Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Skoda-Tour de Luxembourg
2020
(2.Pro)
(Tour de Luxembourg)
Luxembourg / 15 September - 19 September
Edition: 80 (836.6 Km)
Winner:
ULISSI Diego
2019
2021
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(5)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Diego Ulissi
ITA
Tweets by @skodatour
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1939
1938
1937
1936
1935
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SKJELMOSE JENSEN Mattias
2021
ALMEIDA João
2020
ULISSI Diego
2019
HERRADA LOPEZ Jesús
2018
PASQUALON Andrea
2017
VAN AVERMAET Greg
2016
LAMMERTINK Maurits
2015
GERDEMANN Linus
2014
BRESCHEL Matti
2013
MARTENS Paul
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Volgende
Etappe 4 >
Rodange
-
Differdange
18 September
/ 201.00 kilometer
Etappewinnaar
:
04:45:23
ULISSI Diego
Klassementleider
:
12:24:07
ULISSI Diego
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ULISSI Diego
UAD
04:45:23
2.
DE GENDT Aimé
CWG
00:00:00
3.
HOELGAARD Markus
UXT
00:00:00
4.
WELLENS Tim
LTS
00:00:00
5.
KRIEGER Alexander
AFC
00:00:15
6.
BAKELANTS Jan
CWG
00:00:15
7.
SCHMID Mauro
LPC
00:00:15
8.
PRONSKIY Vadim
AST
00:00:15
9.
PARET-PEINTRE Aurélien
ALM
00:00:15
10.
KRON Andreas Lorentz
RIW
00:00:15
11.
VANENDERT Jelle
WVA
00:00:15
12.
CHAMPOUSSIN Clément
ALM
00:00:15
13.
VAKOC Petr
AFC
00:00:18
14.
SIMMONS Quinn
TFS
00:00:24
15.
BUITRAGO SANCHEZ Santiago
TBM
00:00:58
16.
HARDY Romain
ARK
00:00:58
17.
MAAS Jan
LPC
00:01:44
18.
CAPIOT Amaury
SVB
00:01:46
19.
DEGENKOLB John
LTS
00:01:46
20.
LIVYNS Arjen
WVA
00:01:46
11
Uitvallers
51.
SVENDGAARD Michael Carbel
NTT
DNF
63.
CLARKE William
TFS
DNF
86.
WALSLEBEN Philipp
AFC
DNF
92.
BENFATTO Marco
BCF
DNF
95.
PESSOT Alessandro
BCF
DNF
123.
SÁEZ BENITO Hector
CJR
DNF
124.
NICOLAU BELTRAN Joel
CJR
DNF
195.
PETELIN Jan
THR
DNF
204.
REKITA Szymon
LPC
DNF
206.
HEIDEMANN Miguel
LPC
DNF
211.
ANTOMARCHI Julien
RLM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken