Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol
Aanmelden   
Wedstrijden

1 VAN VLEUTEN Annemiek 25:50:22
2 MOOLMAN - PASIO Ashleigh +25:54:34
3 SPRATT Amanda +25:56:52
4 BRAND Lucinda +25:57:58
5 GUARNIER Megan +25:59:42
1 NEBEN Amber 32:59.22
2 DYGERT OWEN Chloe +33:07:00
3 GLAESSER DUEHRING Jasmin +34:51:00
4 ALLISON - SCHULTZ Whitney +34:55:00
5 EMMERMAN Julie +34:56:00
1 THOMAS Leah 11:03:38
2 OSHURKOVA Lelizaveta +11:04:47
3 DE VUYST Sofie +11:05:21
4 NOVOLODSKAIA Mariia +11:05:29
5 GARDNER Illi +11:06:16
1 WIEBES Lorena 02:40:55
2 VAN DER MEER Janine +1
3 NGUYEN Thi That +1
4 KUIJPERS Evy +1
5 GASS Daniela +1
1 RYAN Kendall 00:00.1128
2 WILLIAMS Lily 0.1128576388
3 LAY Kirsti 0.1128587962
4 OWEN Harriet 0.1128657407
5 LEMIEUX Raphaele 0.1128668981
1 RIVERA Coryn 17:52:36
2 VOS Marianne +11
3 ROWE Danielle +25
4 MAJERUS Christine +27
5 PIETERS Amy +28
1 VAN DER MEER Janine 03:29:26
2 SCHWEINBERGER Kathrin +0
3 CONSONNI Chiara +0
4 SANGUINETI Ilaria +0
5 KOPECKY Lotte +0
1 NEBEN Amber 24:33.55
2 CANUEL Karol-Ann +14:00
3 WILES Tayler +16:00
4 THOMAS Leah +29:00
5 BUCHANAN Rushlee +45:00
1 ZABELINSKAYA Olga 00:00:00:2
2 SIMMONDS Hayley +0
3 BUJAK Eugenia +0
4 KOPPENBURG Clara +0
5 DUYCK Ann Sophie +0
1 TUCKER HALL Lauren 02:43:04
2 JACKSON Alison +0
3 BERGEN Sara +0
4 DREXEL Ingrid +2
5 CATLIN Kelly +2
1 BRENNAUER Lisa 19:06:32
2 VAN DIJK Ellen +19:06:37
3 BRAND Lucinda +19:07:10
4 RIVERA Coryn +19:07:37
5 CECCHINI Elena +19:08:05
1 NGUYEN Thi That 03:14:20
2 WIEBES Lorena +0
3 BALSAMO Elisa +0
4 CONFALONIERI Maria Giulia +0
5 MUSTONEN LICHAN Sara +0
1 CHRISTOFOROU Antri 00:00:00
2 KONONENKO Valeriya 30
3 SHEKEL Olga 25
4 SOLOVEI Ganna 20
5 PIATROUSKAYA Katsiaryna 15
1 WIEBES Lorena 03:10:19
2 ROY Sarah +0
3 DOM Annelies +0
4 VAN DE REE Monique +0
5 VAN DER MEER Janine +0
1 BLR23 02:00:00
2 BLR30
4 BLR22
1 WILLIAMS Lily 02:45:35
2 SIERRA CAŃADILLA Arlenis +2:45:35
3 PEŃUELA Diana Carolina +2:45:35
4 LAY Kristi +2:45:35
5 JACKSON Alison +2:45:36
1 ROY Sarah 03:37:12
2 ELVIN Gracie +0
3 BALSAMO Elisa +6:35
4 DE VUYST Sofie +6:35
5 DE JONG Demi +6:35
1 SPRATT Amanda 00:00:002:
2 FIDANZA Arianna +2
3 EHRLER Desiree +2
4 ADRIAN Vera +2
5 ZIMMERMANN Meret +2
1 MOOLMAN - PASIO Ashleigh :3:01:56
2 JASINSKA Malgorzta +2
3 SANTESTEBAN GONZALEZ Ane +2
4 PATINO Paula +2
5 IAKOVENKO Anastasia +2
1 MOOLMAN - PASIO Ashleigh :3:06:51
2 LELEIVYTE Rasa +5
3 GONZALEZ BLANCO Alicia +5
4 ARZUFFI Alice Maria +5
5 DUVAL Eugénie +11
 
Etappes

10e etappe van Cividale del Friuli naar Cividale del Friuli
Afstand:
120.30 km.Starttijd: 12:15 uur
Winnaar:03:00:24   VAN VLEUTEN Annemiek
Leider:25:50:22   VAN VLEUTEN Annemiek

1 VAN VLEUTEN Annemiek 03:00:24
2 BRAND Lucinda +3:00:51
3 NIEWIADOMA Katarzyna +3:00:51
4 GUARNIER Megan +3:00:51
5 GARCIA Margarita Victoria +3:00:51
9e etappe van Tricesimo naar Monte Zoncolan
Afstand:
104.70 km.Starttijd: 12:15 uur
Winnaar:03:17:54   VAN VLEUTEN Annemiek
Leider:22:50:08   VAN VLEUTEN Annemiek

1 VAN VLEUTEN Annemiek 03:17:54
2 MOOLMAN - PASIO Ashleigh +3:18:34
3 SPRATT Amanda +3:20:48
4 MERINO CORTAZAR Eider +3:20:53
5 GUARNIER Megan +3:21:54
8e etappe van San Giorgio di Perlena naar Breganze
Afstand:
121.60 km.Starttijd: 12:15 uur
Winnaar:03:06:38   VOS Marianne
Leider:19:32:24   VAN VLEUTEN Annemiek

1 VOS Marianne 03:06:38
2 LONGO BORGHINI Elisa +3:06:38
3 BRAND Lucinda +3:06:38
4 BRONZINI Giorgia +3:07:01
5 PALADIN Soraya +3:07:01
7e etappe van Lanzada naar Diga di Campo Moro
Afstand:
15.00 km.Starttijd: 12:10 uur
Winnaar:00:46:06   VAN VLEUTEN Annemiek
Leider:16:25:23   VAN VLEUTEN Annemiek

1 VAN VLEUTEN Annemiek 00:46:06
2 MOOLMAN - PASIO Ashleigh +48:35
3 BRAND Lucinda +49:00
4 GUARNIER Megan +49:23
5 SPRATT Amanda +49:32
6e etappe van Sovico naar Gerola Alta
Afstand:
114.10 km.Starttijd: 12:15 uur
Winnaar:02:57:49   SPRATT Amanda
Leider:15:38:44   SPRATT Amanda

1 SPRATT Amanda 02:57:49
2 VAN VLEUTEN Annemiek +2:58:18
3 MOOLMAN - PASIO Ashleigh +2:58:20
4 GUARNIER Megan +2:58:21
5 SANTESTEBAN GONZALEZ Ane +2:58:21
5e etappe van Omegna naar Omegna
Afstand:
117.70 km.Starttijd: 12:15 uur
Winnaar:03:01:06   WINDER Ruth
Leider:12:39:36   WINDER Ruth

1 WINDER Ruth 03:01:06
2 WILES Tayler +3:01:07
3 ARZUFFI Alice Maria +3:01:07
4 VOS Marianne +3:02:23
5 GUARNIER Megan +3:02:23
4e etappe van Piacenza naar Piacenza
Afstand:
109.00 km.Starttijd: 12:15 uur
Winnaar:02:42:25   D'HOORE Jolien
Leider:09:38:31   KIRCHMANN Leah

1 D'HOORE Jolien 02:42:25
2 BASTIANELLI Marta +2:42:25
3 LEPISTÖ Lotta +2:42:25
4 GUARISCHI Barbara +2:42:25
5 KIRCHMANN Leah +2:42:25
3e etappe van Corbetta naar Corbetta
Afstand:
132.00 km.Starttijd: 12:15 uur
Winnaar:03:15:47   D'HOORE Jolien
Leider:06:56:07   KIRCHMANN Leah

1 D'HOORE Jolien 03:15:47
2 WILD Kirsten +3:15:47
3 RYAN Alexis +3:15:47
4 KIRCHMANN Leah +3:15:47
5 BRONZINI Giorgia +3:15:47
4e etappe van Varnsdorf naar Krásná Lípa
Afstand:
90.50 km.
Winnaar:02:34:52   DE VUYST Sofie
Leider:11:03:38   THOMAS Leah

1 DE VUYST Sofie 02:34:52
2 THOMAS Leah +2:35:04
3 OSHURKOVA Lelizaveta +2:35:21
4 NOVOLODSKAIA Mariia +2:35:24
5 GARDNER Illi +2:35:24
2e etappe van Ovada naar Ovada
Afstand:
120.40 km.Starttijd: 12:15 uur
Winnaar:03:22:00   WILD Kirsten
Leider:03:40:22   BRAND Lucinda

1 WILD Kirsten 03:22:00
2 BRONZINI Giorgia +3:22:00
3 VOS Marianne +3:22:00
4 BASTIANELLI Marta +3:22:00
5 PIETERS Amy +3:22:00
3ae etappe van Krásná Lípa naar Krásná Lípa
Afstand:
14.60 km.
Winnaar:00:22:06   HANSON Lauretta
Leider:06:32:57   HANSON Lauretta

1 HANSON Lauretta 00:22:06
2 THOMAS Leah +22:20
3 HALL Katie +22:47
4 BUCHANAN Rushlee +22:48
5 NOVOLODSKAIA Mariia +22:49
3be etappe van Rumburk naar Rumburk
Afstand:
71.20 km.
Winnaar:01:55:28   MACKAIJ Floortje
Leider:08:28:18   HANSON Lauretta

1 MACKAIJ Floortje 01:55:28
2 HANSON Lauretta +1:55:28
3 HANNES Kaat +1:55:28
4 LACH Marta +1:55:28
5 MUSTONEN LICHAN Sara +1:55:30
1e etappe van Verbania naar Verbania
Afstand:
15.50 km.Starttijd: 16:15 uur
Winnaar:00:18:25   VAN DIJK Ellen
Leider:00:18:25   VAN DIJK Ellen

1 VAN DIJK Ellen 00:18:25
2 LIPPERT Liane +18:25
3 LABOUS Juliette +18:25
4 SOEK Julia +18:25
5 KIRCHMANN Leah +18:25
2e etappe van Jiríkov naar Jiríkov
Afstand:
104.20 km.
Winnaar:02:53:16   SKALNIAK Agnieszka
Leider:06:10:19   MACKAIJ Floortje

1 SKALNIAK Agnieszka 02:53:16
2 NOVOLODSKAIA Mariia +2:53:16
3 RIABCHENKO Tetyana +2:53:28
4 MACKAIJ Floortje +2:53:31
5 DE VUYST Sofie +2:53:31
1e etappe van Krásná Lípa naar Varnsdorf
Afstand:
119.40 km.
Winnaar:03:17:03   MACKAIJ Floortje
Leider:03:16:48   MACKAIJ Floortje

1 MACKAIJ Floortje 03:17:03
2 BANKS Elizabeth +3:17:06
3 HANSON Lauretta +3:17:24
4 OSHURKOVA Lelizaveta +3:17:24
5 SKALNIAK Agnieszka +3:17:24
 









--- advertentie ---