Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Paris-Nice
2022
(2.UWT)
(Paris - Nice)
France / 6 Maart - 13 Maart
Edition: 80 (1196.6 Km)
Winner:
ROGLIC Primoz
2021
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(8)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Primoz Roglic
SLO
Tweets by @parisnice
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1946
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
SCHACHMANN Maximilian
2020
SCHACHMANN Maximilian
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
SOLER GIMENEZ Marc
2017
HENAO MONTOYA Sergio
2016
THOMAS Geraint
2015
PORTE Richie
2014
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2013
PORTE Richie
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Volgende
Etappe 2 >
Auffargis
-
Orléans
7 Maart
/ 159.20 kilometer / Start: 12:25 / Finish: 16:00
Etappewinnaar
:
03:22:54
JAKOBSEN Fabio
Klassementleider
:
07:11:15
LAPORTE Christophe
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
JAKOBSEN Fabio
QST
03:22:54
2.
VAN AERT Wout
TJV
00:00:00
3.
LAPORTE Christophe
TJV
00:00:00
4.
MEZGEC Luka
BEX
00:00:00
5.
PEDERSEN Mads
TFS
00:00:00
6.
STUYVEN Jasper
TFS
00:00:00
7.
MOZZATO Luca
BBK
00:00:00
8.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
UAD
00:00:00
9.
NAESEN Oliver
ACT
00:00:00
10.
BOL Cees
DSM
00:00:00
11.
GENIETS Kevin
GFC
00:00:00
12.
COQUARD Bryan
COF
00:00:00
13.
BONNAMOUR Franck
BBK
00:00:00
14.
DEWULF Stan
ACT
00:00:00
15.
KÜNG Stefan
GFC
00:00:00
16.
O'CONNOR Ben Alexander
ACT
00:00:00
17.
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
ARK
00:00:00
18.
SENECHAL Florian
QST
00:00:00
19.
KRAGH ANDERSEN Søren
DSM
00:00:00
20.
DILLIER Silvan
AFC
00:00:00
4
Uitvallers
61.
COLBRELLI Sonny
TBV
DNS
145.
EEKHOFF Nils
DSM
DNF
192.
BARBIER Rudy
ISN
DNS
196.
WÜRTZ SCHMIDT Mads
ISN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken