Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Vuelta Ciclista al Pais Vasco
2002
(2.HC)
Spain / 8 April - 12 April
Edition: 42 (755.2 Km)
Winner:
OSA EIZAGUIRRE Aitor (Esp)
2001
2003
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Aitor Osa Eizaguirre
EUS
Tweets by @ehitzulia
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1935
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2021
ROGLIC Primoz
2019
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
2018
ROGLIC Primoz
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2012
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5a
|
5b
Volgende
Etappe 3 >
Vitoria
-
Alasua
10 April
/ 170.00 kilometer
Etappewinnaar
:
04:15:28
OSA EIZAGUIRRE Aitor
Klassementleider
:
12:46:43
OSA EIZAGUIRRE Aitor
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
OSA EIZAGUIRRE Aitor
BAN
04:15:28
2.
FERNANDEZ BUSTINZA Bingen
COF
00:00:00
3.
DE GROOT Bram
RAB
00:01:29
4.
VILA ERRANDONEA Francisco Javier
BAN
00:01:30
5.
CAUCCHIOLI Pietro
ALS
00:01:30
6.
OLANO MANZANO Abraham
ONE
00:01:30
7.
TOLEDO Gustavo Mario
JAZ
00:01:38
8.
CIONI Dario David
MAP
00:02:18
9.
GARMENDIA ARBILLA Aitor
COA
00:02:27
10.
FLORES GALARZA Igor
EUS
00:02:27
11.
ETXEBARRIA ARANA Unai
EUS
00:03:35
12.
MAESTRE RODRIGUEZ Jose Manuel
REL
00:03:35
13.
AERTS Mario
LOT
00:03:45
14.
VINOKOUROV Alexandre
TEL
00:03:45
15.
ZBERG Beat
RAB
00:03:45
16.
GARZELLI Stefano
MAP
00:03:45
17.
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
EUS
00:03:45
18.
ETXEBARRIA ALKORTA David
EUS
00:03:45
19.
GARRIDO LIMA José Antonio
JAZ
00:03:45
20.
BAYARRI ESTEVE Gonzalo
JAZ
00:03:45
29
Uitvallers
16.
NOCENTINI Rinaldo
FAS
DNF
22.
KLÖDEN Andreas
TEL
DNF
23.
HIEKMANN Torsten
TEL
DNF
24.
JULICH Bobby
TEL
DNF
28.
YAKOVLEV Serguei
TEL
DNF
55.
MIKHAILOV Guennadi
LOT
DNF
65.
ARRIETA LUJAMBIO José Luis
BAN
DNF
81.
BELOKI DORRONSORO Joseba
ONE
DNF
105.
LEON MANE Francisco
KEL
DNF
108.
GARCIA QUESADA Carlos
KEL
DNF
114.
SASTRE CANDIL Carlos
CST
DNF
117.
CEREZO PERALES Francisco Javier
CST
DNF
118.
CALVENTE GORBAS Manuel
CST
DNF
132.
DI LUCA Danilo
SAE
DNF
135.
MASON Oscar
SAE
DNF
137.
SABALIAUSKAS Marius
SAE
DNF
138.
SPEZIALETTI Alessandro
SAE
DNF
146.
PEREZ RODRIGUEZ Luis
COA
DNF
154.
GRUX Alexandre
A2R
DNF
156.
ORIOL Christophe
A2R
DNF
158.
TURPIN Ludovic
A2R
DNF
163.
BURGOS ROJO Nacor
REL
DNF
166.
VAZQUEZ GARCIA David
REL
DNF
167.
PEREZ GOMEZ Sergio
REL
DNF
168.
GARCIA CALVO César
REL
DNF
174.
DIAZ LOBATO Pedro
JAZ
DNF
183.
ORDOWSKI Volker
GST
DNF
184.
CONTRINI Daniele
GST
DNF
188.
SCHMIDT Torsten
GST
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken