Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
Albisteak
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
Emakumeak Taldeak
Aktibo dauden txirrindulariak
CyclingFever Ranking
Transfers
Jokoak
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol
2014
(2.1)
(Vuelta a Andalucia - Ruta Ciclista Del Sol)
Spain / 19 Otsaila - 23 Otsaila
Edition: 60 (733.7 Km)
Winner:
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
1
Fans
gertjan scheurwater
Tweets by @VCANDALUCIA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1925
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POELS Wouter
2021
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2020
FUGLSANG Jakob
2019
FUGLSANG Jakob
2018
WELLENS Tim
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
FROOME Christopher
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Ubrique
-
Fuengirola
23 Otsaila
/ 159.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:09:53
HOFLAND Moreno
Laisterketako Liderra
:
18:47:45
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HOFLAND Moreno
BEL
04:09:53
2.
ARNDT Nikias
GIA
00:00:00
3.
VANBILSEN Kenneth
TSV
00:00:00
4.
VAN ASBROECK Tom
TSV
00:00:01
5.
THEUNS Edward
TSV
00:00:01
6.
VIGANO Davide
CJR
00:00:01
7.
BOASSON HAGEN Edvald
SKY
00:00:01
8.
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MOV
00:00:01
9.
HOELGAARD Daniel
ETI
00:00:01
10.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
00:00:01
11.
SIMON Julien
COF
00:00:01
12.
HENDERSON Gregory
LTB
00:00:01
13.
SILVESTRE Fabio
TFR
00:00:01
14.
FRANCZAK Pawel
AJT
00:00:01
15.
WISNIOWSKI Lukasz
ETI
00:00:01
16.
THOMAS Geraint
SKY
00:00:01
17.
SIJMENS Nico
WGG
00:00:01
18.
SLIK Ivar
RDT
00:00:01
19.
CAMMAERTS Edwig
COF
00:00:01
20.
BARBERO CUESTA Carlos
EUK
00:00:01
11
Erretiratzeak
34.
OLIVIER Daan
GIA
DNS
35.
VEELERS Tom
GIA
DNF
55.
KENNAUGH Peter
SKY
DNS
66.
VAN WINDEN Dennis
BEL
DNS
124.
JANS Roy
WGG
DNF
125.
SEELDRAEYERS Kevin
WGG
DNF
134.
PERON Andrea
TNN
DNF
137.
WILLIAMS Christopher
TNN
DNF
146.
KERKHOF Tim
ETI
DNS
161.
KOREVAAR Merijn
RDT
DNF
163.
HAVIK Piotr
RDT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Jokoak
ProTour Competition
Women Worldcup Competition
Spring Competition
Paris Nice
Tour Down Under
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Bloga irakurri
Esatistika