Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of Qinghai Lake
2015
(2.HC)
China / 5 Juli - 18 Juli
Edition: 14 (2022.0 Km)
Winner:
ROGINA Radoslav
2014
2016
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(11)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Radoslav Rogina
CRO
Tweets by @TDQL_Official
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Volgende
Etappe 5 >
Xihaizhen
-
Gonghe
9 Juli
/ 133.00 kilometer
Etappewinnaar
:
02:57:53
ROGLIC Primoz
Klassementleider
:
17:49:13
ALIZADEH Hossein
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ROGLIC Primoz
ADR
02:57:53
2.
ALIZADEH Hossein
RTS
00:00:02
3.
COLORADO HERNANDEZ Francisco Jarley
NFC
00:00:02
4.
ROGINA Radoslav
ADR
00:00:02
5.
BUSATO Matteo
STH
00:02:21
6.
POLIVODA Oleksandr
KLS
00:02:21
7.
MUGERLI Matej
BCP
00:02:32
8.
LAGKUTI Sergiy
KLS
00:02:36
9.
CECCHINEL Giorgio
STH
00:02:36
10.
KOSHEVOY Ilia
LAM
00:02:40
11.
VASYLYUK Andriy
KLS
00:02:40
12.
WILCHES Juan Pablo
TYD
00:02:48
13.
KISERLOVSKI Emanuel
MKT
00:02:48
14.
ROJAS ROJAS Mario Alberto
RTS
00:02:48
15.
LOPEZ GIL Vladimir Yesid
GTQ
00:02:48
16.
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
LAM
00:02:48
17.
SAVITSKY Ivan
RVL
00:02:48
18.
VAUBOURZEIX Thomas
LRT
00:02:50
19.
TAMOURIDIS Ioannis
BCP
00:05:41
20.
TEDESCHI Mirko
STH
00:05:41
5
Uitvallers
14.
MARINI Nicolas
NIP
DNF
153.
ZAGORODNIY Volodymyr
RTS
DNS
182.
YU Shijie
YDL
DNF
184.
LIU Wei
YDL
DNF
213.
WANG Jian Cai
TYD
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken