Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
Albisteak
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
Emakumeak Taldeak
Aktibo dauden txirrindulariak
CyclingFever Ranking
Transfers
Jokoak
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Paris-Nice
2022
(2.UWT)
(Paris - Nice)
France / 6 Martxoa - 13 Martxoa
Edition: 80 (1196.6 Km)
Winner:
ROGLIC Primoz
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Primoz Roglic
SLO
Tweets by @parisnice
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1946
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
SCHACHMANN Maximilian
2020
SCHACHMANN Maximilian
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
SOLER GIMENEZ Marc
2017
HENAO MONTOYA Sergio
2016
THOMAS Geraint
2015
PORTE Richie
2014
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2013
PORTE Richie
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 3 >
Vierzon
-
Dun-le-Palestel
8 Martxoa
/ 190.80 kilometer / Hasiera: 11:25 / Helmuga: 16:00
Etapa irabazlea
:
04:23:29
PEDERSEN Mads
Laisterketako Liderra
:
11:34:44
LAPORTE Christophe
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PEDERSEN Mads
TFS
04:23:29
2.
COQUARD Bryan
COF
00:00:00
3.
VAN AERT Wout
TJV
00:00:00
4.
PHILIPSEN Jasper
AFC
00:00:00
5.
TURGIS Anthony
TEN
00:00:00
6.
GIRMAY HAILU Biniam
IWG
00:00:00
7.
WRIGHT Fred
TBV
00:00:00
8.
VAN POPPEL Danny
BOH
00:00:00
9.
HAYTER Ethan
IGD
00:00:00
10.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
UAD
00:00:00
11.
CAPIOT Amaury
ARK
00:00:00
12.
STYBAR Zdenek
QST
00:00:00
13.
GARCIA CORTINA Ivan
MOV
00:00:00
14.
NAESEN Oliver
ACT
00:00:00
15.
VLASOV Aleksander
BOH
00:00:00
16.
VAN ASBROECK Tom
ISN
00:00:00
17.
MARTIN Guillaume
COF
00:00:00
18.
STUYVEN Jasper
TFS
00:00:00
19.
FEDOROV Yevgeniy
AST
00:00:00
20.
KORETZKY Victor
BBK
00:00:00
3
Erretiratzeak
51.
BATTISTELLA Samuele
AST
DNF
57.
NATAROV Yuriy
AST
DNF
193.
BOIVIN Guillaume
ISN
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Jokoak
ProTour Competition
Women Worldcup Competition
Spring Competition
Paris Nice
Tour Down Under
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Bloga irakurri
Esatistika