
00:00:49
17.
MATTAN Nico
00:00:49
18.
DE WEERT Kevin
00:00:49
19.
CLERC Aurélien
00:00:49
20.
VANLANDSCHOOT James
00:00:49
7
Erretiratzeak
0.
HUNTER Robert
DNF
0.
KLIMOV Serguei
DNF
0.
SANCHEZ Fabien
DNF
0.
SEROV Alexander
DNF
0.
TRAKSEL Bobbie
DNF
0.
TRUSOV Nikolai
DNF
0.
WALTERS Mark
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Jokoak
ProTour Competition
Women Worldcup Competition
Spring Competition
Paris Nice
Tour Down Under
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Bloga irakurri
Esatistika