Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de Suisse
2000
(2.HC)
Switzerland / 13 Juni - 22 Juni
Edition: 64 (1358.0 Km)
Winner:
CAMENZIND Oscar
1999
2001
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Oscar Camenzind
SUI
Fred Rodriguez
USA
Stefano Garzelli
ITA
Tweets by @tds
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1942
1941
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
THOMAS Geraint
2021
CARAPAZ Richard
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
PORTE Richie
2017
SPILAK Simon
2016
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2015
SPILAK Simon
2014
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2013
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2012
FARIA DA COSTA Rui Alberto
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Volgende
Etappe 9 >
St Moritz
-
Arosa
21 Juni
/ 150.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:47:59
SECCHIARI Francesco
Klassementleider
:
29:30:21
CAMENZIND Oscar
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SECCHIARI Francesco
SAE
03:47:59
2.
COMMESSO Salvatore
SAE
00:03:34
3.
HEULE Christian
POS
00:03:44
4.
TEUTENBERG Sven
GST
00:04:20
5.
PODENZANA Massimo
MER
00:04:20
6.
WAUTERS Marc
RAB
00:05:08
7.
RÜTIMANN Stefan
VIN
00:05:20
8.
BUXHOFER Matthias
PHO
00:05:32
9.
MORI Massimiliano
SAE
00:07:22
10.
BOOGERD Michael
RAB
00:08:17
11.
VIRENQUE Richard
PLT
00:08:21
12.
FRIGO Dario
FAS
00:08:21
13.
CAMENZIND Oscar
LAM
00:08:21
14.
BELLI Wladimir
FAS
00:08:21
15.
MONTGOMERY Sven
FDJ
00:08:21
16.
ATIENZA URENDEZ Daniel
SAE
00:08:21
17.
SIMONI Gilberto
LAM
00:08:21
18.
CIGANA Massimo
MER
00:08:47
19.
MASON Oscar
MER
00:08:47
20.
ULLRICH Jan
TEL
00:08:47
5
Uitvallers
58.
VALJAVEC Tadej
FAS
DNF
71.
DUFAUX Laurent
SAE
DNF
96.
DOTTI Fausto
LIQ
DNF
156.
SCHMIDT Torsten
GST
DNF
161.
BRATKOWSKI Jan
MCT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken