Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Homepage
Nieuws en Media
Nieuws
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
Dames Teams
Actieve renners
CyclingFever Ranking
Transfers
Games
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de Suisse
2004
(2.HC)
Switzerland / 12 Juni - 20 Juni
Edition: 68 (1434.1 Km)
Winner:
ULLRICH Jan
2003
2005
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Jan Ullrich
GER
Jan Ullrich
GER
Niki Aebersold
SUI
Tweets by @tds
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1942
1941
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
THOMAS Geraint
2021
CARAPAZ Richard
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
PORTE Richie
2017
SPILAK Simon
2016
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2015
SPILAK Simon
2014
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2013
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2012
FARIA DA COSTA Rui Alberto
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Volgende
Etappe 4 >
Vallée de Joux
-
Bätterkinden
15 Juni
/ 211.60 kilometer
Etappewinnaar
:
04:51:50
MCEWEN Robbie
Klassementleider
:
16:53:39
ULLRICH Jan
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MCEWEN Robbie
LOT
04:51:50
2.
CHICCHI Francesco
FAS
00:00:00
3.
POLLACK Olaf
GST
00:00:00
4.
BALDATO Fabio
ALB
00:00:00
5.
BETTINI Paolo
QSD
00:00:00
6.
HUNTER Robert
RAB
00:00:00
7.
GUIDI Fabrizio
CSC
00:00:00
8.
COMMEYNE Davy
MRB
00:00:00
9.
GLOMSER Gerrit
SAE
00:00:00
10.
ELMIGER Martin
PHO
00:00:00
11.
CLERC Aurélien
QSD
00:00:00
12.
CASTRESANA DEL VAL Angel
MRB
00:00:00
13.
HINAULT Sébastien
C.A
00:00:00
14.
LÖWIK Gerben
CHO
00:00:00
15.
ONGARATO Alberto
FAS
00:00:00
16.
ZANOTTI Marco
VIN
00:00:00
17.
FAGNINI Gianmatteo
DVE
00:00:00
18.
BAZHENOV Alexandre
DVE
00:00:00
19.
NAZON Damien
C.A
00:00:00
20.
VOSKAMP Bart
CHO
00:00:00
7
Uitvallers
6.
STEINHAUSER Tobias
TMO
DNF
58.
NAUDUZS Andris
DVE
DNF
73.
FÖRSTER Robert
GST
DNF
78.
ZBERG Marcus
GST
DNF
83.
BELLI Wladimir
LAM
DNF
107.
AMORIM VALADA Gonçalo José
MIL
DNF
171.
GARZELLI Stefano
VIN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Games
ProTourcompetitie
Women Worldcup competitie
VoorjaarsCompetitie
Paris Nice
Tour Down Under
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Lees de Blog
Statistieken