Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
Albisteak
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
Emakumeak Taldeak
Aktibo dauden txirrindulariak
CyclingFever Ranking
Transfers
Jokoak
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Critérium du Dauphiné
2005
(PT)
France / 5 Ekaina - 12 Ekaina
Edition: 57 (1149.4 Km)
Winner:
LANDALUZE INTXAURRAGA Inigo
2004
2006
Laisteketako azterketa
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Inigo Landaluze Intxaurraga
EUS
Lance Armstrong
USA
José Enrique Gutierrez Cataluna
ESP
Tweets by @dauphine
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
PORTE Richie
2020
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2019
FUGLSANG Jakob
2018
THOMAS Geraint
2017
FUGLSANG Jakob
2016
FROOME Christopher
2015
FROOME Christopher
2014
TALANSKY Andrew
2013
FROOME Christopher
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 6 >
Albertville
-
Morzine-Avoriaz
11 Ekaina
/ 155.00 kilometer / Hasiera: 12:45
Etapa irabazlea
:
04:30:54
BOTERO ECHEVERRY Santiago
Laisterketako Liderra
:
LANDALUZE INTXAURRAGA Inigo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOTERO ECHEVERRY Santiago
PHO
04:30:54
2.
MONCOUTIE David
COF
00:00:23
3.
MANCEBO PEREZ Francisco
IBA
00:00:53
4.
MOREAU Christophe
C.A
00:00:58
5.
BRUSEGHIN Marzio
FAS
00:02:27
6.
VINOKOUROV Alexandre
TMO
00:02:50
7.
ARMSTRONG Lance
DSC
00:02:52
8.
ARROYO DURAN David
IBA
00:02:53
9.
GOMEZ MARCHANTE José Angel
SDV
00:02:53
10.
LEIPHEIMER Levi
GST
00:02:54
11.
KASHECHKIN Andrey
C.A
00:03:43
12.
LANDIS Floyd
PHO
00:04:02
13.
LANDALUZE INTXAURRAGA Inigo
EUS
00:04:17
14.
VAN HUFFEL Wim
DVL
00:04:39
15.
BELTRAN MARTINEZ Manuel
DSC
00:04:39
16.
WEENING Pieter
RAB
00:04:51
17.
FRITSCH Nicolas
SDV
00:04:51
18.
GOUBERT Stéphane
A2R
00:05:19
19.
POSTHUMA Joost
RAB
00:05:48
20.
ASTARLOZA CHAURREAU Mikel
A2R
00:06:54
11
Erretiratzeak
23.
HUSHOVD Thor
C.A
DNF
37.
PRADERA RODRIGUEZ Mikel
IBA
DNF
68.
VANDEVELDE Christian
CSC
DNF
92.
CONTADOR VELASCO Alberto
LSW
DNF
127.
PETITO Roberto
FAS
DNF
131.
PINEAU Jérôme
BTL
DNF
135.
GÈNE Yohann
BTL
DNF
137.
HARY Maryan
BTL
DNF
161.
BORTOLAMI Gianluca
LAM
DNF
163.
FRANZOI Enrico
LAM
DNS
205.
DESSEL Cyril
A2R
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Jokoak
ProTour Competition
Women Worldcup Competition
Spring Competition
Paris Nice
Tour Down Under
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Bloga irakurri
Esatistika