Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Vuelta Ciclista a la Rioja
2008
(2.1)
Spain / 25 April - 27 April
Edition: 48 (464.9 Km)
Winner:
CALVENTE GORBAS Manuel
2007
2009
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Klassementwinnaars
Manuel Calvente Gorbas
ESP
Francisco José Ventoso Alberdi
ESP
Adrian Palomares Villaplana
ESP
Sergio Dominiguez Munoz
ESP
Tweets by @VueltaLaRioja
Edities
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1960
1958
1957
Laatste Winnaars
Palmares >>
2017
SUTHERLAND Rory
2016
MATTHEWS Michael
2014
MATTHEWS Michael
2013
LASCA Francesco
2012
SHALUNOV Evgeny
2011
ERVITI Imanol
2010
VICIOSO ARCOS Angel
2009
GARCIA DAPENA David
2008
CALVENTE GORBAS Manuel
2007
PLAZA MOLINA Ruben
Vorige
1
|
2
|
3
Etappe 3 >
Logroño
-
Logroño
27 April
/ 163.90 kilometer
Etappewinnaar
:
03:57:17
PARDILLA BELLON Sergio
(41.444 km/hr)
Klassementleider
:
11:01:32
CALVENTE GORBAS Manuel
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PARDILLA BELLON Sergio
VMC
03:57:17
2.
CALVENTE GORBAS Manuel
GNM
00:00:00
3.
AXELSSON Niklas
SDA
00:00:07
4.
NARDELLO Daniele
SDA
00:00:08
5.
SOUSA CARDOSO Filipe Duarte
LSE
00:00:08
6.
NEVES Bruno
MAI
00:00:08
7.
MAYOZ ECHEVERRIA Iban
KGZ
00:00:08
8.
SANCHEZ PRADO Eladio
ORB
00:00:08
9.
GARCIA RENA Rodrigo
SPI
00:00:08
10.
PASAMONTES RODRIGUEZ Luis
GCE
00:00:08
11.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
ACA
00:00:08
12.
MORENO FERNANDEZ Daniel
GCE
00:00:08
13.
RODRIGUEZ Jackson
SDA
00:00:08
14.
VORGANOV Eduard
KGZ
00:00:08
15.
GALLEGO ARNAIZ Diego
VMC
00:00:08
16.
PUJOL MUNOZ Oscar
VMC
00:00:08
17.
FEDRIGO Pierrick
BTL
00:00:08
18.
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
MAI
00:00:08
19.
KUNITSKI Andrei
ASA
00:00:08
20.
TERCIADO Francisco José
SPI
00:00:08
12
Uitvallers
16.
LABBE Arnaud
BTL
DNF
17.
RENIER Franck
BTL
DNF
21.
LOPEZ GIL José Antonio
ACA
DNF
55.
ECHARRI MARIN Javier
GNM
DNF
65.
BALDUCCI Gabriele
ASA
DNF
73.
COBO GONZALEZ Roberto
SDA
DNF
74.
HONDO Danilo
SDA
DNF
78.
DONADELLO Emiliano
SDA
DNF
97.
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
VMC
DNF
107.
QUITERIO César Antunes
LSE
DNF
116.
SILVA Tiago
MAI
DNF
117.
CARDOSO Pedro
MAI
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken