Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Gooikse Pijl
2021
(1.1)
Belgium / 19 September
Edition: 18 (199.0 Km)
Winner:
JAKOBSEN Fabio
2020
2022
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Facebook
Klassementwinnaars
Fabio Jakobsen
NED
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
THIJSSEN Gerben
2021
JAKOBSEN Fabio
2020
VAN POPPEL Danny
2019
ACKERMANN Pascal
2018
MEEUS Jordi
2017
DEHAES Kenny
2016
KRUOPIS Aidis
2014
JANS Roy
2013
BUGGE Vegard Robinson
2012
HANSON Ken
Halle
-
Gooik
19 September
/ 199.00 kilometer / Start: 12:00 / Finish: 16:45
Etappewinnaar
:
04:21:48
JAKOBSEN Fabio
Omschrijving
Uitslag
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
JAKOBSEN Fabio
DQT
04:21:48
2.
VAN POPPEL Danny
IWG
00:00:00
3.
MEEUS Jordi
BOH
00:00:00
4.
MARIT Arne
SVB
00:00:00
5.
HOFSTETTER Hugo
ISN
00:00:00
6.
BARBIER Rudy
ISN
00:00:00
7.
VAN ASBROECK Tom
ISN
00:00:00
8.
TAMINIAUX Lionel
AFC
00:00:00
9.
VAN DER KOOIJ Bas
VWM
00:00:00
10.
AASVOLD Kristian
TCO
00:00:00
11.
KRUL Wessel
SEG
00:00:00
12.
STOSZ Patryk
VOS
00:00:00
13.
D'HEYGERE Gil
TIS
00:00:00
14.
MUDGWAY Luke
BSC
00:00:00
15.
VAN STAEYEN Michael
EVO
00:00:00
16.
DEHAIRS Simon
AFC
00:00:00
17.
DE JONG Timo
VWM
00:00:00
18.
REYNDERS Jens
SVB
00:00:00
19.
DE MAEGHT Dorian
BWB
00:00:00
20.
FLYNN Sean
SEG
00:00:00
25
Uitvallers
7.
DAEMEN Stijn
IWG
DNF
12.
BENNETT Sam
DQT
DNF
34.
SCHILLINGER Andreas
BOH
DNF
71.
WILLEMS Jago
BWB
DNF
75.
GELDERS Gil
BWB
DNS
76.
PAASSCHENS Mathijs
BWB
DNF
82.
DE POOTER Dries
SEG
DNF
91.
BOUTS Jordy
BRT
DNF
92.
BURGER Sven
BRT
DNS
116.
FONT MAS Bernat
EVO
DNF
127.
MIJNSBERGEN Thomas
MET
DNF
141.
NORDEMANN-DA SILVA Daniel
XSU
DNF
143.
BORGERS Gilles
XSU
DNF
144.
RAAS Jesse
XSU
DNF
145.
MOL Wesley
XSU
DNS
146.
DANIELS Simon
XSU
DNF
147.
MUELLER Taj
XSU
DNF
155.
ORINS Robin
BSC
DNF
157.
ORAM James
BSC
DNS
191.
BOSTOCK Matthew
DHB
DNF
192.
TOWNSEND Rory
DHB
DNF
196.
TANFIELD Charlie
DHB
DNF
213.
WALKER Max
TRI
DNF
225.
JANISZEWSKI Sylwester
VOS
DNF
226.
PARMA Krzysztof
VOS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken