Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Trophée d'Or Féminin
2011
(2.2)
France / 20 Augustus - 24 Augustus
Edition: 15 (482.5 Km)
Winner:
ANTOSHINA Tatiana
2010
2012
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Tatiana Antoshina
RUS
2
Fans
Silvio Scandolara
andre neyt
Edities
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
Laatste Winnaars
Palmares >>
2016
DELZENNE Elise
2015
NEYLAN Rachel
2014
LONGO BORGHINI Elisa
2013
VOS Marianne
2012
CECCHINI Elena
2011
ANTOSHINA Tatiana
2010
JOHANSSON Emma
2009
ZILIUTE Diana
2008
JOHANSSON Emma
2007
CANTELE Noemi
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Volgende
Etappe 4 >
Cosne-sur-Loire
-
Cosne-sur-Loire
22 Augustus
/ 101.00 kilometer
Etappewinnaar
:
02:36:44
VOS Marianne
Klassementleider
:
07:29:03
ANTOSHINA Tatiana
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOS Marianne
ARC
02:36:44
2.
ANTOSHINA Tatiana
GAU
00:00:19
3.
BRONZINI Giorgia
FCL
00:01:33
4.
WILD Kirsten
LNL
00:01:33
5.
JOHANSSON Emma
HPU
00:01:33
6.
VAN VLEUTEN Annemiek
ARC
00:01:33
7.
LONGO BORGHINI Elisa
TOG
00:01:35
8.
PANKOVA Larisa
NRUS
00:01:35
9.
NUMAINVILLE Joëlle
TIB
00:01:35
10.
BURCHENKOVA Alexandra
NRUS
00:01:35
11.
GUARNIER Megan
TIB
00:01:35
12.
FERRIER-BRUNEAU Christel
GAU
00:01:35
13.
LELEIVYTE Rasa
VAI
00:01:35
14.
BATAGELJ Polona
BPD
00:01:35
15.
BORGATO Giada
00:01:35
16.
VAN DE WINKEL Joanna
00:01:35
17.
KAPUSTA Sylwia
GAU
00:01:35
18.
BECKER Charlotte
TCW
00:01:35
19.
WORRACK Trixi
LNL
00:01:35
20.
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
DPZ
00:01:35
8
Uitvallers
0.
MERLOT Emmanuelle
DNS
2.
MUSTONEN LICHAN Sara
HPU
DNS
23.
PAULIUKAITE Svetlana
FCL
DNF
64.
WOTSCH Melanie
DNF
104.
MULLER Lise
DNF
133.
VANDERMEULEN Cindy
DNF
145.
MONIZ Anais
NPOR
FAD
153.
ORTEGA Margot
BCF
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken