Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Trofeo Matteotti
2008
(1.1)
Italy / 20 Juli
Edition: 63 (188.5 Km)
Winner:
BETTINI Paolo
2007
2010
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Facebook
Klassementwinnaars
Paolo Bettini
ITA
Edities
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
TRENTIN Matteo
2020
CONTI Valerio
2019
TRENTIN Matteo
2018
BALLERINI Davide
2017
SHILOV Sergey
2016
ALBANESE Vincenzo
2015
SHALUNOV Evgeny
2013
REICHENBACH Sébastien
2012
DE NEGRI Pier Paolo
2011
GATTO Oscar
Pescara
-
Pescara
20 Juli
/ 188.50 kilometer
Etappewinnaar
:
04:45:00
BETTINI Paolo
(42.841 km/hr)
Omschrijving
Uitslag
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BETTINI Paolo
QST
04:45:00
2.
REDA Francesco
NGC
00:00:00
3.
MUTO Pasquale
MIE
00:00:00
4.
GILIOLI Fabio
AMO
00:00:00
5.
SIMEONI Filippo
FLM
00:00:00
6.
CALLEGARIN Daniele
CZP
00:00:30
7.
GIUNTI Massimo
MIE
00:00:30
8.
PIDGORNYY Ruslan
LPR
00:00:30
9.
MASCIARELLI Francesco
ASA
00:00:30
10.
SESTILI Luigi
FLM
00:00:30
11.
RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel
CZP
00:00:30
12.
MAISTO Massimiliano
NGC
00:00:30
13.
POZZOVIVO Domenico
CSF
00:00:30
14.
MASCIARELLI Andrea
ASA
00:01:20
15.
MASCIARELLI Simone
ASA
00:01:20
16.
RANDIN Michael
HAD
00:01:20
17.
GINANNI Francesco
SDA
00:01:50
18.
D'ANIELLO Antonio
FLM
00:01:50
19.
COMMESSO Salvatore
GAP
00:01:50
20.
DONATI Alessandro
ASA
00:01:50
99
Uitvallers
2.
TONTI Andrea
QST
DNF
3.
SCARSELLI Leonardo
QST
DNF
4.
PRONI Alessandro
QST
DNF
5.
GRABOVSKYY Dmytro
QST
DNF
8.
VISCONTI Giovanni
QST
DNF
11.
DI LUCA Danilo
LPR
DNF
12.
CELLI Luca
LPR
DNF
13.
FERRARA Raffaele
LPR
DNF
14.
LAGANA Sergio
LPR
DNF
15.
MARINANGELI Sergio
LPR
DNF
16.
MONTAGUTI Matteo
LPR
DNF
18.
SPEZIALETTI Alessandro
LPR
DNF
23.
DUMA Vladimir
FLM
DNF
25.
KAIRELIS Dainius
FLM
DNF
27.
NARDECCHIA Umberto
FLM
DNF
33.
GARZELLI Stefano
ASA
DNF
35.
PAOLINI Luca
ASA
DNF
37.
PIERFELICI Luca
ASA
DNF
42.
PEREZ CUAPIO Julio Alberto
CSF
DNF
43.
FINETTO Mauro
CSF
DNF
44.
CANUTI Federico
CSF
DNF
47.
BALIANI Fortunato
CSF
DNF
48.
FRAPPORTI Marco
CSF
DNF
51.
KOHUT Slawomir
AMO
DNF
52.
BURY Slawomyr
AMO
DNF
53.
NISSEN Sören
AMO
DNF
54.
STEVENSON Michael
AMO
DNF
56.
CORTES Phil
AMO
DNF
57.
TIMOCHINE Mikhail
AMO
DNF
58.
GRYSCHENKO Ruslan
AMO
DNF
61.
ANDRENACCI Danilo
HAD
DNF
62.
CAMELO Armando
HAD
DNF
63.
DI NIZIO Sante
HAD
DNF
64.
GHISELLI Marco
HAD
DNF
65.
IACHINI Pasquale
HAD
DNF
66.
NOVEMBRINI Americo
HAD
DNF
68.
SCHNYDER Philippe
HAD
DNF
71.
AUTKA Uladzimir
KPT
DNF
72.
CARLETTI Marco
KPT
DNF
73.
DE NOBILE Ivan
KPT
DNF
74.
LORIA Domenico
KPT
DNF
76.
QUADRANTI Antonio
KPT
DNF
77.
RICHEZE Roberto Antonio
KPT
DNF
82.
KROL Artur
CZP
DNF
83.
NIKANDROV Dmitri
CZP
DNF
84.
ZANASCA Luca
CZP
DNF
86.
DER Zsolt
CZP
DNF
87.
HASANOVIC Esad
CZP
DNF
88.
VELICKOVIC Milos
CZP
DNF
91.
CAPELLI Andrea
MIE
DNF
92.
CARVAJAL JARAMILLO Edwin
MIE
DNF
93.
D'ANDREA Nicola
MIE
DNF
98.
GIALLORENZO Mariano
MIE
DNF
101.
CATTANEO Marco
NGC
DNF
103.
CAMUSSA Piergiorgio
NGC
DNF
106.
RIZZI Bruno
NGC
DNF
108.
SIGNEGO Alessio
NGC
DNF
111.
AGOSTA Domenico
NEP
DNF
112.
INOUE Kazuo
NEP
DNF
113.
MONTANARI Giordano
NEP
DNF
115.
TONDO Pierpaolo
NEP
DNF
116.
MIORIN Devis
NEP
DNF
117.
PALANDRI Marino
NEP
DNF
118.
KOYCHEV HRISTOV Stefan
NEP
DNF
123.
CORRA Carlo
GAP
DNF
124.
GOBBI Michele
GAP
DNF
125.
OSELLA Marco
GAP
DNF
126.
PARRAVICINI Mattia
GAP
DNF
127.
SACCHI Fabio
GAP
DNF
128.
SHPILEVSKY Boris
GAP
DNF
131.
BARLA Luca
MRM
DNF
132.
GHISALBERTI Sergio
MRM
DNF
134.
ONGARATO Alberto
MRM
DNF
135.
RIGOTTO Elia
MRM
DNF
143.
AXELSSON Niklas
SDA
DNF
145.
BELLETTI Manuel
SDA
DNF
146.
ROSSI Nazareno
SDA
DNF
151.
CARRIERO Valentino
IOP
DNF
153.
CICCARESE Fabio
IOP
DNF
154.
FALZARANO Alfonso
IOP
DNF
155.
MATVEYEV Sergiy
IOP
DNF
157.
SPADI Manuele
IOP
DNF
158.
SZEGHALMI Balint
IOP
DNF
161.
BRUSON Simone
ASY
DNF
162.
DI LORENZO Alberto
ASY
DNF
163.
VAN DER VELDE Alain
ASY
DNF
165.
GENOVESI Diego
ASY
DNF
166.
RATTI Aristide
ASY
DNF
171.
LORIA Eugenio
PNB
DNF
172.
RIZZA Emanuele
PNB
DNF
173.
D'ANGELO Davide
PNB
DNF
175.
CADOR Rida
PNB
DNF
176.
MADARAS Zoltan
PNB
DNF
181.
ANDRES Peter
STE
DNF
182.
AVALOS GARCIA Carlos Enrique
STE
DNF
184.
JIRIAKOV Dimitri
STE
DNF
185.
HAISER Michael
STE
DNF
187.
ROCHA Christian
STE
DNF
188.
STAUDER Benjamin
STE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken