Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
Albisteak
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
Emakumeak Taldeak
Aktibo dauden txirrindulariak
CyclingFever Ranking
Transfers
Jokoak
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Taihu Lake
2018
(2.1)
(Tour of Taihu)
China / 7 Urria - 14 Urria
Edition: 12 (808.2 Km)
Winner:
VALLEE Boris
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Boris Vallee
BEL
Tweets by @taihucycling
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
KENNETT Dylan
2018
VALLEE Boris
2017
MARECZKO Jakub
2016
DUQUE Leonardo
2015
MARECZKO Jakub
2014
WITMITZ Sam
2013
METLUSHENKO Yuri
2012
KADLEC Milan
2011
SHPILEVSKY Boris
2010
KEMP David
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 2 >
Jurong
-
Maoshan
9 Urria
/ 130.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:49:55
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
Laisterketako Liderra
:
04:41:53
VALLEE Boris
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
MZN
02:49:55
2.
VALLEE Boris
WGG
02:49:55
3.
MARTINEZ Yannick
DMP
02:49:55
4.
CIMA Damiano
NIP
02:49:55
5.
LÓPEZ PARADA Daniel
BBH
02:49:55
6.
LIU Jianpeng
HEN
02:49:55
7.
BONIFAZIO Leonardo
NIP
02:49:55
8.
MOSCA Jacopo
WIL
02:49:55
9.
HILL Ben
LJU
02:49:55
10.
WILLIAMS Tyler
ICA
02:49:55
11.
FONZI Giuseppe
WIL
02:49:55
12.
MARCOTTE Eric
UHC
02:49:55
13.
PLANET Charles
TNN
02:49:55
14.
LOZANO RIBA David
TNN
02:49:55
15.
MADRAZO RUIZ Ángel
DMP
02:49:55
16.
TESFATSION OCBIT Natnael
NERI
02:49:55
17.
BATSAIKHAN Tegshbayar
RTS
02:49:55
18.
LAU Wan Yau
NHKG
02:49:55
19.
ROCHAS Rémy
DMP
02:49:55
20.
EZQUERRA MUELA Jesús
BBH
02:49:55
13
Erretiratzeak
21.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ICA
DSQ
46.
YOSHIDA Hayato
NIP
DNF
61.
ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo
UHC
DNF
81.
MARCHETTI Moreno
WIL
DNF
112.
KOYCHEV HRISTOV Stefan
JLC
DNF
116.
YU Chao
JLC
DNF
125.
POTOCKI Viktor
LJU
DNF
131.
DENG Penghai
MSS
DNF
134.
LIU Manduo
MSS
DNF
136.
YUAN Zilin
MSS
DNF
153.
CHIN Chao Kai
RTS
OTL
155.
LIAO Ja Wei
RTS
OTL
206.
NG Sun Lui
NHKG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Jokoak
ProTour Competition
Women Worldcup Competition
Spring Competition
Paris Nice
Tour Down Under
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Bloga irakurri
Esatistika