Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español
Aanmelden   
Wedstrijden

1 WIEBES Lorena 03:13:05
2 KLEIN Lisa +0
3 KOPECKY Lotte +0
4 PIETERS Amy +0
5 CAMPBELL Teniel +0
1 BASTIANELLI Marta 04:24:14
2 BLAAK Chantal +0
3 VAN DIJK Ellen +0
4 PIETERS Amy +20
5 KOPECKY Lotte +20
1 CORDON-RAGOT Audrey 03:52:06
2 PIETERS Amy +1:30
3 BASTIANELLI Marta +1:30
4 RYAN Alexis +1:30
5 ELVIN Gracie +1:30
1 SHARAKOVA Tatsiana 02:41:32
2 MILIAEVA Mariia 2h41'32"
3 IVANIUK Maryna 2h41'32"
4 ZABELINSKAYA Olga 2h41'32"
5 CHRISTOFOROU Antri 2h41'32"
1 VAN VLEUTEN Annemiek 03:48:49
2 LANGVAD Annika +3:49:26
3 NIEWIADOMA Katarzyna +3:49:29
4 BASTIANELLI Marta +3:49:33
5 UTTRUP LUDWIG Cecilie +3:49:33
1 SHARHA Olena 02:35:48
2 PERCHTOLD Christina 2h35'48"
3 NASKOVICH Taisa 2h35'49"
4 RIABCHENKO Tetiana 2h35'49"
5 IVANOVA Irina 2h35'50"
1 VAN DEN BOS Jip 02:32:10
2 GASS Daniela +56
3 DE JONG Demi +56
4 HANSON Lauretta +56
5 GUARISCHI Barbara +56
1 BASTIANELLI Marta 03:32:50
2 LEPISTÖ Lotta +0
3 KIRCHMANN Leah +0
4 FOURNIER Roxane +0
5 ELVIN Gracie +0
1 BLAAK Chantal 03:20:58
2 BASTIANELLI Marta +1:09
3 VAN DEN BOS Jip +1:09
4 VAN VLEUTEN Annemiek +1:09
5 RYAN Alexis +1:09
1 GAFINOVITZ Rotem 02:19:09
2 DIESNER Naima Madlen 02:19:44
3 CHRISTOFOROU Antri 02:20:30
4 SHAPIRA Omer 02:20:31
5 ZANNER Beate 02:21:26
1 CHRISTOFOROU Antri 00:41:48
2 SHAPIRA Omer 0:42:27
3 GAFINOVITZ Rotem 0:44:31
4 FASOI Varvara 0:44:54
5 SAARELAINEN Sari 0:45:21
1 KOPPENBURG Clara 11:06:38
2 PALADIN Soraya +11:07:15
3 MOOLMAN - PASIO Ashleigh +11:07:20
4 MERINO CORTAZAR Eider +11:07:54
5 ENSING Janneke +11:08:04
1 KOPECKY Lotte 02:08:19
2 BARNES Alice +2:08:19
3 NGUYEN Thi That +2:08:19
4 PERSICO Silvia +2:08:19
5 TREVISI Anna +2:08:19
1 SHARAKOVA Tatsiana 02:32:52
2 SHEKEL Olga +2:32:52
3 NOVOLODSKAIA Mariia +2:32:52
4 ZABELINSKAYA Olga +2:32:52
5 STRELTSOVA Galina +2:32:52
1 SAVENKA Ina 02:31:43
2 NOVOLODSKAIA Mariia +0
3 MILIAEVA Maria +0
4 ZABELINSKAYA Olga +0
5 IVANIUK Maryna +0
1 KENNEDY Lucy 04:58:21
2 SPRATT Amanda +4:58:57
3 CHAPMAN Brodie +4:59:06
4 MERRICK Jenna +4:59:59
5 LONGO BORGHINI Elisa +5:00:09
1 SIERRA CAÑADILLA Arlenis 03:07:10
2 KENNEDY Lucy +3:07:29
3 SPRATT Amanda +3:07:29
4 MOOLMAN - PASIO Ashleigh +3:07:44
5 LONGO BORGHINI Elisa +3:07:44
1 CHAPMAN Brodie 00:00:3:32
2 MERRICK Jenna +3
3 MCMULLEN Rylee +3
4 MCILROY Kate +3
5 ANDERSON Grace +3
1 SPRATT Amanda 10:27:26
2 KENNEDY Lucy +10:28:15
3 NEYLAN Rachel +10:28:19
4 DOEBEL-HICKOK Kristabel +10:28:21
5 JACKSON Alison +10:28:34
1 MORENO CANCHON Blanca Liliana 05:11:06
2 PRIETO CASTAÑEDA Marcela Elizabeth +5:11:39
3 VARGAS BARRIENTOS Maria Jose +5:11:49
4 SANTOYO PEREZ Brenda Andrea +5:11:57
5 GUTIERREZ ARZALUZ Ariadna +5:11:58
 
Etappes

4e etappe van Valencia naar Sagunto
Afstand:
104.00 km.
Winnaar:02:27:19   LEPISTÖ Lotta
Leider:11:06:38   KOPPENBURG Clara

1 LEPISTÖ Lotta 02:27:19
2 CECCHINI Elena +2:27:19
3 RIVERA Coryn +2:27:19
4 FOURNIER Roxane +2:27:19
5 KOSTER Claudia +2:27:19
3e etappe van La Nucia naar Castalla
Afstand:
110.00 km.
Winnaar:03:01:13   KOPPENBURG Clara
Leider:08:39:10   KOPPENBURG Clara

1 KOPPENBURG Clara 03:01:13
2 MOOLMAN - PASIO Ashleigh +3:02:02
3 PALADIN Soraya +3:02:04
4 MERINO CORTAZAR Eider +3:02:25
5 ENSING Janneke +3:02:25
2e etappe van Borriol naar Vila-real
Afstand:
100.00 km.
Winnaar:02:30:14   LEPISTÖ Lotta
Leider:05:37:47   WINDER Ruth

1 LEPISTÖ Lotta 02:30:14
2 CONFALONIERI Maria Giulia +2:30:14
3 CECCHINI Elena +2:30:14
4 FOURNIER Roxane +2:30:14
5 RIVERA Coryn +2:30:14
1e etappe van Cullera naar Gandia
Afstand:
126.00 km.
Winnaar:03:07:43   WINDER Ruth
Leider:03:07:43   WINDER Ruth

1 WINDER Ruth 03:07:43
2 PALADIN Soraya +3:07:45
3 CANUEL Karol-Ann +3:07:45
4 GARCIA Margarita Victoria +3:07:48
5 RIVERA Coryn +3:07:48
2e etappe van Churchill naar Churchill
Afstand:
92.00 km.
Winnaar:02:28:02   KENNEDY Lucy
Leider:04:58:21   KENNEDY Lucy

1 KENNEDY Lucy 02:28:02
2 SPRATT Amanda +2:28:41
3 CHAPMAN Brodie +2:28:41
4 LONGO BORGHINI Elisa +2:29:26
5 MERRICK Jenna +2:29:30
1e etappe van Phillip Island naar Phillip Island
Afstand:
97.90 km.
Winnaar:02:30:22   HOSKING Chloe
Leider:02:30:09   HOSKING Chloe

1 HOSKING Chloe 02:30:22
2 BARBIERI Rachele +2:30:22
3 LEPISTÖ Lotta +2:30:22
4 ELVIN Gracie +2:30:22
5 JACKSON Alison +2:30:22
4e etappe van Bartels Road, Adelaide naar Bartels Road, Adelaide
Afstand:
42.50 km.
Winnaar:01:02:38   HOSKING Chloe
Leider:10:27:26   SPRATT Amanda

1 HOSKING Chloe 01:02:38
2 PATERNOSTER Letizia +1:02:38
3 BARBIERI Rachele +1:02:38
4 ROY Sarah +1:02:38
5 JACKSON Alison +1:02:38
3e etappe van Nairne naar Stirling
Afstand:
104.50 km.
Winnaar:03:01:07   BROWN Grace
Leider:09:24:48   SPRATT Amanda

1 BROWN Grace 03:01:07
2 WINDER Ruth +3:01:09
3 NEYLAN Rachel +3:01:09
4 ELVIN Gracie +3:01:11
5 SPRATT Amanda +3:01:11
2e etappe van Nuriootpa naar Mengler Hill, Angaston
Afstand:
116.70 km.
Winnaar:03:13:20   SPRATT Amanda
Leider:06:23:38   SPRATT Amanda

1 SPRATT Amanda 03:13:20
2 KENNEDY Lucy +3:13:59
3 DOEBEL-HICKOK Kristabel +3:14:05
4 NEYLAN Rachel +3:14:10
5 GUNNING Jaime +3:14:13
1e etappe van Hahndorf naar Birdwood
Afstand:
112.90 km.
Winnaar:03:10:28   PATERNOSTER Letizia
Leider:03:10:18   PATERNOSTER Letizia

1 PATERNOSTER Letizia 03:10:28
2 ROY Sarah +0
3 SIERRA CAÑADILLA Arlenis +0
4 JACKSON Alison +0
5 BARBIERI Rachele +0
3e etappe van La Sabana naar La Sabana
Afstand:
73.60 km.
Winnaar:01:48:47   VARGAS BARRIENTOS Maria Jose
Leider:05:11:06   MORENO CANCHON Blanca Liliana

1 VARGAS BARRIENTOS Maria Jose 01:48:47
2 SOTO LOPEZ Jazmin Gabriela +1:48:47
3 GUTIERREZ ARZALUZ Ariadna +1:48:47
4 CESAR SALAZAR Jennifer Mariana +1:49:57
5 LATRIGLIA ALARCON Maria Paula +1:49:57
2e etappe van San Pedro de Turrubares naar Grifo Alto de Puriscal
Afstand:
14.60 km.
Winnaar:00:39:04   MORENO CANCHON Blanca Liliana
Leider:03:21:09   MORENO CANCHON Blanca Liliana

1 MORENO CANCHON Blanca Liliana 00:39:04
2 PRIETO CASTAÑEDA Marcela Elizabeth +39:37
3 MORALES MILANES Jennifer +39:53
4 SANTOYO PEREZ Brenda Andrea +39:55
5 MENA Milagro +40:03
1e etappe van Esparza naar Esparza
Afstand:
86.70 km.
Winnaar:02:42:05   SANTOYO PEREZ Brenda Andrea     Avg.: 32.090 km/uur
Leider:02:42:05   SANTOYO PEREZ Brenda Andrea

1 SANTOYO PEREZ Brenda Andrea 02:42:05
2 PRIETO CASTAÑEDA Marcela Elizabeth +2:42:05
3 MORENO CANCHON Blanca Liliana +2:42:05
4 MENA Milagro +2:42:05
5 NUNEZ Miryan +2:42:18
5e etappe van Sogamoso naar Sogamoso
Afstand:
85.60 km.
Winnaar:01:48:22   CHACÓN GARCIA Lilibeth
Leider:09:59:28   SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina

1 CHACÓN GARCIA Lilibeth 01:48:22
2 SALCEDO ZAMBRANO Jannie Milena +1:48:22
3 MARTINEZ GALLEGO Vanessa +1:48:22
4 PORRAS OCHOA Ingrid Mayeli +1:48:22
5 NARVAEZ RODRIGUEZ Sindra Viviana +1:48:22
4e etappe van Duitama naar Socha
Afstand:
59.70 km.
Winnaar:01:44:09   PRIETO CASTAÑEDA Marcela Elizabeth
Leider:08:11:06   SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina

1 PRIETO CASTAÑEDA Marcela Elizabeth 01:44:09
2 SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina +1:44:09
3 MORENO CANCHON Blanca Liliana +1:44:09
4 PATINO BEDOYA Paula Andrea +1:44:24
5 NUNEZ Miryan +1:44:24
 








--- advertentie ---