Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Itzulia Basque Country
2021
(2.UWT)
(Vuelta Ciclista al Pais Vasco)
Spain / 5 April - 10 April
Edition: 60 (796.8 Km)
Winner:
ROGLIC Primoz
2019
2022
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(6)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Primoz Roglic
SLO
Tweets by @ehitzulia
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1935
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2021
ROGLIC Primoz
2019
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
2018
ROGLIC Primoz
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2012
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Volgende
Etappe 3 >
Amurrio
-
Ermualde
7 April
/ 167.70 kilometer / Start: 13:18 / Finish: 17:25
Etappewinnaar
:
04:04:50
POGACAR Tadej
Klassementleider
:
08:07:48
ROGLIC Primoz
Parcours
:
Heuvelachtige rit / Aankomt met beklimming
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
POGACAR Tadej
UAD
04:04:50
2.
ROGLIC Primoz
TJV
04:04:50
3.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
04:04:55
4.
YATES Adam
IGD
04:04:55
5.
LANDA MEANA Mikel
TBV
04:04:55
6.
GAUDU David
GFC
04:04:58
7.
KNOX James
DQT
04:05:06
8.
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
TJV
04:05:06
9.
VANSEVENANT Mauri
DQT
04:05:06
10.
MCNULTY Brandon
UAD
04:05:08
11.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
EFN
04:05:10
12.
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
TBV
04:05:10
13.
CHAVES RUBIO Johan Esteban
BEX
04:05:10
14.
SCHACHMANN Maximilian
BOH
04:05:22
15.
FUGLSANG Jakob
AST
04:05:22
16.
CARTHY Hugh
EFN
04:05:22
17.
VAN WILDER Ilan
DSM
04:05:24
18.
BUCHMANN Emanuel
BOH
04:05:26
19.
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
AST
04:05:26
20.
MÄDER Gino
TBV
04:05:40
4
Uitvallers
14.
KELDERMAN Wilco
BOH
DNF
27.
JANSEN Amund Grøndahl
BEX
DNS
67.
WHELAN James
EFN
DNS
232.
BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel
EUS
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken