Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
Albisteak
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
Emakumeak Taldeak
Aktibo dauden txirrindulariak
CyclingFever Ranking
Transfers
Jokoak
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2013
(2.HC)
China / 7 Uztaila - 20 Uztaila
Edition: 12 (2002.0 Km)
Winner:
POOR SEIEDI Samad
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(13)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Poor Seiedi Samad
IRI
2
Fans
David Ginoux
Michael Libner
Tweets by @TDQL_Official
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Hurrengoa
Etapa 3 >
Guide
-
Qinghai Lake
9 Uztaila
/ 148.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:52:40
POOR SEIEDI Samad
Laisterketako Liderra
:
10:17:22
POOR SEIEDI Samad
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
POOR SEIEDI Samad
TPT
03:52:40
2.
KOLAHDOUZ HAGH Amir
TPT
00:00:00
3.
FINETTO Mauro
VIN
00:00:52
4.
MAS BONET Lluis
BUR
00:00:52
5.
BARBIN Enrico
BAR
00:00:52
6.
ALIZADEH Hossein
AMO
00:00:52
7.
GRAZIATO Massimo
LAM
00:00:52
8.
SURUTKOVYCH Oleksandr
BCP
00:00:52
9.
DE LA FUENTE RASILLA David
TKS
00:00:52
10.
CLARKE Jonathan
UHC
00:00:52
11.
SUMMERHILL Daniel
UHC
00:00:52
12.
BELDA GARCIA David
BUR
00:00:52
13.
GHAFFARI Vahid
RTS
00:00:52
14.
DUENAS NEVADO Moises
BUR
00:00:52
15.
NEPOMNYACHSHI Yevgeniy
AS2
00:00:52
16.
HRECHYN Serhy
TKS
00:00:52
17.
ANTOMARCHI Julien
LPM
00:00:52
18.
MOHORIC Matej
SAK
00:00:52
19.
VAUBOURZEIX Thomas
LPM
00:00:52
20.
ASKARI Hossein
TPT
00:00:52
5
Erretiratzeak
37.
TRAKSEL Bobbie
CSS
DNF
156.
SAYAR Mustafa
TKS
DNF
161.
PRIA Lars
RBD
DNF
174.
CLARKE David
BCP
DNF
182.
PENG Yuan Tan
RTS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Jokoak
ProTour Competition
Women Worldcup Competition
Spring Competition
Paris Nice
Tour Down Under
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Bloga irakurri
Esatistika